שתי שאלות-לביטול קרינה, האם אפשר להחליף כבל של מחשב נייד, ל

nikki7

New member
שתי שאלות-לביטול קרינה, האם אפשר להחליף כבל של מחשב נייד, ל

לביטול קרינה, האם אפשר להחליף כבל עם שנאי (מטען)של מחשב נייד, לכבל רגיל לחשמל? (שאין בו שנאי הכוונה.) אנו מעונינים להפוך את הלפטופ למחשב נייח לכל דבר. ולבטל ולהעיף כל שנאי.
גם ככה השימוש בו הוא באותו מקום בבית, ומתפקד מתחילתו אצלנו כמחשב נייח בלבד.
מאחר והמטרה היא לצמצום כל קרינה שהיא-
שאלה לגבי ביטול כל דבר אלחוטי בהתקני המחשב, ובראוטר:
ביטלתי במנהל התקנים תחת הכותרת "מתאמי רשת"- את הכרטיס שהיה רשום בתוכו "אלחוטי". (עי הפיכתו ל"לא זמין") זאת היתה האופציה היחידה. לא היה דיסאייבל.
ויש מתחתיו, כרטיס רשת נוסף שנקרא:
REALTECH PCI E FE FAMILY CONTROLLER - האם זה הכרטיס רשת הרגיל שיש בכל מחשב נייח והוא לא קשור לשומדבר אלחוטי? ואם אהפוך גם אותו ל"לא זמין" לא יהיה לי אינטרנט?

איך אפשר לדעת מי מכרטיסי הרשת, בכל מחשב שאבדוק, שהוא לא כולל אף רכיב אלחוטי? חייב להיות רשום בתוכו "ויירלס"? או שלא תמיד רשום?
( אני יודע מהעבר שחלק מהמחשבים הנייחים הותיקים הגיעו עם כרטיס רשת רגיל אבל שהוא גם אלחוטי..)
אז איך אני מבטל אופציית אלחוט אם יש רק כרטיס רשת אחד במחשב? בלי לבטל אינטרנט?

שאלה אחרונה-האם בלפטופים יש אל-פסק מובנה? איך אפשר לבדוק? כי נאמר איפשהו שאם משתמשים בלפטופ ולא מחשב נייח, זה מבטל את הצורך באל פסק או מגן ברקים.. ולכן הגעתי למסקנה שזה בגלל שכבר יש בו אחד כזה..
אם יש בו- אשמח לדעת איך מבטלים ומכבים בתוכו גם את האופציה הזו. כי כאמור יש המלצה לבטל גם אל פסק/ מגן ברקים למיניהם.

dudi4321

Member
לצמצם ניזקי קרינה - לא לשהות בשמש יותר מכמה דקות

לאוורר חדרי מיגון שיש בהם הרבה בטון.
הראשון זה קרינה אולטרה סגולה שגורמת אחרי שנים לסרטן עור.
השני זה עודף גז ראדון שנפלט מבטון ומכיוון שהוא בגדרה רדיואקטיבי הוא עלול להזיק.
&nbsp
מכשירי חשמל וכו' לא גורמים לסרטן. "הקרינה" שכולם מפחדים אינה מיננת והעוצמה מאד מאד קטנה שאפילו מקלטי רגישים מתקשים לקלוט אותה.
&nbsp
מעלי המליצו על טיפול בחרדה.

למעלה