שתיים וחצי...בלילה..

זהרי

New member
שתיים וחצי...בלילה..

שתיים וחצי בלילה עדיין לא נרדם " מזפר " במסך הטלויזיה מפזר אוכל לדגים שתים וחצי בלילה.. הכלב כבר קיבל את ארוחת הערב ואני ככה סתם שוכב וכותב כאן לערך מכירים את זה...שאתה שקוע במחשבות?... ופתאום...רינג ...רינג...צלצול טלפון... שתים וחצי בלילה...מי מתקשר בשעה כזו? רואה את השם..אופס ...זו הודעה כתובה.. " רוצה אותך עד בלי דיי" נכתב על הצג.. מספר טלפון הושאר ללא שם..או כתב מצלצל ...דרוך...מי יכולה להשאיר בשעה כזו בצג עונה היא ..קולה רגוע..כמו מרחף על עורך המתוח... ואתה אינך ברגע של תשוקה רק רוצה לומר לה סליחה רציתי לדעת מי היקירה שעליי חשבה בשנתה ותודה לך על ההודעה שגרמה לי הנאה לפני השינה... והיא מחייכת ואוליי קצת מובכת וסולחת לי סליחה עוורת אומרת בקול רך.."אתה מפסיד אותי כך?" ואומר אני לה בקול נרדם את יקירה לי בכדי שאוהב אותך כך ומעריכה היא את המילה שיצאה מפי כך ללא מחשבה ואומרת לי תודה לך יקירי שהערכת אותי ...ולא את גופי כבר שלוש בלילה... כבר נרדם.. והטלפון..כבר נדם... זהרי

tairon

New member
זהרי ידידי..

אוהב את סגנון הכתיבה שלך... ולפעמים נדמה לי שאתה כאוב ..בין השורות כמעט שאפשר לחוש בזה ולך ידידי אני רוצה לומר... תיהיה חזק... שב"ש לך מקווה ששלווה

זהרי

New member
כתיבה ....

היום שאל אותי אחי היקר האם אני מכיר על מי ומה הנכתב? ידעתי ששאלה כזו היא שאלה קשה במיוחד לאח שאותך מכיר נורא אז אמרתי לו כפי שאומר עתה שהכתיבה הינה פרי של מציאות מגוונת יכולה להיות על האחד שונה ועל השני מובנת והמעגל מסביבי הינו מורכב היום נכתב על אחת ומחר על האחת דבר אחד משותף לכולן שכתיבתי הינה מהלב... ישירה ...ומאוד כנה... ביצירה... זהרי

זהרי

New member
איריס..ט

ראיתי את השם ..הזכרת לי מישהי מוכרת אבל היתי חייב להוציא את מה שהרגשתי כעת לגברת תודה לך על הפרח כמה שדבר כזה סמבולי ללא מילים יכול להרטיט שחקים.. תודה ובחזרה
זהרי

זהרי

New member
איריס..

כולנו כותבים מילים..ואוליי לפעמים משכנעים..אבל יש רק מעטים..שככה מרגישים... איני זורק את מילותיי לכל עבר..רק רוצה להוציא את מה שמעבר... הלואי ולכולנו היתה שלווה בתוכנו ואם היתה..אזיי הצרות והמחשבות היו חולפות מעלינו... זהרי..

למעלה