שתי גרידות בתוך 4 ימים...

אדידי26

New member
שתי גרידות בתוך 4 ימים...../images/Emo178.gif

הי בנות, כתבתי לכן אתמול על כאבים עזים וחשוב היה לי היום (למרות שבקושי בקושי אני יושבת על יד המחשב) לספר לכן על מה שעברתי כדי שתהיו חכמות ממני אם חס וחלילה תזדקקו לכך. הכאבים שלי החלו בכאבי מחזור רגילים, התכווצויות שהלכו והתחזקו. לא הזנחנו והצקנו לרופא המטפל שהסביר כי כאבים אחר גרידה הם דבר נורמלי. לא עזרו כל משככי הכאבים והיום בבוקר קמתי לכאבים שלא חוויתי מעולם. אני לא מפונקת בדר"כ ועברתי כמה ניתוחים בחיים שלי, וידעתי שהכאבים הם לא דבר נורמלי. אז הלכתי לרופא המקסים שקיבל אותי בלי תור ועשה לי אולטראסאונד תוך שאני נאנקת מכאב ומתפתלת לו על המיטה וישר שלח אותי למיון עם חשש שנשאר עוד "חומר הריוני" ברחם...ופתאום הוא גילה גם ציסטה אשר לו ברור לי מה משמעותה. במיון זה לקח זמן על אף שהתחננתי וכל דקה בשבילי הייתה סבל בלתי יתואר.. עשו לי אלף בדיקות אולטראסאונד וגניקולוגיות והמסקנה הייתה ברורה- צריך לעשות עוד גרידה. הישועה הגיעה כשהרופאה נתנה לי זריקת אלחוש חזקה ומיד אחרי זה הרדימה אותי בהרדמה כללית. עכשיו אני בבית, חוזרת לעצמי, מנסה לשכוח מה שעברתי כי זו הייתה טראומה אמיתית עבורי מפחדת שהכאבים לא יחזרו ופתאום מנקרים בי חששות גדולים לקראת הטיפול הבא.. אני מקווה שאוכל להתגבר עליהם כי ברור לי שאנחנו לא הולכים לוותר וכמו שאמר אחד הרופאים היום "כשקשה אז קשה עד הסוף" אז אנא בנות, לימדו לקח מהסיפור שלי ותהיינה קשובות לגוף שלכן כדי לא להגיע למצבים לא נעימים אדידי

3קטנה

New member
אדידי, תודה על המידע החשוב.

מצטערת על כל מה שאת עוברת בימים האחרונים. הרגישי טוב

animated

New member
אוי

אוי מותק שלי. הלוואי והיה משהו שהייתי יכולה לעשות כדי לקחת קצת מהכאב. אני מאמינה שעכשיו זה יצליח. תאגרי כוחות כמו שאת יודעת ותמשיכי. מחזיקה לך אצבעות קרן

אדידי מקסימה ../images/Emo201.gif

תודה לך שאת משתפת אותנו, ובהחלט חשוב ללמוד להיות קשובה לגוף וללכת להיבדק כאשר צריך. צר לי מאוד על כל מה שעברת וחווית, ובמיוחד היממה האחרונה שעוד טרייה במחשבתך. זה טבעי גם מה שאת מספרת שאחרי שחווים כאבים עזים מפחדים להתקל בהם שוב, אבל בסה"כ זה ממש לא מחייב שאותה החוויה תחזור על עצמה. להיפך, כל פעם היא שונה. מאחלת לכם לאגור כוחות ולפגוש עתיד חיובי ונעים יותר!

עדיובל

New member
ליבי איתך...

אדידי, יכולה רק לקוות שהטראומה תישכח במהירה . די לסבל שאת עוברת. מאחלת לך שתפוצי היטב בטיפול הבא על כל תלאות הטיפול הזה. תהיי חזקה והרבה בהצלחה בטיפול הבא.

../images/Emo201.gifאויי אדי מה את עוברת

שולחת לך חיבוק ענקי, מקווה שתאוששי במהרה, וכל הסבל הזה יהיה מאחוריכם.

polypoly2

New member
מצטערת לשמוע! החלמה מהירה!

תרגישי טוב ותהיי חזקה. למה דברים מסתבכים ככה? ממש מרגיז.

sab sab

New member
../images/Emo201.gifמצטערת ../images/Emo201.gif

תרגישי טוב ותחזרי בכוחות מכופלים בעוד כמה חודשים לטיפול הבא והמצליח

צ26

New member
שולחת חיבוק גדול

תודה על מידע החשוב. תהי חזקה ותרגישי טוב.

lupi lupi

New member
תרגישי טוב ותנוחי הרבה../images/Emo24.gif

כל הכבוד על החוזק וההסתכלות אופטימית על המצב - ממש מעורר הערצה!!!

arthem

New member
../images/Emo201.gif

אדידי יקרה, מצטערת לשמוע שהיית צריכה לעבור כל כך הרבה באירוע כל כך קשה מקווה שתצליחי במהרה לאזור את הכוחות להחלים ולהתחזק לקראת ההצלחה הקרובה

../images/Emo140.gifמתוקה שלי....

אני לא מתחילה להבין מה את עוברת.... את חזקה ואמיצה וכל הכבוד לך! נכון שאת לא בוחרת לעבור את כל זה אבל אין ספק שאת בוחרת להמשיך ולהילחם ולכן כל הכבוד לך! מתוקה שלי, אני שולחת לך חיבוק חם חם חם שיעביר את הכאב! צימררת אותי בדברים שעברת בימים האחרונים אבל מתוקה, אנחנו לא מפסיקות להילחם! בעוד שנה, בעזרת השם, כשתחזקי בידייך את התינוקי שלכם- כל זה יהיה עוד חוויה שגרמה לך להיות חזקה יותר! הדגש|המון חיבוקים וכל מה שצריך כדי להעביר את הכאב ולהמשיך הלאה..הדגש| אני כאן בשבילך אם תרצי

צוקימון

New member
../images/Emo201.gif חיבוק ענק

ורפואה שלמה
. הדרך שלך היא בהחלט לא קלה, ומה שעברת ועוד בתקופה כזו של חגים כואב, כואב עד מאד. מאחלת לך שהכאב הפיזי יחלוף במהרה, ושכאב הנפש על האובדן יתחלף במהרה בחיוך של אושר. אני יודעת שתמצאי את הדרך ואת הכוחות להתחיל מחדש לפעם מנצחת.

נופס

New member
שולחת לך חיזוקים וחיבוקים../images/Emo24.gif

אני מחזיקה לך אצבעות שכל מה שתעברי מעכשיו יהיה קל ומהר שהבשורות הטובות יגיעו הם יציפו אותך בכל כך הרבה אושר שהחוויה הלא נעימה הזאת תישאר כזכרון עמום. אני שולחת לך חיזוקים וחיבוקים להמשך טוב יותר וכמובן קל יותר

אדידי26

New member
תודה בנות, אתן מקסימות ../images/Emo140.gif

התמיכה מכן היא כ"כ חשובה...רק אתן יודעות מה אנחנו עוברות בדרך אל הילד המיוחל ועד כמה לא מדובר בהפלה רגילה..(כשלעצמה מאוד קשה) אתן מחזקות בי את הרצון להיות אופטימית ועם הפנים קדימה (ובינינו- אין ממש ברירה). אז אני נשארת כאן איתכן, קבענו כבר תור חדש לד"ר מדג'ר ותור לפרופ' לברן ואני מקווה שהכל יהיה בסדר. שוב תודה, אדידי

למעלה