שתי בעיות מעצבנות. יש פה מומחים?

eyal101

New member
שתי בעיות מעצבנות. יש פה מומחים?

שלום וחג שמח לכולם. להלן שתי בעיות מעצבנות ביותר, אני הקדשתי להן זמן רב ולא הצלחתי, אם יש פה מומחים אשמח לקבל עזרה לפני שאני בועט במחשב.......: 1. כל פעם שאני מדליק את המחשב אני מקבל את ההודעה הבאה: sound blaster 64pci can not load midi waveset. midi wave set has been disabled. רק לאחר שאני לוחץ על ok המחשב ממשיך לעלות. אין לי מושג מה זה midi waveset ואיך נפטרים מהבעייה הזו. הורדתי דרייבר מהאתר של קראיטיב והתקנתי אותו אבל זה לא משנה דבר. 2. הסידי רום שלי לא נפתח. נראה לי שהוא כלל לא מוגדר במחשב (לא ראיתי אותו מופיע במנהל ההתקנים). כמובן שלכן אני גם לא יכול להכניס סידי כלשהו ולבצע התקנה כלשהי (ובטח לא לשמוע מוזיקה). הוא לא נפתח בשום צורה: א. כשאני מנםה לפתוח את נגן התקליטורים אני מקבל הודעה שלא מחובר כל סידי רום למחשב ולכן לא ניתן לפתוח את נגן התקליטורים. ב. כמו כן לא ניתן לפתוח אותו באופן ידני. אני משתמש ב- p-133 אשמח לקבל כל עזרה אייל

jcs

New member
פתרון לבעית הCD

דבר ראשון יש לבדוק כי מחובר לCD חשמל בכלל במקרה שיש לא חשמל יש להחליף את כבל החשמל שמחובר ואם עדיין ה CD לא נפתח סביר כי הוא נדפק ואין פתרון אחר

noam01234

New member
כרטיס קול

תסיר את הדרייבר של הכרטיס קול ותתקין מחדש תוכל גם להוריד Wave Set מהקישור המצורף

למעלה