שרת הפנים איילת שקר יצאה בהצהרה בומבסטית שבה היא אומרת:

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
שמהיום היא תחייב כל קבלן לפרוש רשת של סיבים אופטיים בכל בניין שהוא בונה.
ועוד היא אומרת שההחלטה שלה היא הפוכה על ההחלטה של קודמה דרעי שמנע סיבים אופטיים.
פששששששששששש איזו תותחית.
אני כולי מלא התפעמות, השתאות, פליאה והערכה. :-/
אז ככה..
מתוך נסיון אני אומר לך שרת הפנים.
שזאת לא בעיה לפרוש רשת סיבים אופטיים בכל בניין.
אצלנו שלוש חברות, בזק/ סלקום/ פרטנר/ פרשו רשתות סיבים אופטיים תוך 30 דקות בלבד
וזה עוד לפני שחלמת בכלל לבגוד במפלגת הימין, זה בתקופה שבנט סיפר לכולם שהוא איש ימין אמין.|יעני|
אז גברת שרת הפנים, על מי את באה לעשות "אבו עלי".
על מי את באה לעשות רושם?
המישמשים שדרעי אכל את עדיין רק שיחקת עם הילדים גוגואים.
עדיף היה אולי שתחייבי כל קבלן לפרוש רשת של סיבים תזונתיים בכל בניין שהוא בונה.|אוכל|
מצידי את יכולה לקחת את הסיבים האופטיים שלך ולדחוף אותם ללפיד
האולימפי בטוקיו.

נערך לאחרונה ב:

דיברגנט חדש

Well-known member
שמהיום היא תחייב כל קבלן לפרוש רשת של סיבים אופטיים בכל בניין שהוא בונה.
ועוד היא אומרת שההחלטה שלה היא הפוכה על ההחלטה של קודמה דרעי שמנע סיבים אופטיים.
פששששששששששש איזו תותחית.
אני כולי מלא התפעמות, השתאות, פליאה והערכה. :-/
אז ככה..
מתוך נסיון אני אומר לך שרת הפנים.
שזאת לא בעיה לפרוש רשת סיבים אופטיים בכל בניין.
אצלנו שלוש חברות, בזק/ סלקום/ פרטנר/ פרשו רשתות סיבים אופטיים תוך 30 דקות בלבד
וזה עוד לפני שחלמת בכלל לבגוד במפלגת הימין, זה בתקופה שבנט סיפר לכולם שהוא איש ימין אמין.|יעני|
אז גברת שרת הפנים, על מי את באה לעשות "אבו עלי".
על מי את באה לעשות רושם?
המישמשים שדרעי אכל את עדיין רק שיחקת עם הילדים גוגואים.
עדיף היה אולי שתחייבי כל קבלן לפרוש רשת של סיבים תזונתיים בכל בניין שהוא בונה.|אוכל|
מצידי את יכולה לקחת את הסיבים האופטיים שלך ולדחוף אותם ללפיד
האולימפי בטוקיו.
האם הגברת טרחה להתייחס לטענות של דרעי?
למה לכפות בכוח על דיירי בניין שלא מעוניינים בכך?
יש כאלו שחושבים שזה מקרין והם נגד, אז למה לכפות עליהם?
יש כאלו שלא רוצים אינטרנט מטעמי דת, אז למה לכפות עליהם?

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
צודק, לא חייבים בכל מחיר לתקוע לדיירים סיבים אופטיים.
גם בל נשכח שיש אנשים חשדניים מטבעם שרואים בלוח הבקרה של הסיבים האופטיים
סוג של מכשיר ריגול.|בלש|
הייתה לי שכנה ששאלה אותי האם המכשיר הזה שהטכנאים שמים בארון החשמל "רואה" מה קורה אצלה בבית?
אמרתי לה שהוא לא "רואה" כי אין מצלמות, אבל הוא יכול "לשמוע" את מה שהיא עושה בחדר המיטות. :-D
אני רציני, אבל היא אישה לא בריאה בנפשה וכמעט שברה לנו את הארון חשמל.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
האם הגברת טרחה להתייחס לטענות של דרעי?
למה לכפות בכוח על דיירי בניין שלא מעוניינים בכך?
יש כאלו שחושבים שזה מקרין והם נגד, אז למה לכפות עליהם?
שיקרין על בית הבליעה של דרעי.

Harrington

Well-known member
מנהל
נראה לי שזה מתייחס לטענה שדרעי לא אישר את זה. לא התעמקתי, אבל ראיתי איזו כותרת בעניין בה תקפו את דרעי על כך ושיבחו את שקד על השינוי. אין לי מושג עד כמה זה מדויק.

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
נראה לי שזה מתייחס לטענה שדרעי לא אישר את זה. לא התעמקתי, אבל ראיתי איזו כותרת בעניין בה תקפו את דרעי על כך ושיבחו את שקד על השינוי. אין לי מושג עד כמה זה מדויק.
שתדרוש מהקבלנים לעבות את העמודים נגד רעש אדמה.
שתאלץ את הקבלנים לשים מכונות כושר בכל בניין כדי שאנשים יפסיקו להסתובב עם כרס עד הרצפה.
שתדרוש מהקבלנים לבנות בר משקאות חריפים, או בית זונות בכל בניין כדי שלא ישעמם בערבים. ;-)
סיבים אופטיים?
זה מה שחסר לכולם עכשיו?
אתה לא מבין שהיא מנסה להצדיק את השכר שלה?
בר משקאות בלובי של הבניין, יכול להיות נחמד. |מאוהב|

נסיך.333

Well-known member
והרי לכם עוד סיבה לקבלנים להרים את מחירי הדירות
למרות שהעלות ביחס לדירה היא אפסית
הבנת שרת על הפנים..

Harrington

Well-known member
מנהל
המדינה מצחיקה בקטעים האלה. מצד אחד יש כאן יוקר מחיה וזה מוסכם על כולם. אבל מצד שני, המדינה פועלת בכוונת מכוון כדי ליצור כאן יוקר מחייה. היא עושה זאת למשל באי-יבוא מוצרים מסוימים כדי לשמר את החקלאות הישראלית. היא עושה זאת כאשר היא אוסרת על מבצעי ספרים בשלבים מסוימים כדי לשמר את שכר הסופרים. היא עושה זאת כעת בעניין הדירות. ויש שלל דוגמאות נוספות.

אמנם בכל דבר ועניין המדינה תדע להסביר את הרציונל מאחורי פעילותה ומדוע היא עושה זאת. יתכן גם שאפשר להסכים עם הרציונל הזה (למשל מי שסבור שיש לשמר את החקלאות המקומית וכדו'). אבל עדיין. לטעון נגד יוקר המחיה מחד ובמקביל להגביר אותו, זה מוזר.

נערך לאחרונה ב:

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
למרות שהעלות ביחס לדירה היא אפסית
הבנת שרת על הפנים..
אני אומר לך, חברת פרטנר היגיעה אלינו ב8 בבוקר (הם ביקשו רשות מוועד הבית עוד קודם)
השחילו כבל אופטי מקומה 8 דרך תעלה קיימת ישר אל ארון החשמל בחדר המדרגות ושם הם התקינו בקר וזהו
פעולה שלקחה להם 30 דקות בדיוק והם עוד עצרו לשתות איתי קפה. |קפה|
עאלק , "אאלץ כל קבלן לפרוש תשתית לסיבים אופטיים".
היא כנראה מתלהבת מהתיחכום שיש במונח "סיבים אופטיים" ומנסה לגזור על זה קופון פוליטי.

כוכבית מצויה

Well-known member
אני אומר לך, חברת פרטנר היגיעה אלינו ב8 בבוקר (הם ביקשו רשות מוועד הבית עוד קודם)
השחילו כבל אופטי מקומה 8 דרך תעלה קיימת ישר אל ארון החשמל בחדר המדרגות ושם הם התקינו בקר וזהו
פעולה שלקחה להם 30 דקות בדיוק והם עוד עצרו לשתות איתי קפה. |קפה|
עאלק , "אאלץ כל קבלן לפרוש תשתית לסיבים אופטיים".
היא כנראה מתלהבת מהתיחכום שיש במונח "סיבים אופטיים" ומנסה לגזור על זה קופון פוליטי.
ואיך התשתית הגיעה אל ארון החשמל?
לא תמיד יש תעלה קיימת.

נסיך.333

Well-known member
זאת אומרת שהעבודה לא לקחה חצי שעה אלא יותר כיוון שהיה צריך להשחיל את הסיבים גם שם.
את זה תשאלי את סבא
ואם זה לקח שעה אז מה?
2 אנשים לשעה זה שעתיים עבודה כפול נגיד 100 ש"ח שעה זה יוצא שעתיים
בית של 5 קומות 4 דיירים בקומה, זה יוצא 10 שקלים לדירה, תוסיפי לזה את מחיר הכבל תגיעי לאולי 20 ש"ח לדירה.
הקבלן יוסיף במקרה הטוב 5,000 ש"ח לדירה

לאונידס

Active member
את זה תשאלי את סבא
ואם זה לקח שעה אז מה?
בית של 5 קומות 4 דיירים בקומה, זה יוצא 10 שקלים לדירה, תוסיפי לזה את מחיר הכבל תגיעי לאולי 20 ש"ח לדירה.
תמשיך לחלום על 10 שקלים
כרגע העלות היא מחיר מבצע של 450 שקלים לדירה, המחיר המלא בקרוב בע"ה ב"נ 900 שקלים לדירה
זה המחיר של בזק

לאונידס

Active member
זה המחיר לתשתית לדירה ולא תשתית בדירה..
זה המחיר לתשתית לחיבור לדירה, מה שדרעי ניסה למנוע מחרדים כדי שלא יתחברו לאינטרנט מהיר ועל הדרך לא אכפת לו שאלו שאינם חרדים יפגעו, ולכן אין דרישה לכבלים אופטיים לדירות, בניגוד לדרישה לכבלים שהופכים למיותרים שעליה הוא כמובן שמר וכמובן שהדיירים צריכים לשלם לקבלן על אותם כבלים מיותרים
לא פרישת כבלים אופטיים בדירה
מי פורש כבלים אופטיים בדירה?
לכל הידוע לי, אצלנו הרכיבו בחינם, אני תחילה לא הצטרפתי לסיסים האופטיים כי לא הייתי צריך עד אשר הגיעה הקורונה ואז הצטרפתי, בעיקר בגלל הזום לילדים וגם אז לא נדרש ממני התקנה, אלא רק תשלום חודשי קבוע.
יופי לך, מה אפשר לעשות עם המידע הזה? תושבי המדינה יבואו לגלוש מהדירה שלך?
זה המחירון של בזק.

אבל בשביל להתנגח באיילת שקד למה שהאזרחים לא ישלמו כמעט 1000 שקלים מיותרים? ואולי יתקלו בקשיים כי אולי בזק ידרשו שמינימום דירות יתחברו לסיבים אחרת יקחו מחיר של בית פרטי (כפול)?
אם חברי הכנסת של הליכוד מוכנים לפגוע בכלל תושבי מדינת ישראל כדי להתנגח בממשלה אז למה שהאוהדים שלהם לא יתנהגו באותה צורה?

נערך לאחרונה ב:

דיברגנט חדש

Well-known member
תמשיך לחלום על 10 שקלים
כרגע העלות היא מחיר מבצע של 450 שקלים לדירה, המחיר המלא בקרוב בע"ה ב"נ 900 שקלים לדירה
זה המחיר של בזק
לכל הידוע לי, אצלנו הרכיבו בחינם, אני תחילה לא הצטרפתי לסיסים האופטיים כי לא הייתי צריך עד אשר הגיעה הקורונה ואז הצטרפתי, בעיקר בגלל הזום לילדים וגם אז לא נדרש ממני התקנה, אלא רק תשלום חודשי קבוע.

כוכבית מצויה

Well-known member
את זה תשאלי את סבא
ואם זה לקח שעה אז מה?
החשבון שלך כמובן שגוי, אם בכל דירה צריך חצי שעה העלות כבר יותר גבוהה ממה שחשבת. אבל בחלק מהדירות צריך הרבה יותר, אצל הסבא היתה תעלה קיימת, לא בכל מקום יש מה שכמובן מאריך את הזמן שהיא לוקחת. וזה בלי להוסיף את זה שהטכנאי צריך גם להגיע לכל אחד בנפרד כי לא כולם רוצים להתחבר בו"ז.
ברור גם שלמחיר שנקבת שהקבלן יוסיף אין שום קשר למה שיקרה במציאות אלא הוא סתם השערה שלך.
תוסיף לזה את החיבורים הפרזיטיים של החברות לחשמל חדרי המדרגות, תוך הונאת הועדים וצריכת חשמל על חשבון הועד (בניגוד לחוק). תוסיף לזה את הכבלים והסיבים שלא פעם משתלשלים שלא בפיר כי הטכנאים התעצלו או כי רצו להגיע למיקום אחר בבית.

למעלה