שרשור

*GormE*

New member
המחשבים האלו שוחטים את הראייה!!

העיניים שלי זועקות! כואב להן! (בעיקר לימנית) עם כל המסכים שאני בוהה בהם (צבא, עריכה גרפית, שוטטות באינטרנט, כתיבת עבודות) נעשים לי שטפי דם וכאבים איומים, ואין לי בעיות עיניים בדרך כלל, יש לי ראייה אפילו מעל הממוצע ניסיתי סטילה, סולפציד, סינטומיצין 5%(מזל שאני משרתת במרפאה) וזה עדיין כואב זה נורא מזכיר לי את אפאטיק שכתב בפורום לפני שנתיים- שנה וחצי (ואוו, כל כך הרבה זמן?!) שבזמנו אמר שהוא לא יכול להמשיך לקרוא בפורום כי העיניים שלו כואבות מדי, אפילו לקרוא היה לו קשה אחר כך ממש לא הבנתי אותו אבל עכשיו אני מרגישה שאני מזיקה לעצמי עוד יותר עם כל הבהיות הממושכות שלי במסכים- במיוחד שמעבדים תמונות ודברים שצריכים הרבה מאמץ ו.. בהייה.. גם לכם זה קרה? איך פתרתם את זה?

nirmatarasso

New member
האמת שזה לא ממש אמור להיות כהה

כנראה שלפחות אחד המחשבים שאת משתמשת בהם לא מגדיר נכון את המסך. כדאי מאוד לשחק באופציית ה-screen refresh rate איפה שהוא בקונפיגורציה של הכרטיס מסך. לעיתים מאוד קרובות הבעיה נמצאת שם. אני יודע כי זה הציק לי למשך תקופה ארוכה. עוד דבר: בשום אופן לא לדחוף חומרים לעיניים!!! איכשלא יהיה כל החומרים האלה רק מפתחים תלות של העין בדמעות מלאכותיות.

ailag

New member
היה לי את זה פעם

בקטן. אז הנמכתי את העוצמה של המסך , ומכיוון שהייתי אז כל הזמן בIRC, שמתי רקע די כהה (או שחור?) לMIRC. אבל להפסיק לגלוש רק בגלל דברים פעוטים כמו בריאות?

ailag

New member
../images/Emo6.gifתראו מה thinkgeek עשו

חוץ מזה שהיום הם מחלקים חולצות שכתוב עליהן בבינארי "I shopped at ThinkGeek on April Fools Day, and all I got was this lousy shirt!" הם גם מוכרים היום את אלו: ראשון שני

למעלה