שרשור
קטלני:

מצב
הנושא נעול.
שרשור
קטלני:

שרשור
קטלני:
מי יותר מטומטם
הדוסים או הערבים

וזאת למה?
קיראו היטב את המדבקה המצורפת:
היא הוסרה על-ידי מארגז מלפפונים בחנות ירק ופרי של שבח ברמות-אשכול - חנות של דוסאלך המוכרת פירות וירקות בשנת שמיטה....
המחיר של המלפפונים 12 שקל לקילו אצל הדוסאלך הנ"ל...
שמו לב לשם היצרן....נשוב אליו מיד...
ואילו בואדי ג'וז בגרוסרי הערבי, נמכרים אותם מלפפונים מאותו יצרן בדיוק ב..... 2.10 ש"ח לקילוגרם !
מה המסקנה? עובדים על הדוסאלך בעיניים עם שנת השמיטה !
עושים כסף מאויר - לופט גשפטן......
ועוד מסקנה? את המהדרין אפשר לדחוף עמוק ל....
אל תתנו לירקנים עבריים לעבוד עלייכם ולרמות אתכם חברים !
השרשור נפתח בעידודו של חברנו נתנאל531.
אז המדבקה היא המכה הראשונה בשרשור ! מסטער שעני לו מורא ללאשונ עבל הני מכווה שעני קוטב בלי שגיהוט חטיו. לאיילע תוו לקולמ. בעיי.

מה יס לרסות הפלסטינית נגד האות סין?

שרשור
קטלני:
מי יותר מטומטם
הדוסים או הערבים

וזאת למה?
היא הוסרה על-ידי מארגז מלפפונים בחנות ירק ופרי של שבח ברמות-אשכול - חנות של דוסאלך המוכרת פירות וירקות בשנת שמיטה....
ואילו בואדי ג'וז בגרוסרי הערבי, נמכרים אותם מלפפונים מאותו יצרן בדיוק ב..... 2.10 ש"ח לקילוגרם !
אז המדבקה היא המכה הראשונה בשרשור ! מסטער שעני לו מורא ללאשונ עבל הני מכווה שעני קוטב בלי שגיהוט חטיו. לאיילע תוו לקולמ. בעיי.
מה יס לרסות הפלסטינית נגד האות סין?
או סזה לא מסנה להם?

נתנאל531

Well-known member
החרדים מייבאים מירדן

שרשור
קטלני:
מי יותר מטומטם
הדוסים או הערבים

וזאת למה?
החרדים מייבאים מירדן
כך שיש הוצאות נוספות אצלם, אין להשוות לסחורה 'מקומית'. השנה כידוע זה שנת שמיטה, והגדרת ה'מהדרין' משתנה בהתאם לתת-המגזר בחברה הדתית-חרדית.
&nbsp
לפני שצורכים מלפפונים כאלו, כדאי מאוד לבדוק באיזה סוג מים הושקו (ביוב / קולחים באיכות משתנה / שפירים), ואם ישנם שאריות של חומרי הדברה מסוכנים עליהם.

נתנאל531

Well-known member
שוב נכשלתי בהבנת הנקרא

החרדים מייבאים מירדן
כך שיש הוצאות נוספות אצלם, אין להשוות לסחורה 'מקומית'. השנה כידוע זה שנת שמיטה, והגדרת ה'מהדרין' משתנה בהתאם לתת-המגזר בחברה הדתית-חרדית.
&nbsp
לפני שצורכים מלפפונים כאלו, כדאי מאוד לבדוק באיזה סוג מים הושקו (ביוב / קולחים באיכות משתנה / שפירים), ואם ישנם שאריות של חומרי הדברה מסוכנים עליהם.
שוב נכשלתי בהבנת הנקרא

ההערה לגבי 'איכות' התוצרת בעינה עומדת.

הם שקרנים ! הם מסתירים את האמת מהציבור שלהם:

החרדים מייבאים מירדן
&nbsp
כמעט כל היבוא הוא מרצועת עזה ומהשומרון. ראיתי במו עיניי את החותמת עם המילים רצועת עזה על ארגזי העגבניות, הבצל והתירס.
הם לא מייבאים כמעט מירדן כי המחיר יקר לייבא משם.
אני אצלם באחד הבקרים את ארגזי העגבניות של הירקן החרדי.
עולה לחרדים פחות משקל אחד הקילו מלפפונים והם מוכרים אותו ב- 12 ש"ח. זו גניבה וגזל של הציבור שלהם ללא בושה ! זה ניצול לרעה של שנת השמיטה לעשות קופה על הציבור שלהם - ללא ספק ציבור מטומטם בע"מ כי בגלל איזו מילה של רב הם מוסיפים עוד 11 ש"ח לקילו....ממש אידיוטים !
ושלא יספרו לי סיפורים - המדבקה שראית עם אותו שם יצרן מופיעה על ארגזי הירקות והפירות של היצרן מטולכרם בגרוסרי של ואדי ג'וז !!!
יבוא יום ויתגלה שהרמאות והגניבות אצל החרדים יכולים להיות רשומים בספר השיאים בנקל.
לכן, אני מקפיד לקנות השנה כמעט רק אצל ערבים. שם אני מקבל את הסחורה הטריה ביותר במחיר סמלי ממש !
מי קולחין ממוחזרים? גם חקלאי הנגב העבריים משתמשים בהם. הירדנים משתמשים במים מליחים שהם עדיפים להשקיית עגבניות למשל על פני מים מתוקים. יש יבוא מירדן אך הוא מועט. גם בירדן קיימת בעית מים והם לא ממש ששים למכור לנו ירק ופירות.
סליחה שכך אני מתבטא אך מי שגונב מהציבור שלו לא ראוי להיקרא יהודי ולא ראוי לחבוש כיפה על ראשו ! הירקן הערבי בשייח ג'ראח או בואדי ג'וז הוא יותר יהודי מחרדי שגונב או כופה את מנהגיו המגונים והשפלים על הציבור הנורמטיבי חילוני שלא קונה את השקרים הנלוזים האלה. עדיף לי שהכסף שלי יגיע לירקן ערבי הגון מאשר לקבוצה תמהונית שעוד מעיזה לקרוא לעצמה יהודים !

jp3raptor

Member
כאן מדובר בהוראה של הרבנים החרדים שמכאיבה רק לציבור החרדי

כמעט כל היבוא הוא מרצועת עזה ומהשומרון. ראיתי במו עיניי את החותמת עם המילים רצועת עזה על ארגזי העגבניות, הבצל והתירס.
הם לא מייבאים כמעט מירדן כי המחיר יקר לייבא משם.
אני אצלם באחד הבקרים את ארגזי העגבניות של הירקן החרדי.
עולה לחרדים פחות משקל אחד הקילו מלפפונים והם מוכרים אותו ב- 12 ש"ח. זו גניבה וגזל של הציבור שלהם ללא בושה ! זה ניצול לרעה של שנת השמיטה לעשות קופה על הציבור שלהם - ללא ספק ציבור מטומטם בע"מ כי בגלל איזו מילה של רב הם מוסיפים עוד 11 ש"ח לקילו....ממש אידיוטים !
ושלא יספרו לי סיפורים - המדבקה שראית עם אותו שם יצרן מופיעה על ארגזי הירקות והפירות של היצרן מטולכרם בגרוסרי של ואדי ג'וז !!!
יבוא יום ויתגלה שהרמאות והגניבות אצל החרדים יכולים להיות רשומים בספר השיאים בנקל.
לכן, אני מקפיד לקנות השנה כמעט רק אצל ערבים. שם אני מקבל את הסחורה הטריה ביותר במחיר סמלי ממש !
מי קולחין ממוחזרים? גם חקלאי הנגב העבריים משתמשים בהם. הירדנים משתמשים במים מליחים שהם עדיפים להשקיית עגבניות למשל על פני מים מתוקים. יש יבוא מירדן אך הוא מועט. גם בירדן קיימת בעית מים והם לא ממש ששים למכור לנו ירק ופירות.
סליחה שכך אני מתבטא אך מי שגונב מהציבור שלו לא ראוי להיקרא יהודי ולא ראוי לחבוש כיפה על ראשו ! הירקן הערבי בשייח ג'ראח או בואדי ג'וז הוא יותר יהודי מחרדי שגונב או כופה את מנהגיו המגונים והשפלים על הציבור הנורמטיבי חילוני שלא קונה את השקרים הנלוזים האלה. עדיף לי שהכסף שלי יגיע לירקן ערבי הגון מאשר לקבוצה תמהונית שעוד מעיזה לקרוא לעצמה יהודים !
ממש הזייה,
&nbsp
שכן כמעט ואף מקום בישראל חוץ ממקומות המשרתים חרדים בלבד אינם משתמשים ב""יבול נוכרי"" שזה אכן שם מכובס לתוצרת חקלאית ערבית

אלה רבנים אלה? דופקים את הציבור של עצמם שחלקו

ממש הזייה,
&nbsp
שכן כמעט ואף מקום בישראל חוץ ממקומות המשרתים חרדים בלבד אינם משתמשים ב""יבול נוכרי"" שזה אכן שם מכובס לתוצרת חקלאית ערבית
עני מרוד ונזקק לסיוע. איזה סיוע בדיוק הוא מקבל? דופקים אותו עם מחירי ירקות ופירות. גול עצמי. ממש בושה. אתה צודק מאה אחוז!
אבל הם רגילים לרמות ולשקר לציבור שלהם ולהוליך אותו לתהומות. אין לך מושג עד כמה אני שמח שאני אתאיסט מיום שנולדתי. לדעתי כל ענין הכשרות הוא מכבסה של כסף ואם לא ניתן היה להרויח מזה - גם החרדים היו אוכלים הכל. צביעות לשמה.

נתנאל531

Well-known member
אם אתה פותח במהלך להורדת שכר הרבנים הממונים

עני מרוד ונזקק לסיוע. איזה סיוע בדיוק הוא מקבל? דופקים אותו עם מחירי ירקות ופירות. גול עצמי. ממש בושה. אתה צודק מאה אחוז!
אבל הם רגילים לרמות ולשקר לציבור שלהם ולהוליך אותו לתהומות. אין לך מושג עד כמה אני שמח שאני אתאיסט מיום שנולדתי. לדעתי כל ענין הכשרות הוא מכבסה של כסף ואם לא ניתן היה להרויח מזה - גם החרדים היו אוכלים הכל. צביעות לשמה.
(משרות ממשלתיות) אני מצטרף בחום, ולא לשכוח לצרף גם את השופטים, הדיינים והקאדים.
&nbsp
מי שרגיל לקבל מידי חודש משכורת יפה, לא יצליח להבין את המצוקה של משפחות שבקושי סוגרות את החודש. באופן מסורתי רבנים התפרנסו מקופת הקהילה, ומשכורתם שייכה אותם למעמד הנמוך-בינוני (ומנגד יצרה בעיה קשה של רבנים שהיו עבדים נרצעים לראשי הקהל המקומי, ופחדו לצאת נגדם כשהיה צורך). אותו דבר גם לגבי אנשי מערכת המשפט, אי אפשר לשפוט את העם משפט צדק כאשר השופטים (לכל סוגיהם) משתייכים למעמד הגבוה, ולא מכירים את מצוקת המעמד הנמוך. הם לא צריכים לקבל משכורות רעב ולחזר על הפתחים, אבל משכורות גבוהות הם רעה חולה לבעלי תפקיד ציבורי עם השפעה מהותית על הציבור.

אתה צודק 100% !

(משרות ממשלתיות) אני מצטרף בחום, ולא לשכוח לצרף גם את השופטים, הדיינים והקאדים.
&nbsp
מי שרגיל לקבל מידי חודש משכורת יפה, לא יצליח להבין את המצוקה של משפחות שבקושי סוגרות את החודש. באופן מסורתי רבנים התפרנסו מקופת הקהילה, ומשכורתם שייכה אותם למעמד הנמוך-בינוני (ומנגד יצרה בעיה קשה של רבנים שהיו עבדים נרצעים לראשי הקהל המקומי, ופחדו לצאת נגדם כשהיה צורך). אותו דבר גם לגבי אנשי מערכת המשפט, אי אפשר לשפוט את העם משפט צדק כאשר השופטים (לכל סוגיהם) משתייכים למעמד הגבוה, ולא מכירים את מצוקת המעמד הנמוך. הם לא צריכים לקבל משכורות רעב ולחזר על הפתחים, אבל משכורות גבוהות הם רעה חולה לבעלי תפקיד ציבורי עם השפעה מהותית על הציבור.
אתה צודק 100% !

ולא הותרת לי הערות. כמוך - כמוני.

הקנאה והשנאה מוציאה אותך קצת מדעתך

למרותש אולי הם חייים ל,א עם ברכה בבית ולא עם מעדני מילקי בבית אךל ל עדין רובם מסתדרים יופי עם 10 ילדים בבית ופחות מתלוננים לעומת ציבור אחר שמגדל 5 כלבים בבית וילד אחד וטסים כל חצי שנה לחופשה בחול ,ועושים הפגנות בכיכר רבין והרוסים חנויות ובנקים כי בסך הכול מעדני המילקי שלהם יקר בכמה שקלים , יחי ההבדל
, את השנאה שלך כלפי ציבור תעשה בפורום אחר יש פה ציבור שלם שמשתמש בתחבורה הציבורית והוא קצת שונה מהדעות שלך בלשון המעטה זה שיש כמה שעושים מסחרה על הגב של כמה תמימים זו בעיה אחרת,

קנאה?

למרותש אולי הם חייים ל,א עם ברכה בבית ולא עם מעדני מילקי בבית אךל ל עדין רובם מסתדרים יופי עם 10 ילדים בבית ופחות מתלוננים לעומת ציבור אחר שמגדל 5 כלבים בבית וילד אחד וטסים כל חצי שנה לחופשה בחול ,ועושים הפגנות בכיכר רבין והרוסים חנויות ובנקים כי בסך הכול מעדני המילקי שלהם יקר בכמה שקלים , יחי ההבדל
, את השנאה שלך כלפי ציבור תעשה בפורום אחר יש פה ציבור שלם שמשתמש בתחבורה הציבורית והוא קצת שונה מהדעות שלך בלשון המעטה זה שיש כמה שעושים מסחרה על הגב של כמה תמימים זו בעיה אחרת,
קנאה?

קנאה? אני מקנא בהם??? על מה ולמה? גם לי יש ארבעה ילדים שמקבלים חינוך איכותי - אולי הטוב ביותר בירושלים. לא, אין לי כרגע כלב בבית, אבל בשמחה יהיה בקרוב דוברמן שחור או זאב בלגי. קצת אתן לילדים לגדול. הם דווקא רוצים רוטוויילר. אין לי בעיה עם זה.
מילקי של שטראוס אתה מתכוון? למה לי? אני קונה מעדן חלב ערבי מעולה שמיוצר במחלבת אל ג'וניידי בחברון. טעים פי כמה וכמה, עם קצפת אמיתית ושוקולד שוויצרי איכותי מעולה ולא עם ג'לטין של כרישים כמו אצל המתחרים.
השרשור הוא OFF ואתה לא מכיר את הכללים פה כי אתה חדש כאן.
"יש כמה שעושים מסחרה"? ספרת כמה בדיוק??

תמימים? אתה מתכוון לפושעים עבריינים שמגיע להם לשבת בצינוק...
מי שעושק ומתפרס מגזל לא ראוי להיקרא יהודי. זו אחת מסיבות רבות ומגוונות שבעיניי הציבור החרדי ברובו אינו שייך לעמנו.
ואיך הם מגדלים עשרה ילדים? על לחם ומרגרינה?
או על לשנורר ולשנורר ולשנורר ולשנורר עד שיבוא המשיח (המשיח שלהם).
טורנדו 221 זה מזגן לא? אני מעדיף תדיראן אינוורטר 5 כו"ס ידידי. שבת שלום.

בוא ידידי נפרק לגורמים את הטענות שלך....

"למרותש"? - יש מילה כזו באבן שושן?

"חייים" - כנ"ל...

"ברכה בבית"....אתה מתכוון לברכה, יוכבד או בלומה?
אתה מבין בברכות??
עם הברכה לא הולכים לשופר-סל.....

"מסתדרים יופי" - אתה כותב.... יופי? נוסעים ארבע פעמים בשנה לחו"ל? אוכלים סטייקים כל יום? לא הבנתי....מקבלים השכלה גבוהה כל יום??

"פחות מתלוננים"?? רק מקבצים נדבות ודופקים על הדלת בעשר בלילה ומבקשים נדבות.....זה יופי? הרבנים שלהם חולבים אותם ! מייקרים להם את הירקות והפירות...
במה אני מקנא? שאני לא ירקן חרדי??

חבוב - גם להיות ירקן חילוני לא בא לי בטוב.....
"הרוסים חנויות ובנקים"....?? לא הבנתי ! אתה מתכוון שהעולים מברה"מ נראים כמו בנקים וחנויות???
אני דווקא חושב שהבנקים הפרטיים - אלה ששומרים על קיומם בסוד נמצאים במאה שערים....

אה....אני או מישהו ממשפחתי לא נוסע בתחבורה ציבורית? אתה עשית מחקר אוניברסיטאי בענין?
דווקא לפעמים כן משתמשים, אם אין חנייה במרכז העיר...
"מסחרה על הגב"? האם מסחרה היא המילה החדשה לעבריינות, גזל, גניבה ורמאות?

אני מזכיר לך שהשרשור הזה עוסק בעיקר במזון והוא שרשור OFF וככזה הוא לא חייב להיות קשור לתחבורה ציבורית.
צר לי לאכזב אותך אדוני אך אין לי שמץ של מושג מדוע אני מקנא כדברייך....במי? בחרדים? ברבנים? במרגרינה? בשמיטה? במלפפונים מטול-כרם? לא מצליח במי ולא מצליח להבין מדוע. אולי התכוונת שאני מקנא באלה שהולכים בשיא הקייץ עם חליפות שחורות ונעליים דמוי עור שחור עם חולצה שלא ראתה כביסה חצי שנה והצווארון שלה כבר עתיר בירוקת, עובש וריקבון מתקדם?
במי אני מקנא? כנראה שרק לחבר הדימיוני שלך הפתרונים....

בישגד

New member
יש סימן פיסוק שהוא כמות אקראית של נקודות במקום 1 או 3?

"למרותש"? - יש מילה כזו באבן שושן?

"חייים" - כנ"ל...

"ברכה בבית"....אתה מתכוון לברכה, יוכבד או בלומה?
אתה מבין בברכות??
עם הברכה לא הולכים לשופר-סל.....

"מסתדרים יופי" - אתה כותב.... יופי? נוסעים ארבע פעמים בשנה לחו"ל? אוכלים סטייקים כל יום? לא הבנתי....מקבלים השכלה גבוהה כל יום??

"פחות מתלוננים"?? רק מקבצים נדבות ודופקים על הדלת בעשר בלילה ומבקשים נדבות.....זה יופי? הרבנים שלהם חולבים אותם ! מייקרים להם את הירקות והפירות...
במה אני מקנא? שאני לא ירקן חרדי??

חבוב - גם להיות ירקן חילוני לא בא לי בטוב.....
"הרוסים חנויות ובנקים"....?? לא הבנתי ! אתה מתכוון שהעולים מברה"מ נראים כמו בנקים וחנויות???
אני דווקא חושב שהבנקים הפרטיים - אלה ששומרים על קיומם בסוד נמצאים במאה שערים....

אה....אני או מישהו ממשפחתי לא נוסע בתחבורה ציבורית? אתה עשית מחקר אוניברסיטאי בענין?
דווקא לפעמים כן משתמשים, אם אין חנייה במרכז העיר...
"מסחרה על הגב"? האם מסחרה היא המילה החדשה לעבריינות, גזל, גניבה ורמאות?

אני מזכיר לך שהשרשור הזה עוסק בעיקר במזון והוא שרשור OFF וככזה הוא לא חייב להיות קשור לתחבורה ציבורית.
צר לי לאכזב אותך אדוני אך אין לי שמץ של מושג מדוע אני מקנא כדברייך....במי? בחרדים? ברבנים? במרגרינה? בשמיטה? במלפפונים מטול-כרם? לא מצליח במי ולא מצליח להבין מדוע. אולי התכוונת שאני מקנא באלה שהולכים בשיא הקייץ עם חליפות שחורות ונעליים דמוי עור שחור עם חולצה שלא ראתה כביסה חצי שנה והצווארון שלה כבר עתיר בירוקת, עובש וריקבון מתקדם?
במי אני מקנא? כנראה שרק לחבר הדימיוני שלך הפתרונים....

ובטח שלא 2. כנ"ל לגבי סימני שאלה.
http://hebrew-academy.org.il/topic/hahlatot/punctuation/

איזה כיף שאני מורה לא ללשון !

ובטח שלא 2. כנ"ל לגבי סימני שאלה.
http://hebrew-academy.org.il/topic/hahlatot/punctuation/
איזה כיף שאני מורה לא ללשון !

אבל יש אנשים שצריך לכתוב להם .............. או ????? כדי שיבינו...
כי אחרת הם בטוחים שאנו הכופרים מקנאים בהם...

מה אומר לך? אני לפחות מגוון ולא נועל נעלי שפיץ שחורות - חיקוי עור, אלא מעדיף להגיע בכל יום לבית הספר עם אדידס. כל יום אדידס אחר.
למה לי נעלי שפיץ ממאה שערים? הרי אין לי ג'וקים בבית...

לפחות רישתתי את כל החלונות ברשתות שרכשתי אצל חבר זגג בשכונת שואפעט... כך שאין לג'וקים איך להיכנס.
שבת שויילם.

elians

New member
אתה לא מבין , רואים שאתה לא מבין כלום בכשרות

שרשור
קטלני:
מי יותר מטומטם
הדוסים או הערבים

וזאת למה?
התולעים והמזיקים שיושבים בתוך הפירות הללו , הם הסיבה למחיר הגבוה,
פשוט להקים כיתות ולהביא מורים-תולעים ללמד את כל החרקים והמזיקין תורה, לשמור מצוות וכשרות ולהפוך את הירקות לכשרים (ללא כשר למוצאן) , פה קבור הכלב, מפה התשלום הנוסף.
&nbsp
שום דבר לא בחינם היום , גם לא המצוות

התולעים והמזיקים שיושבים בתוך הפירות הללו , הם הסיבה למחיר הגבוה,
פשוט להקים כיתות ולהביא מורים-תולעים ללמד את כל החרקים והמזיקין תורה, לשמור מצוות וכשרות ולהפוך את הירקות לכשרים (ללא כשר למוצאן) , פה קבור הכלב, מפה התשלום הנוסף.
&nbsp
שום דבר לא בחינם היום , גם לא המצוות

איך לא חשבתי על זה אפי אחי?? וואלה - יש לך חשיבה יצירתית !!!

אמת ! ואם נרד לפרטי פרטים לגבי שנת השמיטה

צריך לעיתים לרדת לפרטי פרטים כדי להבין משמעות
נגלה דברים מופלאים... כגון איך ובאיזה שיטות כדאי לתת לסלעים, לחצץ ולעפר לנוח במשך 12 חודשים...
לא הצלחתי להבין אפי אחי היקר, מדוע סלע צריך מנוחה של שנה? האם הוענקו לסלע תכונות אנושיות ולכן הוא זקוק למנוחה??? האם גם החצץ באדמה זקוק למנוחה כל שבע שנים? אם כך, צריך לעצור את כל הרכבות אחת ל 7 שנים משום שהן נוסעות על מסילה היושבת מעל גבי מצע רבד של חצץ...

ללא ספק המטרה "הנעלה" של שנת השמיטה היא סודית ומוסתרת מקהל המאמינים. אמרנו שנת שמיטה? הרי צריך בשנה כזו לשמוט חובות מהציבור, הלא כן? ומה קורה בפועל? שוחטים את כיסו של הציבור החרדי האומלל בשנה הזו ומוצצים את כל כיסיו עם משאבת השמיטה. אז מדוע בכלל צריך שנת שמיטה??? ממתין ליצירתיות שלך בענין.

elians

New member
אסביר לך את סוגיית השמיטה , הרי זה ברור

נגלה דברים מופלאים... כגון איך ובאיזה שיטות כדאי לתת לסלעים, לחצץ ולעפר לנוח במשך 12 חודשים...
לא הצלחתי להבין אפי אחי היקר, מדוע סלע צריך מנוחה של שנה? האם הוענקו לסלע תכונות אנושיות ולכן הוא זקוק למנוחה??? האם גם החצץ באדמה זקוק למנוחה כל שבע שנים? אם כך, צריך לעצור את כל הרכבות אחת ל 7 שנים משום שהן נוסעות על מסילה היושבת מעל גבי מצע רבד של חצץ...

ללא ספק המטרה "הנעלה" של שנת השמיטה היא סודית ומוסתרת מקהל המאמינים. אמרנו שנת שמיטה? הרי צריך בשנה כזו לשמוט חובות מהציבור, הלא כן? ומה קורה בפועל? שוחטים את כיסו של הציבור החרדי האומלל בשנה הזו ומוצצים את כל כיסיו עם משאבת השמיטה. אז מדוע בכלל צריך שנת שמיטה??? ממתין ליצירתיות שלך בענין.
השמיטה מלשון השמטה , פעם ב4 שנים נוהגים להשמיט את המחיר הזול מחנויות המרכול משום שלא ניתן לגזול את כספיהם כדרך קבע בדרך זו מדי שנה.
&nbsp
בשנה זו , משמיטים את המחיר היחסית זול (הכל יחסי בחיים) וגובים סכום מופקע , אך הציבור היהודי הידוע בחשדנותו לא יאמין, משום כך מספרים סיפורים ומעשיות כי מדובר בייבול זר. ואת המקומי של אותו שנה מוכרים לחו"ל במחיר מופקע :)
&nbsp
&nbsp

חה-חה-חה !!! ענק !!! ולגבי יבול זר - בוא תשמע

השמיטה מלשון השמטה , פעם ב4 שנים נוהגים להשמיט את המחיר הזול מחנויות המרכול משום שלא ניתן לגזול את כספיהם כדרך קבע בדרך זו מדי שנה.
&nbsp
בשנה זו , משמיטים את המחיר היחסית זול (הכל יחסי בחיים) וגובים סכום מופקע , אך הציבור היהודי הידוע בחשדנותו לא יאמין, משום כך מספרים סיפורים ומעשיות כי מדובר בייבול זר. ואת המקומי של אותו שנה מוכרים לחו"ל במחיר מופקע :)
&nbsp
&nbsp
חה-חה-חה !!! ענק !!! ולגבי יבול זר - בוא תשמע

גם אם היבול העאלק זר הוא מטול-כרם, הרי שלפי אותה דת בדיוק, טול-כרם היא חלק אינטגרלי מארץ ישראל ! לכן, מדובר ביבול של ארץ ישראל...
הם קוראים לזה אולי כך: "לפי היתר מכירה מיוחד"...
כלומר בעברית פשוטה: "לפי היתר מכירה לאחר שיחוד הרב המתאים...". מדובר במכונת הכביסה הגדולה ביותר בעולם: מכבסת כספים שלא היתה מביישת קהילה ענקית בארה"ב, או במילים אחרות: שנת שמיטה = שנת בלוף, בה נותנים לאבנים, לסלעים, לחצץ, לזיפזיפ ולאדמה לנוח... מי שמאניש באנושיות אבנים וסלעים, מאמין שהם אנושיים, כלומר מאמין בהם או במילים אחרות: עובד, אובד והובד אלילים ! הובד הכוונה לאות הראשונה במילה הזו - הפלא ופלא... מתאימה בדיוק לחברם הדימיוני...

מצב
הנושא נעול.
למעלה