שתי שאלות בענין הקמת חברה והמשך כעצמאי במקביל

gili667

Member
שתי שאלות בענין הקמת חברה והמשך כעצמאי במקביל

לאו תשובתכם המחכימ לענין היבית אמח לשמוע דעתכם בשתי סוגיות נוספות: מעסקת תיווך נדל"ן מגיעה לי עמלה המצדיקה פתיחת חברה 1. סוגיה ראשונה: העמלה תיכנס לחברה מיד בימיה הראשונים להקמת החברה - האם יש בזה בעיה? 2. בכונתי למשוך כ50% מהעמלה כעצמאי סוכן החברה (בדומה לוכים במשרדי תיווך המקבלים אחוזים מעסקא) - סכום זה לבדו מכניס אותי לסף מס גבוה וכאן הרצון שההוצאות בהמשך השנה(פרסום ) ישויכו רובן ככל האפשר לתיק העצמאי (אצייןשש משרדים בהם הסוכן נושא בנטל הפרסום) ומכאן האלה: האם במקביל לחברה הינני יכול להשיך ולהיות עוסק מורשה המוציא חשבוניות? והאם באפשרותי ליחס הוצאות שונות לעוסק המורשה (ולא לחברה) תודה מראש

עקרונית זה אפשרי

רק צריך לוודא שזה יתבצע בדרך הנכונה א- אין בעיה שהעמלה תיכנס מספר ימים אחרי הקמת החברה ב- מניסוח השאלה אני מבין שה- 50% שיימשכו הם למעלה מ- 140,000 שקל ולכן הרצון בהוצאות במישור של העצמאי. זה ניתן, רק צריך לוודא שיש הבדלה ברורה בין העסקאות כפרטי לבין העסקאות כחברה בסכומים המדוברים, ומאחר ובחברה בכל מקרה צריך רו"ח, כדאי שתפנה לייעוץ מקצועי מסודר

gili667

Member
הכוונה להיות סוכן עצמאי בחברה שלי

בכל משרד תיווך יושבים סוכנים שהינם עוסקים מורשים , ההכנסות נכנסות למשרד אשר מפריש להם חלקם כנגד חשבונית במקרה הנ"ל העמלה אכן גבוה בהרבה מהסכום אשר ציינת ויש לי ענין שתיכנס לחברה (שתוקם) וממנה למשוך את חלקי כעצמאי כלומר בעסקא הזו הנהנה יהיה גם החברה וגם העוסק מורשה התיעצתי עם מספר רו"ח (כפי שניתן ללמוד משרשור אחר) מיעוץ אחד למישנהו מתעוררות שאלות נוספות , וכאן קיבלתי תשובות מענינות לשאלה ששאלתחי וע"כ מצאתי פורום זה כמקום טוב לשאול בו

למעלה