שרשור
ות לשבוע חדש

רקפת מוסרת,קודם כל המון תודה

לכל מי שעוזר לה ותודה מיוחדת לקלרה על האוכל שהיא שלחה רקפת מאוד מעריכה את זה, אתם עושים מלאכת קודש

נירה63

New member
תודות מחיפה:

* ללבנדרית שדואגת לנו כאן. דברי המאפה חולקו בין 6 משפחות,פתחתי ארגנתי שוה והכל נמסר-האושר גדול. שאר הדברים שהעברת חולקו בין שתי משפחות ושוב המון המון המון תודות לך. *תודה לליאורה היקרה על השינוע. *תודות לשרה חברתי על הבגדים והנעלים.

אבודה2

New member
לתמרי10 ותלתל4

שתי הנשמות המקסימות האלה שלולא הן, הייתי מעבירה כמה שבתות עם מקרר ריק טוטאלי. והן כמו מלאכיות מפציעות לי בערב שישי עם מצרכים שממלאים את המקרר לפחות עד לאמצע השבוע. תודה תודה ומקווה שתתוגמלו בחזרה על מעשיכן.

שרשור
ות לשבוע חדש

חברה שימו
לשרשר לכאן את התודות ובכלל בעצם הדיווחים של הרכזים זה חלק מהתודות פנינה

Tal Tal4

New member
תודות רבות

לקלרה- שרצה וקטפה תפוזים וגם אספה ירקות וגם שינעה ל01751- הרבה משפחות שבעות עכשיו בזכותך! לתרקדי- שעושה לי נחת כל שבת עם תרומות חשובות- והשבוע בגדי גברים , עוגות וממתקים לניגונים- שמיד כשחזר מחו"ל נרתם לשנע ולסייע- כדי שיגיעו משלוחי מנות בזמן גם לצפון. לתמרי- שמשנעת מירושליים לגבעתיים- הלוך וחזור- ודואגת למשפחות שלה במסירות כה רבה שבוע טוב לכם- ומחכה כבר לפליירים של מבצע פסח!

מתרגשת

New member
תודה ל.

מיכלית על המיקרוגל והכיריים. טלטל על הטוסטר אובן. לאתגרית על הרצון לעזור כל כך.

רותם111

New member
../images/Emo23.gifתודות מכל הלב מרחובות ../images/Emo23.gif:

לדגנית המדהימה, בעלה ובני משפחתם, על תרומה נדיבה מאוד של עשר חבילות מזון לסעודת פורים.
ל"בן מחשבים" המקסים שמקדיש שעות ארוכות בנסיונות לשפץ מחשבים ישנים ולהשמיש אותם עבור משפחות שלנו ברחובות.
לעמיתה 33 המופלאה על משלוחי המנות שהגיעו מהוד השרון. לאחותי והורי על שרשרת השינועים השינוע.
לחברתי שבוחרת להשאר עלומה, על שקים של בגדי נשים.
לאלמנה חביבה מרחובות שתרמה את כל בגדי בעלה המנוח (כולל ציציות).
לכל המתנדבות והמתנדבים המקסימים שטרחו ו/או קנו ו/או הכינו את משלוחי המנות שחילקתי ברחובות.

blue skies

New member
תודה לעודד מקייטרינג דה לה פה

על מתן 3 קופסאות בורקסים, עוגה וקרקרים לחלוקה למשפחות ברחובות המזון חולק בין 3 משפחות ברחובות ביום ראשון בערב וייתכן אפילו שנצליח לארגן שנקבל אחרי כל אירוע שישאר בו מזון

ניגונים

New member
תודה לנירה63 על הרדיו טייפ

מקווה להעביר אותו היום למשפחה בנתניה תודה לאולי ואולי לא על השינוע :) תודה לגיל גל1 על תרומת בגדי תינוק ובנות

mbar30

New member
תודה לגיסתה של "אמא מעורבת" על

תרומה ענקית של בגדים לכל הגילאים חלק מהבגדים נשלחו לגן של בני לילדים הנזקקים שם וחלק ניתן לאנשים נזקקים במרכז קליטה בב"ש. ותודה לאמא מעורבת מקסימה וטובת לב

jole

New member
../images/Emo24.gifהגיעו החבילות לזיכרון

תודות לתמרי על השינוע והמון המון תודה ל LUTTI, תרקדי וTAL TAL ואני חייבת חייבת לציין שמזמן לא התמוגגתי ככה כשפתחתי ומיינתי חבילות. מי שמכיר אותי יודע שאני ממש ממש קשה עם בגדים, הדבר הכי קטן שלא טוב בבגד והוא הולך לפח. ואתמול, כל הבגדים פשוט כאילו הורידו אותם מאיזה מדף של חנות. הכל פשוט ..פשוט אין לי מילים. המון תודה. היום אני מעבירה את הדברים למשפחה בפרדס חנה- ואת החבילות ללבנדרית.

lutti

New member
שמחה לשמוע - הבגדים נשלחו עם הרבה

תקווה שיהנו מהם!!!

plane28

New member
תודה רבה ליעל על טיולון ולטלטל על

השינוע לבאר שבע. גם הבן שלי שעדיין לא יודע לדבר מוסר לכם תודה. אני מבינה את השפה לשלו. בתיה

למעלה