שתי שאלות כלליות.

fire storm

New member
שתי שאלות כלליות.

מה עבירה יותר קשה- סחר בסמים קלים, או הכנה ויזימה[הפעלה\הדלקה] של חומרי נפץ, כדוגמת מטען צינור בשטח פתוח ולא מיושב. שאלה שנייה, היא: במקלעי גאטלינג מודרניים כבדים, דוגמת M61 Vulcan או Gau-8, ההצתה, שמשגרת את הקליעים, היא חשמלית או עם נוקר?

LeeCooper69

New member
מיי גאד

אתה מתכנן פיגוע?

LeeCooper69

New member
המממ

מחבלים מתאבדים נעזרים באזרחי ישראל.... מחבל מתאבד מהאחרונים נעזר אפילו בקצין בקבע בדרך לאילת

T a u r u s

New member
תשובות

1) אמנם צריך לראות בחוק העונשין, אך על פניו, סחר בסמים (ולא משנה אם זה סמים קלים או קשים) הוא עבירה קשה הרבה יותר מאשר הכנה ויזימה של חומר נפץ במקום בצורה שלא פודעת באף אחד. לא בטוח שיש חוק נגד הכנה ויזימה של חומר נפץ בשטח פתוח ולא מיושב. 2) אני דיי בטוח שיש בהם נוקר. לעומת זאת, סיבוב הקנים עשוי להתבצע ע"י הנעה חשמלית. http://www.world.guns.ru/machine/minigun-e.htm

fire storm

New member
תודה רבה, ולכל השאר

אני לא סוחר סמים או מחבל, פשוט דיברתי עם חבר שלי והוא התערב איתי. גם השאלה השנייה זאת התערבות שלי ושל החבר. אאם אתם מתעניינים, אני אמרתי שהכנה ויזימה זה עבירה יותר גדולה, והוא טען שבמקלעים הכבדים האלו ההצתה של הקליעים היא חשמלית. אז 1 לו 1 לי.

LeeCooper69

New member
בטח שיש

אחרת למה היה צריך את החוק שאוסר מכירה של נפצים בפורים? ואם זה היה נכון כל ילד בן 12 היה קונה קצת אורניום מדולל (יש בשוק של יפו) בונה תוף מפלדה (אפשר להזמין במסגריה) ובונה פצצת אטום... לשימוש ביתי, זה רק בשביל להדביר בשדה

למעלה