שתי שאלות:

Commie1

New member
שתי שאלות:

1. מדרסים??, טיפים, איפה לקנות?, איזה? ועוד דברים... 2. חנויות מומלצות לקניית ציוד... ריקושט עושקים גנבים בועלי כיסים??? סבבה תמליצו על חנויות אחרות.

mlmr

New member
גנבים!!!

אני יודעת ששעון שחבר שלי קנה בחנות שעונים בחולון ב250 שקל אותו שעון בדיוק עולה בריקושט 470 והמון בגיוס שלו קנו אותו בריקושט או במסעות ושילמו הרבה כסף, בנוגע לכובעים חולצות גרביים ודברים כאלה שקונים בכמויות עדיף לקנות ניראה לי בשוק וכאלה מאשר בריקושט ואת הדברים הקטנים, כיסוי לשעון חוט לשיפצורים וכאלה, אם אין לך מקום אחר תקנה שם.

אל תקנה לא מדרסים ולא נעליים

אם יש לך בעיות רגליים אתה הולך לרופא צבאי והוא רושם לך את זה וזה על חשבון הצבא אז סתם ביבוז כסף אח שלי קיבל מהצבא כי היו לו בעיות והוא אמר שעדיף לו בבלעדיהם כי זה לא נוח בקיצור לא לקנות...אלא אם כן אתם מליאנים

Commie1

New member
סבבה

אבל זה לא תהליך ביוקרטי מעייף שעד אז מי יודע איזה נזק ייגרם לרגליים היקרות שלי??? או שאני טועה... דרך אגב יש לי פלטפוס מינורי...ממש לא משמעותי אבל במאמץ כמו בטירונות כנראה שאני אסבול ללא מדרסים, אז אולי עדיף לחסוך את הסבל ולקנות לפני הגיוס? נ.ב: אני עדיין מחכה להמלצות על חנויות מסוימות, ועלבונות כלפי ריקושט תפנו אליהם אני כבר שמעתי מספיק, מעכשיו רק דברים טובים.

SweetGirl17

New member
עצה שלי

בכל זאת תלך ותקנה מדרסים לנעליים, כי ישר יכולים להתחיל לכאוב לך רגליים, אם אתה יודע שיש לך בעיה כלשהי עם הרגליים.... תלך תקנה מדרסים איפה שמתקנים את הנעליים, יש שם כל מיני סוגים, ממחיר של 20 ועד 100+... אני למשל סבלתי מכאבים ברגליים איך שרק הגעתי לטירונות (למרות שאני בת) וסבלתי סבלתי עד שהלכתי וקניתי אורטופדיים ב20 שקל והכל מצויין נהיה אחרי זה, שום כאבים ושום כלום. ולגביי חולצות וכל זה... תקנה בשוק, יותר זול ואותו איכות.

IאביעדI

New member
מה אתם גנובים?

מדרסים שמותאמים לרגל אתה יכול לעשות ב-50 שקל השתתפות עצמית עם הביטוח בריאות של הקופת חולים לפני שאתה מתגייס.... אלה המדרסים הכי טובים.... אבל לוקח זמן להתרגל אליהם...

היית מת 50 שקל...

אני עשיתי מדרסים מותאמים לרגל וזה עלה לי 750 ש"ח... לפני ההשתתפות של הקופ"ח זה עלה 1300... אז אל תדבר שטויות... עדיין... בריאות קודמת לכל... גם אם זה עולה כסף... יש את המדרסים ב50 שקל... שאם אתה לא בקרבי אז זה סבבה אבל אם אתה כל היום על הרגליים, עם ריצות וכל החרא אז הם נגמרים תוך שבוע... בקיצור עדיף להשקיע

Amitaya

New member
אתה צודק

הבירוקרטיה הצבאית מעייפת. עדיף שתעשה לך לבד. אם אתה חבר בקופת חולים תהיה לך הנחה. אני שילמתי דרך זה אולי 20 שקל על המדרסים שלי.

ק ד ו ש

New member
לא ממש נכון

קודם כל, כל חייל כדאי שיהיו לו מדרסים, גם בלי בעיות רגליים לי בחיים לא היו ואיך ששמתי נעל צבאית התחילו כאבים ומדרסים פתרו את זה הצבא יתן לו מדרסים טובים רק אם באמת יש לו בעיות רגליים, וגם זה יקח הרבה זמן הוא יתן לו מדרסים רגילים, אבל הרבה זמן אחרי הגיוס ומדרסים מצ'וקמקים לגמרי

Commie1

New member
מצטרף לשאלה...

איך עושים אתה? איך משיגים דרך הקופת חולים? ואם אפשר אז איך משלבים איזו קומבינה עם הצבא והקופת חולים ככה שיצא כמה שפחות מהכיס שלי...וכל זה בהתחשב שאני מתגייס עוד שבועיים. נ.ב: איזה נעליים מקבלים בגיוס של תותחנים? קלות יעני עם הפס הכחול? והאם יש איזהו שוני בין הציוד שמקבלים בתותחנים לציוד שמקבלים בגיוס של גבעתי?

mass

New member
אני עומד לקבל היום את המדרסים הכי

טובים שצהל מספק, והתגייסתי לפני יותר מ4 חודש ועל היום הראשון כבר רציתי לראות אורטופד, אבל גם לי יש בעיות, ובגלל זה קבלתי אותם. אם יש לך בעיות שלא דורשות משהו מיוחד תקנה מותאמים אישית פשוטים עם השתתפות של הקופה, בירוקרטיה צבאית זה חרא.

dsxzfsdafdsaf32

New member
תגיד אחי מה בדיוק קיבלת?

מדרסי גרפיט? כי לי יש גם פלטפוס מסיבי.. יש מצב שהצבא יתן לי מדרסי גרפיט לפניים? או שבכלל מדרסים איכותיים ולא המדרסים הפשוטים (הפשוטים, הכוונה לרגילים אבל אלו שמוטבעים ספיציפית לרגל שלך*) ת תודה

Commie1

New member
קיצר נראה לי

אני אלך על המדרסים הפשוטים שקונים בחנות בלי התאמה אישית.

למעלה