שתי שאלות (נוקבות) לגבי הסרת שיער וצלוליט..

ayala1234

New member
שתי שאלות (נוקבות) לגבי הסרת שיער וצלוליט..

יש לי שתי שאלות שאשמח לקבל לגביהן תשובות, אם אפשר: 1) הסרת שיער - לייזר או אינפרא אדום, מה עדיף? חרשתי את האינטרנט, ומצאתי תשובות סותרות למכביר, אפילו של רופאים, שאמורים להיחשב אמינים יותר. יש שאומרים שהאינפרא עדיפה (יותר מהירה, פחות כאב) ויש שהלייזר עדיף (יותר יעיל). יש למישהו אולי מושג? אולי זה אינדיבידואלי לכל אחת? 2) מכשירים להסרת צלוליט: יש כל מיני פרסומים לגבי מכשירי אולטרא סאונד וכד' להסרת צלוליט (גם של כללית אסטטיקה). איכשהו זה נשמע לי too good to be true יש למישהי אולי מושג גם לגביהן? תודה רבה מראש

תראי,

בעיקרון, אין הבדל בין אינפרה ולייזר. שניהם פועלים על אותו רעיון בדיוק - אור אינפרה אדום שמחמם את זקיק השערה וגורם לו נזק. עכשיו, בתוך הקטגוריות הכלליות של מכשירי "אינפרה" ו"לייזר" יש כל מיני סוגי מכשירים, עם הבדלים באורך הגל של האור ובעוצמה. כך שבעצם, השאלה לא צריכה להיות "אינפרה או לייזר" אלא "איפה יש מכשיר שנותן תוצאות טובות, במחיר סביר, בלי הרבה כאב ועם יחס טוב (לא טריוויאלי במכונים הגדולים)?" ועל זה לא תמצאי מישהו שייתן לך תשובה חד משמעית. יוכלו לספר על על התרשמויות אישיות, ומכיוון שבד"כ אנשים הולכים רק למכון אחד, תתקשי לקבל השוואה ("ניסיתי את זה, ניסיתי את ההוא, זה יותר טוב"). לפעמים יש במכון מסוים יותר ממכשיר אחד, ואז מעבירים אותך לאחר אם הראשון לא מראה תוצאות טובות, ואז אפשר להשוות (אם כי קיבלתי את הרושם שלפעמים הראשון הוא פשוט מכשיר זול יותר, וקורה שמנסים לחסוך על הלקוח). אם את שומעת חוות דעת טובה ממישהי על מכון או מכשיר, כדאי להשוות דברים כמו גוון העור, גוון השיער, נטיה לשיעור, בעיות הורמונליות (אם יש) - דברים שיעזרו לך להחליט אם ההמלצה רלוונטית לגבייך. לגבי צלוליט, אני לא יודעת.

למעלה