שרשור תמונות של הפירסים והקעקועים

Weird Eyal

New member
נראה לי

זה נעשה כאן כבר המון
בכל מקרה זה הרבה תמונות אז הנה לינק

JuSt A d i

New member
אני הבאתי את הציור

יש להם בחוברות משהו דומה אבל עם הרבה יותר קווי מתאר והצללות וכל מיני דברים ממש ציור כמו סוס אמיתי אני אהבתי את העובדה שזה רק קווים וממש לא פרופורציונלי

צול1

New member
עם ביטא קורטן

פשוט כל פירסר אחר שהייתי אצלו המליץ לי או על סינטומיצין (שלא עזר בגרוש), או על כל מיני משחות עיניים למינהן.

B B A

New member
מה הפלא. ממתי פירסר יכול להמליץ

על טיפול אנטיביוטי? פירסר מקצועי יפנה לרופא במקרה שמצריך טיפול אנטיביוטי ולא ימליץ על כזה בעצמו.

צול1

New member
תתפלא\י

אבל דווקא הלכתי לטובי הפירסרים, ורובם באמת הפנו אותי לרופא אבל אמרו לי לשים את הסינטומיצין או כל מיני סוגי משחות אחרות, בטענה שזה במילא מה שהרופא יגיד. ולמרבה הפלא זה באמת מה שהרופאים אמרו:\ והאוזן עוד שניה נשרה לי. והביטא קורטן הזה באמת הציל לי את האוזן, וזאת לא משחה אנטיביוטית.

B B A

New member
מה זאת אומרת הפנו אותך

לרופא ואז אמרו לך לשים סינטומיצין כי זה גם ככה מה שהרופא יאמר? אם הם המליצו לך לטפל בסינטומיצין בלי להתייעץ ברופא אז הם ממש לא טובי הפירסרים- אלא להפך.

צול1

New member
הייתי בכל הסטודיואים הטובים

אצל הפירסרים הטובים... טוב.. לא חשוב.. מה שחשוב זה שסוף סוף האוזן מחלימה כמו שצריך והדלקת עוברת. יש מצב שאתה מעלה לכאן תמונה של פביק עם חישוק?:\ אני לא מוצא:\

SmillyButcher

New member
אגב

רוב הרופאים גם ככה לא מתייחסים לעגילים ברצינות בשיט.... הם באמת ב 90 אחוז מהמקרים נותנים סינטומיצין בלי לבדוק אפילו את העניין.. ורק ב 10 האחוזים האחרים נותנים טיפול בכדורים..

BloodyRose

New member
../images/Emo203.gif טוב, אז ככה

התמונות כבר כולן ישנות ומוכרות, עוד לא הרגשתי צורך לצלם אחד מהם פעם נוספת נתחיל עם הצמיד?

BloodyRose

New member
../images/Emo203.gif מוזר

אין לי שום תמונה נורמלית של שתי הסנוניות ביחד... התמונה הזו נלקחה כשהן עדיין היו בתהליכי החלמה, היום הן כמובן נראות הרבה יותר טוב

למעלה