שתי שאלות לינקדאין

tamarhp

New member
שתי שאלות לינקדאין

וואיי לא הייתי פה מלא זמן!!!

יש לי שתי שאלות לינקדאין:

1. התחלתי עבודה חדשה בשבוע שעבר. מתי נחשב מנומס ולא נלהב/מהיר מדי לשלוח בקשת CONNECTION בלינקדאין לראש צוות ולחברי צוות אחרים?

2. אני מציירת כתחביב (למרות שכאמא יש לי כבר הרבה פחות זמן לצייר). יהיה לי נחמד אם ידעו על הכישורים שלי. הציורים הנבחרים שלי נמצאים בבלוג שפתחתי ב blogspot. רלוונטי להכניס קישור בלינקדאין או מוזר/מיותר?

rontech

New member
תשובות

ראשית מזל טוב והרבה הצלחה בעבודה החדשה....

1. החיבור בלינקדאין לא כל כך חשוב... יותר חשוב הקשר הישיר שלך איתם....
2. אם התחביב שלך רלוונטי לעבודה אז תוסיפי... אם אין קשר בין התחביב לעיסוק המקצועי אז זה די מיותר....

tamarhp

New member
1. ברור

כמובן שזה לא בא על חשבון קשר ישיר...

2. אני מתכנתת. אין קשר ישיר. אם כי כרגע אני במשרת FrontEnd ובראיון כן עלה הנושא שאני מציירת כאנקדוטה בהקשר של זה שיש לי עין לעיצובים ולכל התחום הזה.

vinney

Well-known member
אני משתדל שלא לקשר בין אנשים במקום העבודה ללינקדאין

לינקדאין זה כלי לחיפוש עבודה. את לא רוצה שר"צ שלך יראה שאת פתאום מעדכנת את הפרופיל שלך עוד 3 שנים שתתחילי לחפש עבודה חדשה.

tamarhp

New member
אבל אפשר לכבות התראות, לא?

ככה שהחברים בלינקדאין לא יראו כשאני עורכת את הפרופיל

user32

Well-known member
מנהל
ביום הראשון

ככה אני עושה והרבה אחרים. זה כמו החלפת כרטיסי ביקור שהיה פעם שהיו עושים בזמן לחיצת יד.

לינק לבלוג אמנות יכול להיות נחמד. וודאי לא מזיק ובfront end יש שיראו חוש אומנותי כיתרון.

user32

Well-known member
מנהל
אה, וברוך שובך. חסרת לנו בוויכוחים

GuestOfHonor

New member
לדעתי

1. ברגע ששינית את הכותרת שלך ל"מתכנתת ב - X". יש כאלה שמחכים עם זה חודשיים-שלושה כדי לראות שהם באמת נטמעים במקום החדש. אם זה לא מטריד אותך - יאללה, לשלוח הזמנות
.

2. לא מוסיף ולא גורע.

S h a r k 1 8

New member
אני חושב שלהראות בלינקדאין תחביב

שאת טובה בו יכול להוסיף כי זה מראה על אישיות ורסטילית ועל זה שאת בן אדם עם אופקים רחבים.
&nbsp

tamarhp

New member
איפה מוסיפים את זה?

בקישורים למדיה בתחילת הפרופיל?

ipv6

Member
דעתי האישית

1. צריך לחוש את האנשים. אנשים בהיי טק הרבה פעמים דעתנים \ בעלי אג'נדות ויש קיצוניים לגבי רשתות חברתיות, מניח שלרב האנשים לא תהיה בעיה אבל אני מכיר אישית כאלה שחושבים שרשת הלינקד אין שלהם זה משהו פרטיו ירימו גבה שמשהיא שהם לא מכירים רוצה לגשת לפרופיל שלהם..
אגב, אני לא הייתי מוסיף אנשים מהמקום הנוכחי, זה עלול להפריע לך לחפש את המקום הבא, כשיגיע הזמן.

2. לא נראה לי שזה מזיק או מועיל.

למעלה