שרשור תמונות

Nandiny

New member
היי לכולם :)

הפורום שלכם מאוד יפה קודם כל. יש לי בקשה קטנה בבקשה: אולי יש למישהו את התמונה הזאת בשלמות ובגדול? הייתה לי את התמונה הזאת אבל אחי מחק אותה (מניאק!!!) זו תמונה יפהפיה, היא צבעונית ויש בה איזה 6-7 פיות יפות. מישהו? בתודה רבה רבה מראש ^_^

ל-פייה בהכחשה ו- bartal j

ככה בדף הקודם שמתם תמונות ממש יפות אחת היתה לי ונמחקה מהמחשב וחזרה שוב בזכותך..חח ושמתי לב ששניהם מאותו סוג..יש איזה אתר אם עוד תמונות או לכם...אני ישמח אם תעזרו לי... תודהה..:) מצרפת תמונה אחת

sivosh

New member
מקווה שלא תמחקו לי את ההודעה אבל...

אני מאוד אוהבת לקרוא את ההודעות כןא בפורום ולאחרונה גם התחלתי להתעניין מאוד בפיות מיופין ומאיך שהן פשוט מקסימות אותי... יש משהו אחד שאותי אישית מעצבן... חלק מהפורום הזה אלו תמונות של פיות תרצו או לא תרצו ולכן כל פעם שמזכירים תמונה או הקשר של תמונות לפיות מליסה (אני משערת אחת מהמנהלים) קופצת ואומרת שזה לא פורום תמונות נכון זה לא פורום תמונות אבל זה פורום פיות ושדונים וזה חלק מהעניין... האמת כל הודעה שניה זה מה שאת כותבת וואלה במקום לבוא ולהנות מהפורום היפיפיה וללמוד עוד על פיות זה גורם לי אישית לחשוב פעמיים אם להכנס לפורום הזה שוב... ובאמת אני רוצה לבקר בו יותר סיון

Bartal j

New member
בסגנון של התמונה הזו?

אממ יש לי כמה מהפורום "חלום של פורום" מהייד פארק יש שמה מלא תמונות יפות וזה בעצם פורום של תמונות כולו במגוון נושאים..

Bartal j

New member
כןןןןןןןן אבל בשביל זה יש שירשור

שאפרת המנהלת תמיד פותחת פעם בשבוע כי אי אפשר ככה כל אחד בא ומבקש תמונה יש שירשור יש גלריה ניתנים גם קישורים לאתרים מי צריך יותר מזה?! הנושא של הפורום זה פיות ונכון שתמונות זה חמוד אבל יש לזה שרשור מיוחד ומקום מתאים .. השאר זה הודעות שחברי הפורום כותבים בנושאים שכן רלוונטים כי זה פורום שעוסק ביותר מהחלפת תמונות וסורי אם זה פוגע במישהו זו האמת פשוט ולי אישית כבר נמאס לכתוב את זה כל פעם כי זה ממש מוריד מהרמה של הפורום אנשים פה רוצים לדבר על דברים שחשובים יותר מתמונות לחקור מיתוסים על פיות ומחקרים... ותאמיני לי בכנות שללמוד על פיות נדרש הרבה יותר מכמה תמונות חמודות.. ולא כל הפיות יפות רק לידיעתך יש מלא סוגים של פיות את מתכוונת לפיות הפרחים שזה סוג 1 של פיות מבין מיני סוגים רבים .. מקווה שהבנת. שלך:בר

כן אבל מצד שני

התמונות עוזרות לתאר את ההודעה אם אתה כותב למשל על סוג של פייה ומראה תמונה זה עוזר...

Bartal j

New member
כן כשלא מציפים את הפורום בהודעות

של בקשת תמונות=> בשיל זה יש גלריה מנועי חיפוש ברשת ושירשור מיוחד שבועי שהמנהלת פותחת במיוחד לתמונות שלשמה משרשרים את התמונות למקום במתאים!

Bartal j

New member
בשביל*

גם לי אין בעיה עם תמונות פשוט זה כבר הגזמה אז יש חוקים בפורום שכולם הסכימו לגביהם למשל בקשר לשירשור תמונות והחדשים צריכים לכבד את החוקים האלה שנקבעו עוד לפני שהוא הגיע אז בהתחלה מבינים אותם כי הם חדשים אבל כמה אפשר? ...

Bartal j

New member
עוזרות אבל זה לא פורום תמונות רק

ומרבית מהחדשים לא מסתפקים בתמונה אחת אלא מבקשים הרבה קיצר יש חוקים של הפורום וכל מי שהוא חבר בפורום הזה לדעתי צריך להתנהג לפיהם ולכבד אותם ..

sivosh

New member
אני מדברת על מקרה אישי למשל

שכתבתי שאני נוהגת לבוא ולקרוא ומתפעלת מיופין של הפיות שראיתי כאן וואלה אני חדשה ולא מכירה ויש מליסה באה בהתקפה שזה לא פורום תמונות- כשלא בקשתי תמונה אם אני רוצה אני מוצאת לבד.. בכל מקרה במקום כל פעם לתקוף את מי שרושם או שואל אתן יכולות פשוט להגיד בצורה נורמלית יש גלריה או סתם לשים תמונה של פיה ולהסביר עליה לדוגמא וזה רק קצת מרעיונות שאפשר במקום לתקוף כי אתן פשוט מבריחות מכאן אנשים

אני מיצתערת...

סורי אבל פשוט יש אנשים שניכנסים לפורום כותבים 5000 הודעות בקשר תמונות לא מחקים לשירשור תמונות ובנתיים מציפים את הפורום ודוחקים את הדיונים שזוהי התכלית של הפורום למטה... אני ממש מיצתערת אם פגעתי ואני ינסה להימנע מיזה... וזה נכון שתמונות זה חלק מהעינין אבל אפשר לנצ"לש או לשים בשירשור תמונות... בכל מיקרה סליחה...

כן...

אם מחפשים בגוגל תמונות או אתרים וכותבים "פיות", faerie, feiry מוצאים אתרים ותמונות בנושא... אבל אפשר גם למצוא הרבה תמונות כאן... למעלה כתוב קבצים תכנסי ויש שם את כל התמונות שהיו בפורום מקווה שעזרתי...

ש י ר ד ן

New member
בטח שאפשר לשלוח תמונות!!

אנחנו לא יכולים לגמרי להוריד את זה מהפורום, זה בכל זאת מוסיף קצת, אבל לא לפתוח הודעה חדשה רק לתמונות. אם את רוצה בתוך הודעה את יכולה לצרף תמונה בשביל הקטע, ואם רק כדאי לשלוח תמונות, יש את שרשור התמונות, שאפרת פותחת. עכשיו הבנת?

The Bangles

New member
2!ק7 ט!ף ע!ל0

מה של!ם כ!ל0 ? אני י!רד מן הח!טים אני כבר ילד אמיתי כמו כל הילדים!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

למעלה