שרשור
זכיות ו/או נפילות

Moosahka

New member
זכיה חמודה!../images/Emo130.gif../images/Emo130.gif

קליבלנד-שיקאגו- 1 דאלאס- אינדיאנה- 1 גולדן סטייט- דנבר 2 * לא היה לי כוח לרשום תפלוסים :) 30------------------->175 תודה מיוחדת ל- השולח שהביא לי את הטורר!!! תודה רבה אחי!

31אלון

New member
בוקר טוב מזל טוב לכל הזוכים,סמארט,

מוסקה,זרזור,כאוס,תמיר,דם צהוב,בני טבק. מצטער אם שכחתי מישהו. אחלה יום והמשך זכיות פוריות.

בוקר טוב אחים שלי

הבאתי לכם אתמול שתי המלצות שניהם תפסו וכמובן שאני שלחתי אותם המלצה ראשונה היתה ארסנל איינדהובן טוטנהאם וליברפול מחמישים נותן 295 המלצה שנייה איינדהובן מעל גול יונייטד טוונטה וג'נקיס משמונים נותן 710 וגיבוי לאיינדהובן בגול מעשרים נותן מאה שמונים מקווה שהקשבתם לי ועשיתם כמוני בשביל שנעקוץ עוד יותר ת'מועצה

VAMOS HAIFA

New member
קבלו 3 נפילות מאתמול

אומנם לא זביות כבדות אבל גם משהו לסחוב איתו עד סוף השבוע..רק שהמזל לא ביקר אותי אתמול ..התגעגעתי אליו.

Avior1

New member
זכייה חביבה..

טוונטה - רוזנדל (1) הפועל ירושלים +6 - מכבי ת"א (1) ג'קינס - סולומון+1 (1) אסטון וילה - אברטון (1)

איזה יופי לקום לזכייה

ירושלים אובר ג'נקינס אסטון וילה קליבלנד דאלאס שיטה 4/5 הטפסים נישארו בקיוסק בצהריים יהיו פה יום טוב לכולם

מברוק מוסקה.

הבנתי שביקשת לנהל את פורום הפועל ב"ש. אם עדיין לא קיבלת תשובה ואתה רציני,אני יכול לסגור בשבילך את המינוי. דבר איתי.

thaer3

New member
הטור שלי לתוכניה החדשה טור הבאנקרים

9- אייאקס-כרוינגן 1 27- ארסנל-פורטסמות 1 33- ניוקאסל-צרלטון 1 80- איינדהובן-טוונטה 1 82- פיינורד-ווילם 1 על 50ש"ח תזכה 150ש"ח

thaer3

New member
הטור שלי להיום

5- ר.ק.ס-הירנביין 1 7- ארנהיים-ברדה 1 9- אייאקס-כרונינגן 1 50ש"ח תזכה ב200ש"ח בהצלחה לכולם

למעלה