שתיה בגן.

א מ ה י ת

New member
שתיה בגן.

הגוזל שלי בן השנתיים וחצי הלך לגן היום עם בקבוע 0.5 חדש!! ליטר של מי עדן כשחזר הבחנתי שהבקבוק כמעט מלא- ולא נראו עליו סימני פתיחה (לפי הפקק) אין בגן קולר ולא שותים מכוסות רק מבקבוק אישי כך שבמשך כל היום הוא לא שתה כמעט כלום1! אני רותחת ומתכוונת ללכת לגן מחר לברור- הילד עלול היה להתייבש! האם אתם יודעים מהי כמות צריכת המים בגיל הזה?

א י ו ש י

New member
על כל קג' 20 CC מים!

במקרה הבן שלי שותה יותר מידי (כ-2 -3 ליטרים ליום כשהוא אמור לשתות חצי ליטר , שוקל כמעט 12 קג') בתור גננת אני מאוד כועסת! אני מקפידה כל הזמן שכל הילדים ישתו, מתזכרת אחד אחד להגיע ולשתות ולו מעט. היום היה יום די חם
באמת לא לענין

hanchuk

New member
תאמיני לי שאם מישהו יודע

זו איושי... (והיא תפרט אם בא לה...)

א י ו ש י

New member
מיליון אחוז. עשינו את כל הבדיקות

האפשריות בגלל שבני כאמור שותה יותר מידי היינו אצל מומחית כליות והיא זאת שאמרה לנו את המדד הזה! בגדול, אם ישתה ליטר לא נורא אבל חצי זה מה שצריך כך שילד ששותה כמות זו מספיקה חנוש תודה

קוממי

New member
איושי - אני לא מבינה

וזה באמת מאד מעניין אותי! לפי מה שאת אמרת הבן שלך צריך לשתות כ1/4 ליטר (250CC) ולא חצי... אז מה הנכון? ש20 CC לק"ג או 40 CC לק"ג??? והכמות הזו זה ליום שלם??? זה נראה לי מעט...

א י ו ש י

New member
אכן חצי ליטר ליום, כל היום!

גם אנחנו חשבנו שזה מעט אבל מומחית כליות אמרה לנו שזה המדד ומי ששותה יותר הכל עודף, יותר מידי. 20 CC לכל קג' בטוחה במיליון אחוז במה שהיא אמרה לי... תראי, אם ישתו ליטר זה לא נורא אפילו שזה חורג אבל מו הבן שלי שמגיע ל-3 ליטר זאת כבר בעיה

קוממי

New member
תודה!

נראה לי שהוא באמת מתקרב לליטר, אבל כמו שאמרת כנראה זה לא נורא

Bavmorda

New member
לא יודעת על כמות מיים, אבל מבינה

לליבך מאד. גמני ככה בודקת ומסבירה לילדים בהתאם כמה חשוב לשתות. בנוסף, אני מבקשת מהגננות לשים לב. עצה חצי יעילה: לשים לילד מיץ. נכון שזה לא בריא, ונכון וזה לא "פר" שלו יש מיץ ולאחרים מיים אבל: 1. לפי הנוזל בבקבוק תדעי בסוף היום אם הוא שתה או לא (הםא נשאר מיץ?) 2. מיץ מצמיא ! וזה הייתרון הכי גדול לילד שלא שותה, במיוחד בגיל כזה קטן. אפשר גם שיתאפשר לו לשתות מיץ בגן ומיים בבית כדי שלא יתרגל לנוזל המתוק. BAV.

למעלה