שרשור
- מילואים

srubinsh

New member
שרשור ../images/Emo32.gif - מילואים

אני זוכרת שפעם קראתי איפשהו שאם יש תינוק עד שנה בבית ניתן לדחות מילואים בשל כך. האם מישהי מכירה? אשמח לדעת מניסיון

gallish

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo207.gifיש כאן מישהי מהישוב מתן../images/Emo35.gif

אם כן, אשמח אם תשלחי לי מסר

מצטערת להרוס לך אבל אני לא חושבת

שיש דבר כזה. בעלי חזר שבוע שעבר ממילואים של חודש ויש לנו תינוק בן 11 חודשים ואני בהריון בסיכון בחודש שישי ולמרות כל זאת לא ממש התחשבו והוא עשה מילואים כרגיל.

רק במקרה מאד ספציפי

כשמדובר בחייל מילואים אשר הינו אב לשלושה ילדים או יותר ואשר נולדו באותה עת,יוקפא מכל שירות מילואים שהוא לתקופה של שנה ממועד הלידה וזאת לאחר שהציג תעודות לידה של הילדים ואישור של משרד הפנים. כאן את יכולה לקרוא את כל הזכויות בנושא.

../images/Emo207.gif מבקשת ../images/Emo91.gif למסגרת התעמלות

(מכון, חוג, סטודיו וכד') באזור חיפה הכי חשוב - שתהיה מסגרת של שמרטפיה לתינוק (מלבד סטודיו סי שמשעמם אותי רצח) תודה!!!!!

רחלי@

New member
../images/Emo26.gif לרמת גניות וגם מי שלא

ביום שני הקרוב תתקיים מכירת בגדים של המעצבת נורית מאור- שביט "בגדים שאוהבים נשים". יש לה גם פריטים להריון ולהנקה. המכירה תתקיים בחדר האוכל של ישיבת ר"ג, ברח' האצ"ל 36 ר"ג, בין השעות 20:30-22:30. לפרטים נוספים, במסר.

רחלי@

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif היכונו בנות - הערב!!!

כדאי לבוא ! יש לה בגדים מאוד יפים (אני רק מארגנת את המכירה), והיא באה מהצפון במיוחד!!

Nuli77

New member
מניסיון טרי - לא ניתן..

בעלי בדיוק היה במילואים בחודש שעבר (הבונבון היה בן חודשיים) ולא הצלחנו לבטל אותם לצערי....

T noki

New member
לצערי - זה לא נכון

(לא באופן גורף, אולי מקרים חריגים יכולים להיות מאושרים בפניה ספציפית למפקד). סביב הלידה - אכן ניתן לבטל מילואים (כחודש לפני ואחרי פלוס מינוס).

ניקולי

New member
לידורי ../images/Emo124.gif והשאר... ../images/Emo8.gif

בוקר טוב
שמת/ם
איזה יום יפה היום ???
חשבתי שמחכים לימים יפים, את/ם יודעת/ות מפגשון, כזה, באיזה פארק..כזה....
או שהרעיון נדחה לאחרי פסח
בכל מקרה בוקר טוב לכולכן..

../images/Emo32.gif ליאת!!! את משהו!!!../images/Emo25.gif

תודה תודה תודה על משלוח מנות מופלא ומפנק!
המוצרים של הונילה נהדרים
, והתחתונים של דורה זכו מיד להצלחה מסחררת (אופק מיד החליפה, והתמזל מזלי שבדיוק התחלתי גמילה עם דורון ואני ממש צריכה עוד תחתונים- אם כי קצת חבל לי על היפים האלו...
) וגם המדבקות. והדלי הענק הזה שמלא מלא מלא ממתקים.
.. וואו! איזה אושר יש בבית! כל מיני סוכריות משוכללות וממתקים מיוחדים... הילדות באטרף!
ההצלחת להפתיע אותנו!!!! תודה!!!!!!!!!!!

liat77

New member
היידי-

שמחה שהאיחור היה משתלם, שמחה שהמידות היו נכונות-קצת דאגתי
אבל העיקר שאת והבנות נהנות...מחכה לחג הבא
שולחים
ו
... ליאת והמשפחה.

../images/Emo199.gif../images/Emo199.gif../images/Emo199.gifמי צועק פה על הבוקר?

אני עייפה
אני אשמח להפגש מחר בכייף! מה איתכן?

ניקולי

New member
יופי לידורי...../images/Emo4.gif

מחר יש לנו חיסון...(חצי שנה) ונראה לי שהימים הבאים יהיו קרירים יותר.... נראה לי העינין ידחה לאחר פסח...

בהצלחה בחיסון!

שיעבור בקלות ללא תופעות אולי אפשר להיפגש ביום שישי? כמובן אם מזג האוויר יאפשר זאת!

galya13

New member
אשמח גם לדעת. מה שכן אני יודעת

שכשהייתי בהריון אז כן דחו לבעלי את המילואים. כי המילואים בדיוק יצא בחודש ה-9 של הריון. אבל לגבי תינוק עד גיל שנה לא שמעתי. אשמח גם לדעת, כי יש לו צו לצילואים עוד כמה חודשים וזה ממש סיוט בשבילינו. הוא כבר בן 37 יהיה השנה, האם אפשר איכשהו כבר לצאת מזה ולא לעשות מילואים? האם מישהי מכירה משהו כזה שאולי אפשר לבקש לא לעשות כבר מילואים?

למעלה