שרשור Off חדש ועכבישי🕷️

מצב
הנושא נעול.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
שוב הטריילר לSpiderman: No Way Home
אבל מעובד מתוך סדרת האנימציה הישנה

dilia snake

Well-known member
אוי מעצבן:-(
וכל כך מעצבן שאנשים כמוך סובלים בגלל אנשים שיכולים לקבל את החיסון ומסרבים
אבל זה לא רק מתנגדי חיסונים, אנחנו כבר משהו כמו שנה וחצי לתוך הקורונה ואני עדיין רבה עם אנשים על מסכות ומעירה על מרחק בחדר ההמתנה. לאנשים לא אכפת יותר, אפילו בדברים הכי בסיסיים שיש.

Aranel Nenharma

Well-known member
אבל זה לא רק מתנגדי חיסונים, אנחנו כבר משהו כמו שנה וחצי לתוך הקורונה ואני עדיין רבה עם אנשים על מסכות ומעירה על מרחק בחדר ההמתנה. לאנשים לא אכפת יותר, אפילו בדברים הכי בסיסיים שיש.
יש גם מקרים מעצבנים כמו למשל כשאני עומדת בכספומט ומישהו נצמד מאחורי, זה כבר לא עניין של מרחק קורונה זה מרחק בסיס של אנושות

LeR@nch

Well-known member
מישהו כבר צפה ב"שאנג צ'י ואגדת עשרת הטבעות"?

זה חד משמעית הסרט היפה ביותר ויזואלית שמארוול סיפקו עד כה. סצנות הקרב היו כמו ריקודים בעיניי, זה היה מהפנט! העלילה גם הייתה מאוד טובה והצגת כל הדמויות החדשות הייתה ממש חלקה. בעיניי היה פה סוג של טוויסט לגבי קייטי (הדמות של אקווהפינה) כי הייתי בטוח שהיא תהיה על תקן הסיידקיק המצחיקה (כמו דארסי לואיס) ובפועל התגלתה כהרבה יותר מזה. דווקא את הקטע הזה סיפק בן קינגסלי(!!!!) שחזר לגלם את טרבור סלאטרי בתפקיד הרבה יותר משמעותי וקורע מצחוק. גם הופעות האורח באמצע הסרט של וונג ואמיל בלונסקי (שאמנם ספוילרו בטריילר) היו טובות. מי שנשאר לסצנת אמצע הקרדיטים גילה שוונג חזר לשאנג צ'י וקייטי והפגיש אותם עם ברוס באנר(!) וקפטן מארוול(!!!) וברור שהם והטבעות ישחקו תפקיד משמעותי במה שמארוול מתכננת לשלב הרביעי (ואולי מעבר) של היקום הקולנועי. והסצנה הנוספת אישרה שאחותו של שאנג צ'י לא פירקה את הארגון ועומדת בראשו עכשיו. מעניין אם היא תהיה רעה (ואז בוודאות תגויס ע"י ולנטינה) או טובה..

בשורה התחתונה - סרט מצוין וכיפי מאוד, הרבה יותר טוב ממה שחשבתי שיהיה!

טוני החתול

Well-known member
מנהל
גם אני ראיתי כבר אתמול.
אולי היינו באותו אולם קולנוע (האם אתה זה שישב שורה לפני ולא יכל להספיק לבדוק את הטלפון שלו?)

סצנות הקרב היו כמו ריקודים בעיניי, זה היה מהפנט!
סצנות הקרב האלו היו יפות ולא משהו שראינו במארוול עד כה. אבל לא יכלתי שלא לחשוב על הסרט נמר דרקון (משנת 2000) שגם בו שיחקה מישל יאו המדהימה, סצנות הקרב שם מקסימות ברמות.
אגב, למישל יאו כבר היה תפקיד בMCU, היא הופיע בתפקיד מאוד קטן בשומרי הגלקסיה 2 (אם כי זה תפקיד שנראה שיהיה משמעותי לעתיד כי היא אחת ממנהיגות קבוצות הravagers האחרות שבסוף הסרט מדברים על להתאחד שוב - סטאלון בראשם. יכול להיות מעניין אם יהיו לה שני תפקידים בMCU)
בעיניי היה פה סוג של טוויסט לגבי קייטי (הדמות של אקווהפינה) כי הייתי בטוח שהיא תהיה על תקן הסיידקיק המצחיקה (כמו דארסי לואיס) ובפועל התגלתה כהרבה יותר מזה. דווקא את הקטע הזה סיפק בן קינגסלי(!!!!) שחזר לגלם את טרבור סלאטרי בתפקיד הרבה יותר משמעותי וקורע מצחוק. גם הופעות האורח באמצע הסרט של וונג ואמיל בלונסקי (שאמנם ספוילרו בטריילר) היו טובות. מי שנשאר לסצנת אמצע הקרדיטים גילה שוונג חזר לשאנג צ'י וקייטי והפגיש אותם עם ברוס באנר(!) וקפטן מארוול(!!!)
קייטי הייתה דמות מעולה ואני ממש מצפה לראות אותה שוב.
אבל היא לא הרגישה הרבה יותר מסיידקיק מצחיק (וכמובן שחשבתי על דרסי לואיס). נכון שהיא גם גילתה אומץ בסוף ועזרה להלחם, אבל בקושי היה לה יותר סיפור מאשר לדרסי. וגם דרסי בת'ור 2 עזרה קצת להלחם באלפים.
האמת שהיה נראה לי מוזר שבסוף וונג קורה גם לה בנוסף לשאנג צ'י לבוא איתו. למה הוא חשב שחשוב שגם היא תבוא? לעומת העוד שני אנשים שהוא ישב איתם? איך הוא יודע שהיא חשובה יותר? האמת שזה גרם לי לחשוב שאולי הוא הניח בטעות שהיא אחותו של שאנג.
אז כן ידעתי על כך שנראה קרב של וונג והתועבה (אמיל בלונסקי) אבל היה מעניין לגלות שהם מתאמנים ביחד. האם נגלה למה? ולמה בכלל התועבה לא כלוא? וראינו שברוס בקשר עם וונג אז אני מניח שהוא יודע שהתועבה משוחרר.
האמת שחשבתי שאולי התועבה עובד עבור ולנטינה כי זה מרגיש מתאים.
לא ראיתי שום רמיזה לכך שבן קינגסלי יופיע בסרט מהטריילרים, אבל אז לפני איזה שבועיים ראיתי תמונות שלו בפרימיירה של הסרט בלוס אנג'לס ולכן ידעתי שהוא יהיה שם. וזה באמת היה מעולה לראות אותו שם. הזוי כרגיל.
היה מאוד מגניב לראות את ברוס וקפטן מארוול בסצנת אמצע הקרדיטים. חבל שהאולם שבו ראיתי (סינה הוט הדפוקים) השאירו את האורות המאוד חזקים שלהם שלוקים במהלך רוב הסצנה ולכן לא ראיתי טוב.
מעניין למה משהו בטבעות התחיל לשלוח אות דווקא כששאנג התחיל להשתמש בהם.
וברור שהם והטבעות ישחקו תפקיד משמעותי במה שמארוול מתכננת לשלב הרביעי (ואולי מעבר) של היקום הקולנועי. והסצנה הנוספת אישרה שאחותו של שאנג צ'י לא פירקה את הארגון ועומדת בראשו עכשיו. מעניין אם היא תהיה רעה (ואז בוודאות תגויס ע"י ולנטינה) או טובה..
מאוד מעניין באמת מה יהיה בעתיד.
גם מעניין שבסוף הסרט הופיעה הכתובית The Ten Rings will return ולא Shang Chi will return
העניין הוא שעכשיו לעשרת הטבעות יש שתי משמעויות מצד אחד לשאנג יש את עשרת הטבעות עצמן ואנחנו רואים שיש להם חשיבות כלשהי.
מצד שני עשר הטבעות זה גם השם של הארגון המחלחמתי שאחותו עכשיו בראשו.
אני מקווה שנראה את ההשפעה של שניהם בעתיד גם בנפרד.
אני כמובן מקווה שיהיה סרט המשך לשאנג צ'י, אבל אני גם מצפה מאוד לראות אותו גם בהרפתקאות של אחרים, הופעות אורח בסדרות או סרטים. כמובן איזה סרט נוקמים שיהיה בעתיד.
נראה לי גם ברור שאם (וכאשר) מארוול יחזירו את אגרוף הברזל (דני ראנד) שזה בטח יהיה לפחות חלקית ריבוט למה שהיה בסדרת נטפליקס (אם לא לחלוטין) אז הגיוני שיהיה קשר לדברים שראינו בסרט הזה. הרי דני קיבל את הכוח שלו כשהוא ניצח בקרב נגד דרקון בעיר סודית שאולי נמצאת בעולם אחר ואפשר להגיע אליה כל עשר שנים או משהו כזה.

בכל מקרה הסרט ממש יפה. אהבתי את כל היצורים השונים ולחלוטין הלכו על גדול עם הקרב של המפלצת הענקית והדרקונית בסוף.
אהבתי את הדמויות ומה שעשו איתם וכמובן את כל סצנות האקשן.

משהו מצחיק ששמתי לב אליו בשלב שבו אנשי הכפר ההוא נלחמו בצבא עשרת הטבעות - לאנשי צבא עשר הטבעות היו כלים בצבע כחול בוהק בעוד לאנשי הכפר היו כלים בצבע אדום בוהק. זה מאוד הזכיר לי קרב של חרבות אור במלחמת הכוכבים. רק שזה היה הפוך מהבחינה שלטובים היה אדום ולרעים כחול.
בכל מקרה מאוד אהבתי כשהם מהר הבינו שהם צריכים לעבוד יחד.

היו לי גם בעיות עם דברים מסויימים - למשל הרגיש לי שפיזרו יותר מידי את הפלאשבקים של הילדות לאורך כל הסרט. היה נראה לי עדיף משהו יותר מרוכז.
והיה לי חבל שהסוף היה קצת מואץ מידי. כלומר רגע אחד הם עדיין בעולם האחר ההוא ואז בום הם יושבים בשולחן שוב עם החברה שלהם מהלימודים. אני חשבתי שנראה ששאנג תוהה האם להשאר בעולם של אמא שלו וגם את אחותו תוהה אותו דבר. אנחנו לא יודעים מה סלאטרי עשה בסוף אבל אני מעדיף לחשוב שהוא נשאר בעולם שלהם.

אגב, בכל העניין ששאנג דיבר על כך שהוא נשלח להרוג מישהו ובהתחלה הוא משקר לקייטי ואומר שהוא לא עשה את זה ואז לקראת הסוף הוא מתוודה בפניה שהוא כן עשה את זה - אני חשבתי שזה מוביל לגילוי שבעצם האדם שהוא הרג זה הסבא שלה.

LeR@nch

Well-known member
גם אני ראיתי כבר אתמול.
אולי היינו באותו אולם קולנוע (האם אתה זה שישב שורה לפני ולא יכל להספיק לבדוק את הטלפון שלו?)

סצנות הקרב האלו היו יפות ולא משהו שראינו במארוול עד כה. אבל לא יכלתי שלא לחשוב על הסרט נמר דרקון (משנת 2000) שגם בו שיחקה מישל יאו המדהימה, סצנות הקרב שם מקסימות ברמות.
אגב, למישל יאו כבר היה תפקיד בMCU, היא הופיע בתפקיד מאוד קטן בשומרי הגלקסיה 2 (אם כי זה תפקיד שנראה שיהיה משמעותי לעתיד כי היא אחת ממנהיגות קבוצות הravagers האחרות שבסוף הסרט מדברים על להתאחד שוב - סטאלון בראשם. יכול להיות מעניין אם יהיו לה שני תפקידים בMCU)

קייטי הייתה דמות מעולה ואני ממש מצפה לראות אותה שוב.
אבל היא לא הרגישה הרבה יותר מסיידקיק מצחיק (וכמובן שחשבתי על דרסי לואיס). נכון שהיא גם גילתה אומץ בסוף ועזרה להלחם, אבל בקושי היה לה יותר סיפור מאשר לדרסי. וגם דרסי בת'ור 2 עזרה קצת להלחם באלפים.
האמת שהיה נראה לי מוזר שבסוף וונג קורה גם לה בנוסף לשאנג צ'י לבוא איתו. למה הוא חשב שחשוב שגם היא תבוא? לעומת העוד שני אנשים שהוא ישב איתם? איך הוא יודע שהיא חשובה יותר? האמת שזה גרם לי לחשוב שאולי הוא הניח בטעות שהיא אחותו של שאנג.
אז כן ידעתי על כך שנראה קרב של וונג והתועבה (אמיל בלונסקי) אבל היה מעניין לגלות שהם מתאמנים ביחד. האם נגלה למה? ולמה בכלל התועבה לא כלוא? וראינו שברוס בקשר עם וונג אז אני מניח שהוא יודע שהתועבה משוחרר.
האמת שחשבתי שאולי התועבה עובד עבור ולנטינה כי זה מרגיש מתאים.
לא ראיתי שום רמיזה לכך שבן קינגסלי יופיע בסרט מהטריילרים, אבל אז לפני איזה שבועיים ראיתי תמונות שלו בפרימיירה של הסרט בלוס אנג'לס ולכן ידעתי שהוא יהיה שם. וזה באמת היה מעולה לראות אותו שם. הזוי כרגיל.
היה מאוד מגניב לראות את ברוס וקפטן מארוול בסצנת אמצע הקרדיטים. חבל שהאולם שבו ראיתי (סינה הוט הדפוקים) השאירו את האורות המאוד חזקים שלהם שלוקים במהלך רוב הסצנה ולכן לא ראיתי טוב.
מעניין למה משהו בטבעות התחיל לשלוח אות דווקא כששאנג התחיל להשתמש בהם.

מאוד מעניין באמת מה יהיה בעתיד.
גם מעניין שבסוף הסרט הופיעה הכתובית The Ten Rings will return ולא Shang Chi will return
העניין הוא שעכשיו לעשרת הטבעות יש שתי משמעויות מצד אחד לשאנג יש את עשרת הטבעות עצמן ואנחנו רואים שיש להם חשיבות כלשהי.
מצד שני עשר הטבעות זה גם השם של הארגון המחלחמתי שאחותו עכשיו בראשו.
אני מקווה שנראה את ההשפעה של שניהם בעתיד גם בנפרד.
אני כמובן מקווה שיהיה סרט המשך לשאנג צ'י, אבל אני גם מצפה מאוד לראות אותו גם בהרפתקאות של אחרים, הופעות אורח בסדרות או סרטים. כמובן איזה סרט נוקמים שיהיה בעתיד.
נראה לי גם ברור שאם (וכאשר) מארוול יחזירו את אגרוף הברזל (דני ראנד) שזה בטח יהיה לפחות חלקית ריבוט למה שהיה בסדרת נטפליקס (אם לא לחלוטין) אז הגיוני שיהיה קשר לדברים שראינו בסרט הזה. הרי דני קיבל את הכוח שלו כשהוא ניצח בקרב נגד דרקון בעיר סודית שאולי נמצאת בעולם אחר ואפשר להגיע אליה כל עשר שנים או משהו כזה.

בכל מקרה הסרט ממש יפה. אהבתי את כל היצורים השונים ולחלוטין הלכו על גדול עם הקרב של המפלצת הענקית והדרקונית בסוף.
אהבתי את הדמויות ומה שעשו איתם וכמובן את כל סצנות האקשן.

משהו מצחיק ששמתי לב אליו בשלב שבו אנשי הכפר ההוא נלחמו בצבא עשרת הטבעות - לאנשי צבא עשר הטבעות היו כלים בצבע כחול בוהק בעוד לאנשי הכפר היו כלים בצבע אדום בוהק. זה מאוד הזכיר לי קרב של חרבות אור במלחמת הכוכבים. רק שזה היה הפוך מהבחינה שלטובים היה אדום ולרעים כחול.
בכל מקרה מאוד אהבתי כשהם מהר הבינו שהם צריכים לעבוד יחד.

היו לי גם בעיות עם דברים מסויימים - למשל הרגיש לי שפיזרו יותר מידי את הפלאשבקים של הילדות לאורך כל הסרט. היה נראה לי עדיף משהו יותר מרוכז.
והיה לי חבל שהסוף היה קצת מואץ מידי. כלומר רגע אחד הם עדיין בעולם האחר ההוא ואז בום הם יושבים בשולחן שוב עם החברה שלהם מהלימודים. אני חשבתי שנראה ששאנג תוהה האם להשאר בעולם של אמא שלו וגם את אחותו תוהה אותו דבר. אנחנו לא יודעים מה סלאטרי עשה בסוף אבל אני מעדיף לחשוב שהוא נשאר בעולם שלהם.

אגב, בכל העניין ששאנג דיבר על כך שהוא נשלח להרוג מישהו ובהתחלה הוא משקר לקייטי ואומר שהוא לא עשה את זה ואז לקראת הסוף הוא מתוודה בפניה שהוא כן עשה את זה - אני חשבתי שזה מוביל לגילוי שבעצם האדם שהוא הרג זה הסבא שלה.
אני יושב תמיד בשורה האחרונה אז אין מצב.. אם כי גם במקרה שלי מי שישב מתחתיי לא הפסיק להתעסק עם הנייד. וגם הדליקו את האורות ברגע החשוב הזה לקראת הסוף... עצבים! בקושי ראיתי משהו.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אני יושב תמיד בשורה האחרונה אז אין מצב.. אם כי גם במקרה שלי מי שישב מתחתיי לא הפסיק להתעסק עם הנייד. וגם הדליקו את האורות ברגע החשוב הזה לקראת הסוף... עצבים! בקושי ראיתי משהו.
מה לכל הרוחות הקטע עם אנשים שמשלמים 40 שקל בשביל לראות סרט בקולנוע ואז במקום לראות את הסרט הם מתעסקים בנייד שלהם כל הזמן.
ומה לגבי לעשות עונש מוות לאנשים כאלו?

אני פעם פעם הייתי אוהב לשבת בשורה אחורית או בעיקרון כמה שיותר אחורה. ואני זוכר שבשלב מסויים הבנתי שאני צריך להתחשב כי חבר שהלכתי איתו פשוט נעשה יותר ויותר קצר רואי. אבל בעשור האחרון לפחות אני מעדיף מקום טוב באמצע. בעיקרון מספר השורות פחות 1. ככה שאם יש 16 שורות אז שורה 7 היא מעולה.

didalf

Well-known member
אני פעם פעם הייתי אוהב לשבת בשורה אחורית או בעיקרון כמה שיותר אחורה. ואני זוכר שבשלב מסויים הבנתי שאני צריך להתחשב כי חבר שהלכתי איתו פשוט נעשה יותר ויותר קצר רואי. אבל בעשור האחרון לפחות אני מעדיף מקום טוב באמצע. בעיקרון מספר השורות פחות 1. ככה שאם יש 16 שורות אז שורה 7 היא מעולה.
אז שיעשה משקפיים8-*
לאחותי יש משקפיים לנהיגה סרטים וטלוויזיה.

lemon lyman

Well-known member
טעיתי לחשוב ש"שאנג צ'י ואגדת עשרת הטבעות" (שקראתי שניק כתב עליו)
זה איזה סרט סיני
אבל לא|שפם|

תסלחו לי שאני אומרת לכם את זה B-|
אבל אתם פשוט עדר של כבשים כל שבוע מזריקים לכם חומר חדש של מארוול
ואתם פשוט לוקחים בלי לשאול שאלות :-P:

סתם אני מזה מקנאה בכם}-]8-): זה בטח מזה כיף שיש תוכן שממש אוהבים והוא ממשיך עוד ועוד
וגם ממה שאני מבינה עדיין מוצלח כמו חומרים ישנים אז בכלל

נ.ב עוד לא הגבתי בהודעה שאני מגיבה תגובה למישהו
כי אני לא בטוחה שיעבוד לי כל הקטע של לשרשר נכון

טוני החתול

Well-known member
מנהל
טעיתי לחשוב ש"שאנג צ'י ואגדת עשרת הטבעות" (שקראתי שניק כתב עליו)
זה איזה סרט סיני
אומנם לא, אבל בערך 95% מהקאסט הוא סיני (או לפחות אסייתי)
והבמאי הוא לפחות חלקית אסייתי
אתם פשוט עדר של כבשים
אם זה היה נכון זה היה פותר לי את בעיית השינה הקשה שלי כי פשוט הייתי סופר אותנו
כל שבוע מזריקים לכם חומר חדש של מארוול
בהחלט עדיף על התקופה שהיינו מקבלים רק פעמיים בשנה.
סתם אני מזה מקנאה בכם}-]8-): זה בטח מזה כיף שיש תוכן שממש אוהבים והוא ממשיך עוד ועוד
אני מניח שככה גם מרגישים אנשים שאוהבים את מהיר ועצבני
נ.ב עוד לא הגבתי בהודעה שאני מגיבה תגובה למישהו
כי אני לא בטוחה שיעבוד לי כל הקטע של לשרשר נכון
האמת היא שהקטע שם הוא לא להגיב אלא פשוט להעתיק את השאלון לחלון התגובה חדשה ולהוסיף את התשובות.
אני מקווה שזאת לא עצה שמגיעה מאוחר מידי.

בכל מקרה ברוכה הבאה בהנחה שאת חדשה כי אני לא מזהה אותך. אז ברוכה השבה אם את פשוט חוזרת.

lemon lyman

Well-known member
ניק אני צחקתי :-D:-P:
בתור מישהי שלא רוצה שאף פעם הסדרות שלה הסתיימו
זה ממש מעורר בי קנאה כל פעם שאתם מדברים על תוכן חדש של מארוול
במיוחד שהם עלו על נוסחה מוצלחת שהייתי שמחה שזה יקרה עם עוד תכנים

למהיר ועצבני יש פחות סרטים משל מארוול לא ?
ו

Lhuna3

Well-known member
תסלחו לי שאני אומרת לכם את זה B-|
אבל אתם פשוט עדר של כבשים כל שבוע מזריקים לכם חומר חדש של מארוול
ואתם פשוט לוקחים בלי לשאול שאלות :-P:
את לא טועה :-D
בדיוק בגלל הקנאה הזאת אני נשברתי בסוף והצטרפתי לעדר.
וגם ממה שאני מבינה עדיין מוצלח כמו חומרים ישנים אז בכלל
אמממממ... זה לא בדיוק שהחומרים הישנים היו כולם כאלו מוצלחים.
היו סרטים שממש נהנייתי מהם וסרטים שממש השתעממתי מהם, הרמה מההתחלה מאוד לא אחידה, וככה זה פחות או יותר גם עם החומרים החדשים, אבל בגדול אני מאמינה שאנחנו לצערי אחרי "השיא" וצריך להנמיך ציפיות עכשיו.

lemon lyman

Well-known member
אוף אני שוב לא מצליחה לעשות 'הוספת תגובה' (בסוף הצלחתי)
אגב תגידו שאתם מגיבים לאנשים נגיד בתגובה לתשובות בשאלון אתם מעתיקים את כל התשובות שלהם ואז מוחקים את הדברים המיותרים או תשובה תשובה ?

בדיוק בגלל הקנאה הזאת אני נשברתי בסוף והצטרפתי לעדר
כן אבל את אוהבת את הז'אנר הזה לא ?

אמממממ... זה לא בדיוק שהחומרים הישנים היו כולם כאלו מוצלחים
אבל הם מצליחים בקופות .לא כמו מהיר ועצבני ושאר הסרטים שיש סדרה סרטים שלהם שמהסרט לסרט מרווחים פחות

נערך לאחרונה ב:

Lhuna3

Well-known member
אוף אני שוב לא מצליחה לעשות 'הוספת תגובה' (בסוף הצלחתי)
אגב תגידו שאתם מגיבים לאנשים נגיד בתגובה לתשובות בשאלון אתם מעתיקים את כל התשובות שלהם ואז מוחקים את הדברים המיותרים או תשובה תשובה ?
אני מדגישה את המשפט שרוצה להגיב עליו ולוחצת על ההוסף תגובה שמופיע לי ליד ההדגשה.
אח"כ חוזרת להודעה שהגבתי עליה וממשיכה משם. לא בטוחה שאין דרך נוחה יותר.
כן אבל את אוהבת את הז'אנר הזה לא ?
דווקא לא אהבתי את ז'אנר גיבורי העל בכלל, הייתי מאוד נגד.
(גם עכשיו זה לא הז'אנר המועדף עלי, אבל אני נהניית כשזה משלב הומור בצורה משמעותית. מהקטעים של מכות וקרבות ואפקטים אני משתעממת, אז בסרטים שזה כמעט הכל אני לא הכי נהניית.)

טוני החתול

Well-known member
מנהל
יש הסבר יחסית מפורט בנושא בהודעה האחרונה שבשרשור הזה:

lemon lyman

Well-known member
אני מדגישה את המשפט שרוצה להגיב עליו ולוחצת על ההוסף תגובה שמופיע לי ליד ההדגשה.
אח"כ חוזרת להודעה שהגבתי עליה וממשיכה משם. לא בטוחה שאין דרך נוחה יותר.
|כן|
דווקא לא אהבתי את ז'אנר גיבורי העל בכלל, הייתי מאוד נגד.
חשבתי יותר על הז'אנר פנטזיה \ מדע בדיוני

Lhuna3

Well-known member
חשבתי יותר על הז'אנר פנטזיה \ מדע בדיוני
מד"ב אני מאוד אוהבת, פנטזיה - חלקית (תלוי בכל מיני דברים שקשה להגדיר).
וזה נכון שז'אנר גיבורי העל הוא קצת ערבוב של מד"ב ופנטזיה, אבל הוא בעיקר (לפי הגדרתי האישית) תת-ז'אנר מאוד ספציפי ולא כל כך מעניין בעיני של פנטזיה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה