שר הדתות מתן כהנא התפטר מתפקידו כשר וחוזר לשמש כח"כ

סתוונית333

Well-known member
מה שחשוב אינו כמה מנדטים תמכו בו
אלא כמה מנדטים הוא יכול לאסוף סביבו

בנתניהו תמכו למעלה מ-30
אבל אינו מסוגל לאסוף סביבו את המספר הדרוש להקמת קואליציה

אני מרחום על נתניהו, הוא מזכיר ר"ל את משה רבנו
רואה את הארץ מרחוק, אך אינו יכול להיכנס אליה

ואני בז לנתניהו שבניגוד למשה
הוא אינו מבין את מצבו ואין מסוגל להעביר את ההנהגה לאחר
כפי שמשה העביר ליהושע.

לכן את משה נזכור תמיד
ונתניהו יישכח כאפיזודה חולפת - היה כלא היה

אתה מתייחס שוב לטפל ולא לעיקר.
לא הכמות המזערית של חברי מפלגת ימינה מטרידה אותי ,
אלא הבחירה האומללה שלו באנשים הלא מתאימים שמחבלים בקיומה של ממשלה ובחוסר היכולת להשליט סדר במפלגה קטנה .
ולכן אדם כזה לא יכול לנהל מדינה.

אבנר ג

Well-known member
אלא הבחירה האומללה שלו באנשים הלא מתאימים שמחבלים בקיומה של ממשלה ובחוסר היכולת להשליט סדר במפלגה קטנה .
את הזכרת את הכמות המזערית של קולות שלה זכה בבחירות
ואני רק הגבתי

ובאשר לבחירה באנשים
הנה הוא מינה שר בטחון מצוין, שר חוץ מעולה, שר אוצר טוב
ואפילו שר דתות לא רע....
והשר כהנא יעיד

סתוונית333

Well-known member
את הזכרת את הכמות המזערית של קולות שלה זכה בבחירות
ואני רק הגבתי

ובאשר לבחירה באנשים
הנה הוא מינה שר בטחון מצוין, שר חוץ מעולה, שר אוצר טוב
ואפילו שר דתות לא רע....
והשר כהנא יעיד
אני לא אחראית לחוסר הבנת הנקרא שלך.

evglev1

Well-known member
מנהל
למה אנשים לא מתאימים, הוא הקים את המפלגה כמפלגת ימין, לא כמפלגת שמאל ולא כמפלגת מרכז והוא גם לא האמין שהחרדים יעדיפו את ביבי עליו, כך שהוא מעולם לא תכנן להיות בראש מפלגה עם כל מפלגות השמאל הציוני ובחר אנשים מהמחנה הלאומי ולא אנשים מהשמאל או אנשים חסרי אידיאולוגיה. גם הממשלה הקודמת נפלה בין גנץ לא הצליח להשתלט על שלושה חברי מפלגה שהוא בעצמו בחר.

סתוונית333

Well-known member
למה אנשים לא מתאימים, הוא הקים את המפלגה כמפלגת ימין, לא כמפלגת שמאל ולא כמפלגת מרכז והוא גם לא האמין שהחרדים יעדיפו את ביבי עליו, כך שהוא מעולם לא תכנן להיות בראש מפלגה עם כל מפלגות השמאל הציוני ובחר אנשים מהמחנה הלאומי ולא אנשים מהשמאל או אנשים חסרי אידיאולוגיה. גם הממשלה הקודמת נפלה בין גנץ לא הצליח להשתלט על שלושה חברי מפלגה שהוא בעצמו בחר.
אתה עוד שואלת למה?

evglev1

Well-known member
מנהל
אתה עוד שואלת למה?
כן אני שואל מדוע צריך לבחור אנשים שהם כלבים של יו"ר המפלגה ובחירה באנשים אידיאולוגיים שבאים לשרת את דרך המפלגה היא בחירה שגויה? אני לא מסכים עם שיקלי וסילמן, אבל אני מעריך אותם יותר מאת צחי הנגבי וישראל כ"ץ שתמכו בשרון ז"ל לא בגלל שלדעתם המדיניות שלו הייתה נכונה אלא רק כי הוא הביא מנדטים למפלגה והיו מוכנים שהליכוד יהפוך למר"צ בראשות שרון ז"ל רק כדי לקבל 50 מנדטים.

סתוונית333

Well-known member
כן אני שואל מדוע צריך לבחור אנשים שהם כלבים של יו"ר המפלגה ובחירה באנשים אידיאולוגיים שבאים לשרת את דרך המפלגה היא בחירה שגויה? אני לא מסכים עם שיקלי וסילמן, אבל אני מעריך אותם יותר מאת צחי הנגבי וישראל כ"ץ שתמכו בשרון ז"ל לא בגלל שלדעתם המדיניות שלו הייתה נכונה אלא רק כי הוא הביא מנדטים למפלגה והיו מוכנים שהליכוד יהפוך למר"צ בראשות שרון ז"ל רק כדי לקבל 50 מנדטים.
הופה הופה לא צריך להגזים ולכנות אנשים שאמורים להיות יד ימינו של מנהיג המפלגה בכינויים מעולם החיות.
ומספיק עם החירטוט של האידיאולוגיה שלא קיימת בפוליטיקה האינטרסנטית ושהוכיחה את עצמה ככזו .
אידיאולוגיה יש רק בעולם אידילי ולא במציאות.

evglev1

Well-known member
מנהל
הופה הופה לא צריך להגזים ולכנות אנשים שאמורים להיות יד ימינו של מנהיג המפלגה בכינויים מעולם החיות.
ומספיק עם החירטוט של האידיאולוגיה שלא קיימת בפוליטיקה האינטרסנטית ושהוכיחה את עצמה ככזו .
אידיאולוגיה יש רק בעולם אידילי ולא במציאות.
אם אין אידיאולוגיה בפוליטיקה אז מה הטענות שלך למירב מיכאלי?

סתוונית333

Well-known member
אם אין אידיאולוגיה בפוליטיקה אז מה הטענות שלך למירב מיכאלי?
יש לי טענות כלפי פוליטיקאים שחורתים על דגלם שקרים שאין בכוונתם לקיימם.
את מצהירה שהמפלגה שלך סוציאלית חברתית ? תוכיחי !
בינתיים היא מאכזבת וכנ"ל הורוביץ .

evglev1

Well-known member
מנהל
אז הנה עכשיו אתה יודע.
מנסור עבאס החליט לא לפרוש מהקואליציה בזכותו
ולפיד גם בקשר עם גפני.

ובנט לא מסוגל להשתלט על חברי המפלגה "המצויינים" שהוא בחר , אז אתה רוצה שינהיג מדינה?
בנט מנהיג את המדינה וקובע את המדיניות של הממשלה. גם ברק לא הצליח להתשלט על המפלגה ונאלץ להקים את עצמאות. קשה להשתלט על מפלגה שהולכת נגד כל מה שהבטיחה לבוחר וביבי וסמוטריץ' דואגים שיחשבו שגם נגד האידיאולוגיה שלה, אם כי באמת תוכנית סינגפור הייתה חלק מהאידיאולוגיה של ימינה והמיסים של ממשלת השינוי מנוגדים לאידיאולוגיית סינגפור של ימינה.

סתוונית333

Well-known member
בנט מנהיג את המדינה וקובע את המדיניות של הממשלה. גם ברק לא הצליח להתשלט על המפלגה ונאלץ להקים את עצמאות. קשה להשתלט על מפלגה שהולכת נגד כל מה שהבטיחה לבוחר וביבי וסמוטריץ' דואגים שיחשבו שגם נגד האידיאולוגיה שלה, אם כי באמת תוכנית סינגפור הייתה חלק מהאידיאולוגיה של ימינה והמיסים של ממשלת השינוי מנוגדים לאידיאולוגיית סינגפור של ימינה.
בנט לא מנהיג ולא נעליים וקביעת המדיניות שלו רק גורמת לצרות .
ותפסיק לעשות השוואות כל הזמן לאחרים.

סתוונית333

Well-known member
אנחנו לא צריכים "מנהיגים". בליכוד מחפשים "מנהיגים"
אנחנו צריכים ראשי ממשלה שיטיבו לנהל את המדינה

נכון,
צריך ראש ממשלה סמרטוט שנסחט ע"י חברי מפלגתו
ואחד שמקבל החלטות כושלות.

אגב, אלמלא בן גוריון שהיה מנהיג דגול היית חי עדיין בעיירה גלותית וכפוף לשליטתו של רב הקהילה

למעלה