שרשור

Gummy Bears

New member
שאלה לחברי פורום ותיקים.

פעם פרסמו פה סרטון של שני אנשים שמנגנים ביחד בפסנתר. לקראת סוף הסרטון, אחד מהם הולך סביב הפסנתר ובסוף השני סוגר לו את מכסה הפסנתר על הידיים. סרטון ממש ממש מצחיק. אם מישהו זוכר על מה אני מדברת ויוכל לתת לינק או את שם הסרטון או מי שעשה אותו, אני מאוד מאוד אודה.

Molchansky

New member
אויי זה ענק

זה של Victor Borge ביצוע לרפסודיה הונגרית של ליסט את יכולה להיכנס ל-You Tube ולהריץ בחיפוש אתה השם שהזכרתי למעלה (של ויקטור) ובין מה שהוא ימצא יש את הקטע של ליסט עם הפסנתרן השני

Molchansky

New member
אין בעד מה../images/Emo13.gif

זה לא זיכרון טוב, אני פשוט ממש ממש אוהב את הקטעים של ויקטור יש לו עוד קטע שאני ממליץ, למי שמבין טוב אנגלית, זה קטע על האופרה של מוצארט חליל הקסם אחד המשפטים שהכי אהבתי שם זה "ואז המקהלה נכנסת ושרה, אף אחד לא יודע למה חוץ ממוצארט והוא כבר מת" פשוט קורע מצחוק.

Jellicle Cat

New member
האופרטה Patience בי-ם, ב22.3 - 12.3

האופרטה "Patience" מאת גילברט וסאליבן עולה בין התאריכים 22.3.07 - 12.3 בתיאטרון הירש בירושלים. תאטרון JEST מעלה הצגה מוזיקלית משעשעת באנגלית, בהשתתפות 50 זמרים ותזמורת. בואו ותהנו ממוסיקה קסומה, זמרים מוכשרים ואיכות של חו"ל! לכרטיסים: בית שמואל: 026203455/6 בימות: 026237000 קלעים: 026222333 לאתר Patience - שם ניתן למצוא את השירים, המילים, התמונות: www.patience.GandS.co.il

למעלה