שרשרו לכאן תוצאות ואירועים

באמת הגזמת..

דווקא אני מרוצה מכל הזרים. אנחנו חייבים אבל חייבים מגן שמאלי אחד ברמה ! אני הייתי ממליץ לשחרר את אנסומבו(עם כל הצער..) ולהביא מגן שמאלי ברמה אירופאית..ומימין פרננדז חייב לפתוח עם חליבה אני לא מבין למה הוא לא עושה את זה

זה לא בדיוק 10 מיליון דולר.

יותר נכון מדובר ב5 מיליון דולר אז אל תיסחף ואל תדבר שטויות אם אתה לא רואה את התרומה שלהם.

rosedal

New member
חבל על התיקו הזה

אסולין ודנין צריכים לשבת על הספסל. גם מיטרסקי דפק לנו את ההגנה. חרא של שחקן ומגיע לו מזל טוב שלא קיבל אדום..צהוב הוא קיבל חח כל השאר שיחקו יחסית טוב. כוס אמממממממ

שנים זה מה שאני אומר שניםםם

אסולין ודנין חייבים לחזור ללול. אני עדיין מנסה להבין מה הקשר שלהם לכדורגל.

מה אתם מתרגשים מאסולין ודנין ?

כשבן יוסף יחזור להרכב אמסלם ישחק במקומו של דנין שירד לספסל. ולאור היכולת של יצחקי שנותן עונה מדהימה אסולין יהיה שחקן ספסל. בקשר למיטרבסקי, גם ממנו אל תתרגשו יותר מדי, הוא אולי לא הבלם הכי טוב שהגיע לארץ אבל בכל מקרה אם פרננדז יוותר עליו יש לנו את אמסלם שישחק במקומו ואז גם לחליבה יהיה מקום בהרכב (לפי דעת רבים הוא ראוי למקום בהרכב) ואז אם מיטרבסקי יעזוב יהיה אפשר להביא זר אחר.

Joe0077

New member
ניתוח המשחק לדעתי

סה"ך משחק לא רע של בית"ר קישור כרגיל סיפק משחק מצויין הבעיה מתחילה בחוד מה אסולין עושה שם? 55 דקות של כלום. אבל הצרה הגדולה היא ההגנה,אני מצטט את מה שרן בן שמעון אמר במהלך המשחק "כל התקפה של בני יהודה זה חצי גול" אמסלם עם כל התשבוחות שקיבל שגה פעמיים שאחת מהשגיאות הסתיימה בגול אני לא מבין מה הוא חיפש את בלדוט כאשר שלושה צהובים רודפים אחריו והזניח את האמצע (הלו? אתה בלם!) לבטורינה. והשגיאה השניה נעצרה ע"י קורנפיין(החטאה נוראית של משה ביטון) שבוע הבא בן יוסף חוזר אין לי ספק שנראה בית"ר טובה יותר

אגנסו הזה חתיכת חלוץ

איזה שער מדהים! ולא נורא התוצאה, אבל מי הטמבל שאמר שלואיס משחק הגנתי, עלה עם מערך של 424, ורק חבל שהיום ההגנה לא תפקדה כמו שצריך

לפי דעתי הנקודה החלשה של ביתר. דנין

הוא היה חושך!!! אין לו טיפת ביטחון כל כדור הוא מוסר בחורה. היה צריך להעביר את זיו לצד שמאל ואת חליבה לימין.

epsilon1

New member
משחק לא טוב בכלל

פעם ראשונה שאני לא מבין מה פרננדז חשב לעצמו שהוא פתח עם דנין, אני באמת לא מבין. שבוע שעבר דנין שיחק די בסדר אבל זה לא אומר שצריך לתת לו לשחק במקום שחקן שעד לא מזמן היה קבוע בהרכב (חליבה). לדעתי פרננדז בכלל לא הכין את הקבוצה כמו שצריך ואפילו אולי קצת זלזל בבני יהודה שהראתה שגם היא במאבק. אחרי הרבה משחקים השבוע זיו נתן משחק לא טוב במיוחד במחצית השניה שהוא בקושי הורגש. אני בכלל לא רוצה להתייחס לאין הגנה שהיתה היום...כל התקפה של בני יהודה זה שער בפוטנציה (אתם יכולים להסתכל לפי הסטטיסטיקה שבני יהודה לא תקפו הרבה כמו שזה נראה, פשוט בגלל שלא היתה הגנה לבית"ר היום זה נראה ככה) אני לא מבין את האי יציבות הזאת...מה שכן אני חייב לזרוק מילה טובה לאגאנסו..שער מדהים עם הרבה קור רוח. מקווה לטוב בהמשך.

איזה שופט מעפן....

רק מי שראה את המשחק או היה בו (הייתי) יכול להבין כמה ששיפוט לא נכון יכול להרוס משחק. פשוט זוועה לראות את השופט קובע את הקצב של המשחק.. פשוט מזעזע.. \=

papal

New member
חבל חבל שרק תיקו

היה משחק כל כך טוב ופעם ראשונה , גם לקחתי את חברה שלי איתי למגרש ולמרות שהיא קיטרה כל הדרך לטדי וגם בכניסה בסוף היא ממש נהנתה והכי מצחיק זה שהיא בקושי מבינה משהוא בכדורגל אבל שבעה לי שהקה של בית|ר פשוט מדהים!:)הכי מצחיק שהפכתי את חברה שלי לאוהדת בית"|ר אבל אח שלה ואבא שלה, רחמנא לצלן- הם אוהדי הבועל!! היה כל כך כיף לראות סופסוף את הצפוני כמעט מלא והכי מצחיק היה כשהחברה בצפוני התחילו לשיר "מזרחי להתעורר" ן לא אמרתי "מערבי" הם שרו " מזרחי להתעורר"|:) סה"כ היתר שיחקה טבו השופט טעה המון לשני הכיוונים מאוד עיצבן אותי שהוא נתן לשוער של בני יהודה לבזז ככה זמן מצד שני כל מי שראה בטלוויזיה ואפילו אנשים שהם אוהדי בית"ר אומרים לי שלפחות שנים משחקני בית"ר יצאו בזול כשלא קיבלו כרטיס אדום!

papal

New member
מתנצל על שגיאות הכתיב

כתבתי מהפלאפון ולא שמתי לב

הסיכום שלי למה שקרה אמש בטדי.

1.איציק קורנפיין מהשוערים הטובים בליגה. 2.ההגנה בפעם הזאת קצת נכשלה (אבל באופן כללי בסדר..) 3.הקישור: פבריס פרננדס לשם שינוי הפעם היה חלש (אבל האיש הזה כבר הוכיח שהוא שחקן פשוט גדול. אז הערב הזה זה נסלח לו.) שאר הקישור? ז`רום לרואה שחקן ענק שרק ירד ברמה מאז הגיע לביתר (נחוש בהגנה בטירוף וראוי לשבח) בהתקפה יכול הרבה יותר.. בואו וניתן לז`רום עוד קצת צ`אנס כי עוד נראה ממנו הרבה אני בטוח!) שאר הקישור בינוני ויש לאן לשאוף.. ההתקפה : ליאור אסולין נלחם בהגנה וזה כבר ראוי לשבח אבל בהתקפה דרוש שיפור ומיידי.. ועכשיו ניגש בזהירות לאחד ויחיד דויד מלך ישראל! איזה שחקן נחת פה בביתר ירושלים. חברים, זה באמת משהו שעוד לא ראינו פה.. לסיום קצת קרדיט לראובן עובד (כדאי שביתר תפקח עין עליו לקראת העונה הבאה ולא בגלל השער היפיפה! ) יאללה ביתר.. אוהב אותך ולא אעזבך לעולם! ולכל תומכי קאנן למינהם לכו אחריו ל"הצלחות המסחררות" במכבי ת"א חח יום מקסים חברים!

קאנן,חחח.

חשבתי שטון יותר מסתם מאמן(בכל אופן מאלה שנמצאים פה) אבל מסתבר לי שלא,הוא מקצועי ויודע לתת לשחקנים שלו להבריק ולשחק כדורגל יפה,חוץ מזה הוא מפקיר את הכושר שלהם ועל ההגנה הוא דיי מוותר...מאז שלואיס נחת פה קיבלנו אולי 7 שערים מה שקאנן חטף בשני משחקים... ד"א אם וכאשר קאנן היה נשאר חוץ מדמיטרזה אף אחד לא היה נוחת פה... חחחח. לואיס,ז`רום,תראו לנו מה אתם באמת שווים.

למעלה