שרשור OFF TOPIC!

EtaiLavie1

New member
שרשור OFF TOPIC!

כל מה שעולה לכם בראש.....שלא בהכרח קשור לאוניברסיטה או ללימודים :)

EtaiLavie1

New member
מעלה 2.0-מערכת לחישוב הוצאות בדירה בעלת 3

שותפים מערכת לחישוב העברות כספים בדירה בעלת 3 שותפים תהנו

יעלאב

New member
אשמח אם תקדישו לי מספר דקות למילוי שאלונים

לסמינריון שלי במנהל עסקים מצורף קובץ עם הנחיות תודה!

דרוש/ה מנהל פדגוגי לעמותת שניר-חצי משרה בשכר

שלום רב, עמותת שניר הינה עמותה אשר חזונה הינו קידום החינוך בישראל בקרב בני נוער ללא מטרות רווח. באמצעות הענקת שיעורים פרטיים, חונכות אישית ואימון אישי אשר ניתן להוריי הילד/אדם דומיננטי בסביבתו הפיזית. דרישות לתפקיד מנהל/ת פדגוגי: אדם בעל רקע רב בתחום החינוך, בעל יכולת עבודה, ( מנוסה ) למול בתי ספר, רשויות ,מורים ותלמידים בהיקף של כחצי משרה בשכר. לפרטים נוספים, לירון לייבמן [email protected] 0544483949 חג שמח

ayelet86

New member
מכירת ספרי GMAT

אני מוכרת 3 ספרי GMAT במצב מעולה. כשלמדתי פתרתי את כל התרגילים על דפים, כך שבספרים כמעט ולא כתוב כלום, והם במצב מעולה+. 1. הספר הרשמי של חברת GMAT שהוא ממש ממש מומלץ - יש בו המון תרגילים, הוא עצום (וכבד) והוא , כאמור, הספר הרשמי.... ממליצה בחום לפתור את כל התרגילים לפני הבחינה..100 ש"ח 2. ספר הכנה לGMAT של הprincton review - זה לא הספר שמוכרים בחנויות, אלא הספר המיוחד שלהם, שהם מעבירים בקורסי ההכנה לGMAT שהם עושים. זה ספר מעוללללללההההההה עם מלא תרגילים מעולים+ הסברים איך לגשת לתרגילים, ולמבחן בכלל, וטיפים מוצלחים מאוד לבחינה. לקחת את הספר וללמוד איתו לבד - זה בדיוק כמו לעשות קורס. וזה פשוט מצויין - בקיצור, מומלץ! - 110 ש"ח 3. הספר השלישי - של חברת BARONNS - אני קניתי אותו ב159 ש"ח. מוכרת אותו ב100 ש"ח. יש בו גם המון תרגילים ומבחנים לדוגמא, שזה ממש חשוב. וכמו שאמרתי, ממש כחדש , ואין בהם בכלל קשקושים וכאלה. מוכרת את הספרים בת"א (עזריאלי) - לכל המעוניינים. בלי קשר - ממליצה לכל מי שעושה את הGMAT לפתור את המבחנים באתר של GMAC כי הם מצויינים וממש מדמים את הבחינה.

למעלה