שרשור
ותזכורת הצבעה על ההאדר

שרשור
ותזכורת הצבעה על ההאדר

אני הולך לסכם את ההצבעות בנושא ההאדר בימים הקרובים, אבל לפני כן אני נותן הזדמנות לאלו שלא הצביעו עדיין להצביע.

אם אתם לא רוצים להתקע עם הפרצוף המעצבן של X זה הזמן שלכם להשפיע.

אני אחזור על מה לעשות (כלומר אעשה קופי+פייסט):
כל אדם ישלח אלי רשימה של 10 דמויות (מקסימום, אפשר גם פחות) שהוא היה רוצה לראות בהאדר חדש לפי סדר שהוא מעדיף אותם.
אני אשכלל את התוצאות כדי לבחור את הדמויות המועדפות ובמקרה הצורך גם אביא את זה בסוף להצבעה פומבית בפורום.
לפי התוצאות גם יקבע אילו דמויות יהיו בקצוות (כאלו שאנשים מסויימים לא רואים בגלל רזולוציה) ואילו יהיו מוסתרים חלקית מאחורי תיאור הפורום.
עוד כמה כללים:
1. לתת שם דמות + שם הסדרה שבה הוא/היא מופיעים
2. לא לבחור בדמויות שמופיעות כבר עכשיו בהאדר, הם יקבלו עדיפות מאוד נמוכה.
3. לא לשכוח לשלוח לי בפרטי את הבחירות, ולפי סדר עדיפות. בהמשך יהיה שלב פומבי של הבחירה.

*חוץ מזה השרשור יתפקד גם כשרשור אוף לכל צרכי האוף והאופנה שלכם.

Red Hood

New member
דאג לימן יביים את Justice League Dark

הבמאי של Edge Of Tomorrow (שמאוד אהבתי), Jumper (שאהבתי...פחות), ומי שהיה אמור לביים את "גמביט" (שלכו תדעו מתי ואם בכלל ייצא), יביים את ליגת הצדק האפלה...אמממ...עזבו - עדיף Justice League Dark.

עוד לא ברור מתי הסרט אמור לצאת, אבל הגיוני שבאחד מהתאריכים הפנויים של DC ב-2018/19.

DC ממשיכים להמר פה. אחרי Suicide Squad, לפני וונדרוומן, שאזאם, Birds Of Prey, וסרט הסולו של הארלי קווין - DC ממשיכים ללכת לנישה ממש לא מארוולית, ולהרחיב מאוד את היקום הקולנועי שלהם, תוך הימורים לא קטנים.

- האם זה שדאג לימן יביים את הסרט שם חותם סופי על ביטול "גאמביט"?
-האם זה אומר שצ'אנינג טייטום פנוי לתפקיד קומיקסי חדש (בבקשה שאזאם, בבקשה!)?
-האם קולין פארל יקבל את התפקיד של ג'ון קונסטנטין, כמו שהרבה רוצים (למרות שיואן מקרגור יכול להיות אחלה בחירה)?

נשמע שיכול להיות מגניב

אני מאוד אהבתי את Edge Of Tomorrow ודאג ליימן גם ביים שני סרטים מגניבים אחרים: GO וזהות כפולה (סרט בורן הראשון).
הקונספט נשמע מעניין, אם כי אין לי ממש מושג לגביו. הדמות היחידה משם שאני ממש מכיר זה קונסטנטין, וגם אותו לא מאוד טוב.
&nbsp
*כשחיפשתי עכשיו מי עוד היה חבר בקבוצה ראיתי Zatanna ומיד חשבתי על השחקנית שאומרים שתשחק את מארי ג'יין בסרט ספיידרמן החדש

&nbsp
&nbsp
אבל מה לעשות שקשה לי לפתח ציפיות לסרט של של העולם הקולנועי של DC כשעד עכשיו היו בו שלושה סרטים שאת שלושתם לא ממש אהבתי (ליתר דיוק אני פושר על יחידת המתאבדים ואת שני האחרים ממש לא אהבתי).
&nbsp
אבל אני שמח לשמוע שאולי השמועות על סרט גאמביט מתות.
בין היתר כי לאחרונה שמעתי על רעיון ליהוק לגאמביט - נורמן רידוס (מהמתים המהלכים) שנראה לי הרבה יותר מתאים. אז אני מקווה שהסרט יעלם, טאטום יפסיק להתעניין בתפקיד ורידוס יקח את התפקיד ויופיע בו בסרט אקס מן עתידי ואז אולי בסרט סולו.

Red Hood

New member
כמה מימים על I Heard You Can Talk to Fish ועל אמא של מישהו

כמה בדיחות על המשפט שחתם את הטריילר של ליגת הצדק, על הדאוס אקס מאכינה מהמטומטמים בתולדות הקולנוע, ו...מה שקורה כשבארי אלן עושה שטויות.

חחחחחח

במיוחד אהבתי את הבדיחה על השמות של האבות...
&nbsp
וגם אלפרד כועס על באטמן בסוף

&nbsp
לקח לי יותר מידי זמן לקלוט את הבדיחה על בארי

LeRanch

New member
מישהו רוצה שאמסור משהו לאלן דג'נרס?

כי קיבלתי כרטיסים לצילומי התוכנית שלה בעוד חודש וחצי כשאהיה בארה"ב!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

didalf

Well-known member

וואי מגניב!! תהנה

אני בכלל מקנאה על עצם זה שאתה טס לארה"ב.
&nbsp
מעניין מי יהיה בתוכנית באותו יום.

Don Nirtin

New member
תלוי מי האורחים שלה

אבללללללללל-
&nbsp
זה לגמרי מגניב!
&nbsp
וכמובן שאני דורש פוסט מפואר פלוס תמונות (מצידי תצנזר את עצמך.)

מגניב ביותר

מעניין באמת מי יהיו האורחים, אבל הכי חשוב אלן.
אתה צריך לעבוד על יכולת הריקוד שלך!
&nbsp
וכמובן שנדרוש תמונות. אבל גם שתאמר לנו איזה פרק זה אחר כך כדי שנוכל לצפות בו.
&nbsp
אגב, כבר כמה שנים, מאז שאין לי הוט, שאני לא רואה אלן. פעם היו תקופות שהמון הייתי רואה.
&nbsp

Lhuna1

New member
מגניב!!!!!!!!!!!!!!!!! באמת תתאמן על צעדי ריקוד הזויים חח

איזה כייף לך!!!!!!!!!!!!!!!

אני הייתי רוצה ללכת לדר' פיל, מאורי (לא יודעת איך כותבים את שמו בעברית חחח) וג'רי ספירנגר ("גו ג'רי, גו ג'רי....חחחחח)

תוכנית בסגנון של גרי ספירנגר....לא משודר בישראל...

ראיתי את זה כשגרתי בארהב ואחכ בכל מיני אתרים שאסור לדבר עליהם...

זה יהיה מוקדם מידי להאלווין כמובן

אבל היא נותנת מתנות הרבה גם בתוכניות רגילות, לא?
ואני מקווה מאוד שתצביע כדי להשתתף במשחקים.
&nbsp
אגב, כמה זמן אתה הולך להיות בארה"ב?

LeRanch

New member
לא כזה מוקדם

הצילומים ב-11/10 והאלווין זה בסוף אוקטובר, ונראה לי שהיא מצלמת תוכניות מראש ולא כמה ימים קודם. בכל זאת - אמשיך להתפלל

אני אהיה בארה"ב חודש (מסוף ספטמבר עד היום האחרון של סוכות).

אה, לא חשבתי על האפשרות שהיא מצלמת מראש

אבל משום מה קשה לי להאמין שהיא מצלמת שבועות מראש. בין היתר כי יש גם עניין לעדכניות בדברים מסויימים. אומנם זה לא כמו תוכנית לילה שממש מעירה על אקטואליה, אבל יש קצת, לא?
&nbsp
חודש שלם?!?

האם ביקשת רשות ממני או מניר לעזוב אותנו לכזאת כמות של זמן?

טוב, בעצם עדיין תוכל לבקר גם משם...
מה עוד אתה מתכנן לעשות? והאם תהיה רק בקליפורניה או עוד אזורים?

LeRanch

New member
חודש זה כלום!

מתחיל בסיאטל, ממשיך לסן פרנסיסקו, משם ללוס אנג'לס, לאס ווגאס ומסיים בניו יורק

דן הרמון (קומיוניטי) כתב עבור הסרט דוקטור סטריינג'

דן הרמון, שידוע בתור היוצר של סדרת הקומדיה המעולה קומיוניטי וסדרת המד"ב המצוירת ריק ומורטי, הובא למארבל בשביל לכתוב סצנות נוספות עבור הסרט של דוקטור סטריינג' (שיצא בנובמבר הקרוב) שיצולמו לאחר הצילומים הראשיים.
&nbsp
הרמון אף פעם לא כתב עבור סרטי גיבורי על, ולמעשה בקושי עבד על סרטים.
&nbsp
יש שני דברים שלדעתי מסבירים את זה שהוא הובא.
ראשית שהאחים רוסו, שביימו את שני סרטי קפטן אמריקה האחרונים וועובדים עכשיו על שני סרטי הנוקמים הבאים, הם עמיתים שלו מימי קומיוניטי.
שנית שייתכן שחלק מהעלילה של הסרט דוקטור סטריינג' (שמעט מאוד ידוע עליה עד כה) תעסוק ביקומים מקבילים. דן הרמון מאוד אוהב את הרעיון של עולמות מקבילים. לא רק שהוא עוסק בזה הרבה בסדרת המד"ב שלו ריק ומורטי, אלא הוא אפילו הכניס את זה לסדרה קומיוניטי, אפילו שהיא בכלל לא סדרת מד"ב.
&nbsp
http://www.hollywoodreporter.com/heat-vision/doctor-strange-enlists-dan-harmon-922236

למעלה