שתי בחורות - גבר אחד -

שרון-ב-

New member
שתי בחורות - גבר אחד -

ידעתי, ידעתי, ידעתי !! שזה ימשוך אתכם לפה אם תשאלו כל גבר מה הוא חלומו הרטוב או בעברית צחה - מה היא הפנטזיה המינית שלו הוא יענה: ``להיות עם שתי נשים במיטה`` ממש ככה, אותו משפט, באותו הנוסח, אצל כולם (בסדר כמעט..למעט..) כאילו שלימדו אותם לשנן את המשפט הזה עוד ברחם אימם הרי ביננו.. הם בקושי מסתדרים עם אשה אחת (ע``ע סיינפלד הענק שהקדיש פרק שלם לעובדה שגבר אחד לא יכול לספק אישה אחת, כי זו עבודה של שני גברים וגם הם שלא למרבית הפלא נכשלו.....) אשה - עבודה קשה.. אבל במיטה ??? הם - רוצים שתיים.... שרון שלא עושה הכללות אף פעם

לי יש פנטזיה אחרת...

את רואה... גם את פותחת... (הי הי הי <שזה חי חי חי בעת התקפת אסתמה>) תא``י (הפרובוקטור)

softy

New member
שמישהו יודיע לצפרדעית

שעליה להתייצב כאן ועכשיו. א. לתורנות ניהול הפורום בזמן שאנו יוצאים לבילוי. ב. למימוש הפנטזיות הגבריות. ג. נראה אולי נוכל לערבב שמחה בשמחה. סופטי יו``ר העמותה למניעת עירבוב שמחות.

ariegur

New member
שרון - את ממש לא מבינה בגברים !

אני רוצה להיות במיטה עם שתי נשים. בכלל לא חושב לספק אותן (ממתי תפקידו של הגבר לספק אישה). רוצה ש ה ן תספקנה אותי. אריה שטוען שטובות השתיים מהאחת !

שרון-ב-

New member
תשמעו גברברים יקרים

היום דווקא שאלו אותי אם הייתי רוצה להיות עם שני גברים במיטה וסרבתי בכל תוקף ועכשיו..מממ....אני מתחילה לחכוך בדעתי (תוך חיכוך צדדי לאריה) עם שניכם...(שלושתכם זה כבר צפוף מידי) האירי הזה, שיביא גם את המוסיקה, יגרום לי לאורגזמה מוחית ענקית עם קצת צחוק ופלפל בצד והאריה שלא שואג, יטפל בצד המכני שלי שרון שלא צריכה עוד אשה בשביל לספק אריות במזל שור

שר-קן

New member
ולמה רק שתיים ?

כל המרבה הרי זה מסובך שר-קן שדוגל באחת ודאי

שרון-ב-

New member
מצא אשה מצא טוב

לא מצא, עוד יותר טוב שרון שחלילה לא התכוונה למה שאמרה

שרון-ב-

New member
אולי לא תלתני :-(

השמיים נפלו עליי עכשיו (מזל שאני מתחת לאריה להגנה) כל עולמי חרב (עולם צר) איך איך איך איך (טוב שקט הבנתם) אצלך זה זבנג וגמרנו ???????? הלכה הפנטזיה שרון יו``ר עמותת הנשים שאוהבות את זה לאורך זמן שמעודדת את הויאגרה במיקרים כאלה

שר-קן

New member
אומרים יש סקס אחר

הביאוהו לכאן שר-קן שמאז ומעולם המציא מילים קרובות לפיזמון החוזר

למעלה