שתי שאלות: נייר קרפ ושאריות צבעים

shlomits

New member
שתי שאלות: נייר קרפ ושאריות צבעים

הי כולן, אני בטוחה שראיתי כאן בעבר משהו שניתן לעשות עם שאריות של צבעי שמן/גירי שעווה אבל לא מוצאת. מוכר למישהי? ושנית, עשינו היום סדר בשידת היצירה, הכנו רשימה של מה שצריך לקנות וראיתי שיש לי כמות גדולה יחסית של ניירות קרפ צבעוניים. יש משהו פשוט שלא דורש הרבה חומרים נוספים? (יש לי קרטונים, דבק, פונפונים, עיניים זזות וזהו בערך) אם כבר, שאלה שלישית: מכירים את הקופסאות הקטנות של בצק משחק? יש איזה פרוייקט מעניין ופשוט שאפשר לעשות איתן? לכל הנ"ל- אני עם בן 7 שאוהב דברים קצרים וממוקדים, ובת 2.7 שדוחפת ידיים לכל מקום

בעניין שאריות הצבעים

זכור לי משהו של ענת לנדאו על מחזור צבעים, האם לזה הכוונה? (נסי גם לערוך חיפוש מילולי בפורום). בעניין הקרפ - לקטנה לפחות - ציירי לה על נייר או בריסטול צורה פשוטה כלשהי, ותני לה להדביק חתיכות קרפ קטנות וצבעוניות על קווי המתאר, ולמלא בפנים אם בא לה. אח"כ היא תוכל לקשט בעיניים הזזות, הפונפונים וכו'. הקופסאות הקטנות הללו אצלנו נרחצו והפכו לכוסות במטבח המשחק...

shlomits

New member
עכשיו הסתכלתי וראיתי -

ממש תודה, בדיוק מה שרציתי וכבונוס גם הרעיון המדליק של חול הים!

היי

את שאריות הצבע תוכלי להמיס ולמחזר- ניתן לצקת אותם בתוך כוסיות פלסטיק קטנטנות ואז להסיר את הכוסית- כמו כן את יכולה להמיס יחד עם צבע קטן פראפין(שעווה) וליצור נר צבעוני- אם תצטרכי הוראות תגידי... עם ניירות קרפ את יכולה: לחתוך ולעשות פונפונים של מעודדות, חצאית "הוואי", שרשרת כמו קישוט לסוכה, לחתוך לחתיכות קנטנות ולקווצץ' ואז להדביק על נייר- בכדי ליצור פסיפס צבעוני.. ועוד.. לגבי הקופסאות - תוכלו לצפות אותן עם עיסת נייר ואז לצבוע - ובכך לשדרג אותן... בהצלחה, יעל.

למעלה