שרשור תקשורת על היום

Brendan

New member
האם שוטרים נטפלים לאופנוענים ללא סיבה?

המאזין, רוכב אופנוע, מספר על חוויה לא נעימה שעברה עליו כשנתקל בשוטרים שהיו בטוחים שהוא שייך למפגינים נגד העלאת תעריפי הביטוח לכלי תחבורה דו גלגליים, והתייחסו אליו "בהתאם". מאזינים נוספים עולים לשידור כדי להצדיק את מאבק האופנוענים. זהבי רואה את הדבריים בצורה אחרת לגמרי. מקור: זהבי עצבני, רדיו ללא הפסקה

Brendan

New member
"איך יתכן שפקיד באוצר רוצה שאשלם יותר...

מאבק האופנוענים - "איך יתכן שפקיד באוצר רוצה שאשלם יותר כשאני מממן את המשכורת שלו?!" האופנוענים המשיכו הבוקר את מאבקם ביתר שאת וחסמו כבישים. דני קושמרו, חדשות ערוץ 2, היה בהפגנה ומשמיע את טענותיו בעניין. בהמשך, עולה לשידור ידין אנטבי, מפקח על הביטוח במשרד האוצר, אשר משיב לטענותיהם של האופנוענים מקור: גבי גזית, רדיו ללא הפסקה

טל33

New member
לא מסוגל יותר לשמוע אותו. שקרן ודמגוג.

כל פעם שאני שומע אותו יש לי יותר בחילה. יש אפשרות למי שמכיר את כל הנתונים לאסוף אותם בטבלה ? כל מה שיש לענתבי ועוזריו להגיד מול הנתונים בשטח ? (כמובן שמלווים בהוכחות). פרסום של דבר כזה בעיתונות, טלוויזיה, אינטרנט ואפילו בין אנשים אמור להראות את האמת בצורה יותר ברורה.

מיצו

New member
מישהו? לינק? כוסאומו אין לי טלויזיה פה.

ואמרו לי שהייתי בערוץ 1, אבל אלה אין להם בכלל אינטרנט...

wildtwasser

New member
מעכשיו...דחו את הצעת תיקון החוק!!!../images/Emo46.gif

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3805479,00.html

Alfa156 GTA

New member
מה הלאה?

(חוץ מהליסינג המזויין שעולה גם, והפלאפון) יחי מדינת ישראל.

eopeace

New member
מעצבן, לא מפתיע, אבל לא סוף הדרך

א. הדבר מייצג מצב בלתי נסבל בו הממשלה היא למעשה הרשות המחוקקת בישראל, ולא הכנסת. החלטות ועדות שרים לענייני חקיקה, שיוצרות מחוייבות קואליציונית, רומסות את הדמוקרטיה בישראל לפיה הכנסת אמורה להיות הגוף המחוקק. ב. לא מפתיע שועדת שרים לענייני חקיקה התנגדה - בלי קול ברור ממשרד התחבורה מול התנגדות גורפת של האוצר - להתנגד להצעת החוק זה כמו לשבת על הגדר בשביל השרים. שרים שהיו תומכים בה, היו הופכים למרדנים. הסבירות היא שבלי תמיכה של שטייניץ או ביבי בנוגע לחוק זה, ועדת השרים לא תשנה את עמדתה. ג. לא מדובר בדחיית הצעת החוק, אלא בכך שהקואליציה תתנגד להצעת החוק. עם זאת, מכיוון שהצעת החוק מלכתחילה הוגשה על ידי חברי כנסת שבחלקם הם חברי קואליציה ומכיוון שהתמיכה ברוכבים כרגע היא בין רוב מחברי הכנסת, בעבודה נכונה הצעת החוק יכולה וצריכה לעבור. ד. מהי העבודה הנכונה? לוודא שכל אחד מהחתומים על הצעת החוק יושב במליאה בשעת ההצבעה ולוחץ על הכפתור. רוב תומכים לא יעזור אם הם מחוץ למליאה או לכנסת בזמן ההצבעה. מה זה אומר? על מטה המאבק לעשות הכנה מראש - כמו שודאי כבר יודעים שם - הן "לנדנד" לח"כים התומכים לקראת ההצבעה והן ביום ההצבעה לדאוג לסחוב אותם באוזן לאולם המליאה ושיצביעו. כל זה אפשרי וגם יקרה אם נמשיך להיות מחוייבים למאבק. וזה מה שקורה שכתב לענייני רכב מנסה להסביר הליכי חקיקה... טוב, אני חוזר בי מההכללה - זה מה שקורה שכתב ספציפי שעושה קופי ופייסט, פעם מפה ומפעם משם, מקבל הפעם את הדברים לכתבה "משם"... (ואני אנצל את ההזדמנות - כולכם היום הייתם נהדרים, בייחוד הסיירת שיצאה ממחלף ירקון
)

CB600F

New member
../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif לא מצליח להבין ....

חתומים 64 ח"כים על עצומה למען ביטוח הוגן .. אז איך הם לא הצליחו להעביר את ההצעת חוק הזו .!!

טל33

New member
הם כנראה היו "במקרה" במזנון

באותו רגע, או שהצביעו לפי "המשמעת הסיעתית"

h a j b i

New member
הצעת החוק לא הועלתה להצבעה במליאה

אלא נפלה בועדת השרים לענייני חקיקה. ניתן עדיין להגיש אותה אבל אומרים שהיא עלולה ליפול בשלב זה.

CB600F

New member
זה מסביר לי יותר טוב .. את התשובה ..

ששלחה לי שלי יחימוביץ {במקרה המייל שלה הגיע היום ...} הי מושיק, תודה שוב על הפרגון. לשאלתך – חכ"ים בקואליציה נוטים להיות צייתניים ולהיות אוטומאטית בעד עמדת הממשלה/האוצר. זו התנהגות שאני מאוד לא מעריכה, וכפי שאתה רואה אני תומכת בכם למרות ש(לצערי) גם אני חברה בקואליציה. שלך שלי אגב חג'בי איך נעלמת לנו היום ... מה שבסוף יצא לטובה ...שהיינו שני מוקדים שעשו צרות למשטרה ... רק לצערי ניתקעתי בדרך וניגמר לי המצבר באמצע מול חיריה חח

Dungeon

New member
יש הצעת חוק ממשלתית והצעת חוק פרטית

זה היה ניסיון להעביר הצעת חוק ממשלתית ולכן עבר דרך ועדת השרים ושם נפל. עדיין ניתן להעביר את הצעת החוק כפרטית כך שהיא תעלה להצבעה טרומית במליאה ומשם תתקדם הלאה אבל זה לוקח יותר זמן.

Elia4

New member
זה מאוד פשוט

זה היה ברור מהרגע שענתבי ברח לחו"ל - הוא מבין שהוא והאוצר העירו ענק מתרדמתו. לאוצר וחברות הביטוח אין סולם לרדת מהעץ שהם טיפסו עליו. כל הסכמה מצידם, כל נסיון ליצור שינוי, הידברות או הליכה לקראתנו, מבחינתם נתפס כחולשה ומהווה פתח למחאות נוספות. הציבור יבין שרק בכוח אפשר לשנות, ואיילון יחסם כל יום. משפחות השלטון לא יכולות להרשות לעצמן שתהיה כאן מודעות חברתית גבוהה, מצב שבו האזרח מודע לזכויות שלו ובעיקר שהכוח הציבורי יהיה ביד האזרח. זה המסר שמועבר לנו היום.

CB600F

New member
חופשי לכן אפילו אחת מחבריי הכנסת ..

בעצמה טענה שזה "מבצע ענתבי " שטיינץ ניראה לי טיפש מידיי בשביל להרים כזה מבצע ייסודי ומתוכנן היטב .. הוא פשוט בחר בדרך הקלה כמו הבוס שלו ביבי ..לשתוק ולהתעלם כאילו אין שום מאבק , לנסות כמה שיותר לסכסך בין האוכלוסיה {בין נהגיי הפחיות לדו"ג } ולצערי כבר התרגלתי שאחריי שיש לנו הצלחה כלשהי {כתבה בעדנו ,כמה שעות לאחר שתי הוועדות שהיו בעדנו שכל הח"כים תקפו את משרד האוצר ,הפגנה מוצלחת וכו ...}לא עוברות להן יותר משעות ספורות והופה קורה משהו מהצד שני ..כתבה נגדנו וכו .... רק מראה כמה הם עובדים טוב הלוביסטים של חברות הביטוח . ומענין כמה לוביסטים יש להם .. העיקר בכתבה בערוץ 2 היום בערב הזכירו שאנו השכרנו לוביסטים {מכספם של היבואנים ..} רק שכחו לציין שכבר שנים הלוביסטים של חברות הביטוח מתארחים להם במשרד האוצר ומענין כמה חבילות הועברו שם ... ושוב לצערי אנו נלחמים מול גוף מאוד מאוד מאוד עשיר ..רק שלא נשבר ונמשיך להפגין עד שננצח ... :)

למעלה