שתי בעיות - תודה מראש

testing111

New member
שתי בעיות - תודה מראש

מערכת הפעלה WIN2000 בעייה ראשונה - המחשב הפסיק לתת אות לכונן נייד שאני מחבר. לא משנה איזה דיסק און קי זה. טכנית הוא כן מזוהה, כי בלחיצה על האייקון של חיבורי USB אני כן רואה שניתנת לו אות, ואני יכולה בהקלדה לגשת אליו ישירות. איך מחזירים את המיפוי האוטומטי? בעייה שנייה - התחלתי לקבל בעת שנכנסים לווינדוס לאחר ההדלקה, הודעה לפיה המקום לרגיסטרי קטן מידי ויש להקצות לו יותר מקום. איך משנים את זה? לכמה להגדיל ? למה זה נגרם? תודה מראש

dudi4321

Active member
לבעיה השניה

להעזר בתוכנות שבודקות וממהרות הרגיסטרי. כמו tuneuputilities ולהריץ את 1click cclaner או להריץ בשורת הפקודה SFC /scannow אולי קובץ מערכת מסויים מקולקל.

Y. Welis

New member
הגדלת המקום לרג'יסטרי -

לחיצה ימנית על 'המחשב שלי' -> מאפיינים -> מתקדם -> אפשרויות ביצועים -> שינוי , ובחלק התחתי של החלון תמצא מלבן שבו ניתן לקבוע ערך 'גודל רישום מירבי'. כתוב משהו גדול יותר (50 מגא למשל). זה נגרם מהתקנות מרובות. בעניין ה-USB - פנה אות כונן נמוכה, כמו E או F עבורו (דרך 'מנהל הדיסקים').

testing111

New member
תודה אבל יש עדיין בעיה אחת

העניין של הרגיסטרי סודר כרגע אז תודה רבה. לעניין ה USB = הלכתי אל disk managment שם לאחר שחיברתי את הכונן USB שלי, ראיתי שהוא ממופה ומקבל אות. אבל ב- My computer אין שום תצוגה של הכונן. איך אני מסדר את זה?

quiet251

New member
כשאתה בניהול הדיסק

מה הוא כותב על כונן ה usb? אמנם ממופה. אבל- האם יש לו מע' קבצים (מפורמט)? או כותב עליו raw ?

testing111

New member
תשובה

הכונן כבר עבד כמו שצריך זו תופעה חדשה זה קורה גם עם כל כונן USB אחר או אביזר אחר בניהול הדיסקים זה מופיע עם אות, ולא כתוב RAW

Y. Welis

New member
נסה כמו שאמרתי לפנות אות נמוכה

יותר, כמו E, ע"י עריכת אותיות הכוננים ב'מנהל הדיסקים' (לחיצה ימנית על הכונן שם -> שינוי אות ונתיב כונן -> עריכה). בחר לכונן שהוא E כרגע אות גבוהה יותר כמו L, ואז שנה את G ל-E.

testing111

New member
יש בעיה

עשיתי כמו שאמרת ואכן זה מיפה את הUSB לאות E, וזיהה אותו ב MY COMPUTER אבל את הכונן CDROM שהיה ממופה, לאות E, הוא לא זיהה. כאילו הרשימה בעצם מוגבלת למספר מסויים ואז הוא לא מוסיף מעבר לכך. מה ניתן לעשות?

Y. Welis

New member
אולי יש הגבלה על מס' האותיות

שמוצגות. יש תוכנות tweak שעושות את זה.

testing111

New member
אבל זה משהו שעבד

והשתנה פתאום, ללא כל התערבות מצידי, ללא כל התעסקות בתוכנות TWEAK

Y. Welis

New member
ראיתי בעיה דומה לפני שבוע ומשהו

כששידרגתי 2000 ל-XP - כונן ה-USB לא זוהה ב'מחשב שלי' בכלל, למרות שב'מנהל הדיסקים' הוא נראה. אחרי העברת ה-DOK לחיבור מאחורי המחשב ועוד כמה משחקים, הוא פתאום כן זוהה. לא ברור מאיזו סיבה. באג של XP כנראה.

למעלה