שרשור תמונות מתוואי הרכבת ת"א - רשל"צ מערב

מצב
הנושא נעול.
גם השנה החלטתי להמשיך את ה"מסורת" שהתחלנו אני ו אלן ביום כיפור הקודם, ויצאתי לצלם במגוון מקומות לאורך הקו- מה שלא היה מתאפשר כל כך אם היתה תנועה.. נתחיל עם תחנת תל אביב ההגנה..
שימו לב ליציאת החירום מתוך רצועת הרכבת..

גם השנה החלטתי להמשיך את ה"מסורת" שהתחלנו אני ו אלן ביום כיפור הקודם, ויצאתי לצלם במגוון מקומות לאורך הקו- מה שלא היה מתאפשר כל כך אם היתה תנועה.. נתחיל עם תחנת תל אביב ההגנה..
הצצה על תחנת יוספטל..

raminec

New member
הצצה על תחנת יוספטל..
מגניב

נראה לי שמנקודת המבט הזו עוד לא צילמת את התחנה הזו

מגניב

נראה לי שמנקודת המבט הזו עוד לא צילמת את התחנה הזו
דווקא כן..
בתחילת יוני העלתי שרשור שלם של תחנת יוספטל מתוך הרצועה.. ומכיוון שלא היו שינויים משמעותיים מאז, כמעט ולא צילמתי בפנים היום.. היתי מוסיף לך את הקישור לתמונות מיוני, אבל משום מה, יש לי איזו בעיה לפתוח את דפי הארכיון של הפורום..

raminec

New member
דווקא כן..
בתחילת יוני העלתי שרשור שלם של תחנת יוספטל מתוך הרצועה.. ומכיוון שלא היו שינויים משמעותיים מאז, כמעט ולא צילמתי בפנים היום.. היתי מוסיף לך את הקישור לתמונות מיוני, אבל משום מה, יש לי איזו בעיה לפתוח את דפי הארכיון של הפורום..
פעם אחרת
ותאמין לי שאני מתבאס שאני לא יכול להצטרף אליך במסעות הצילומים של יום כיפור. המרחק פשוט גדול עליי באופניים...

קובי לו

New member
פעם אחרת
ותאמין לי שאני מתבאס שאני לא יכול להצטרף אליך במסעות הצילומים של יום כיפור. המרחק פשוט גדול עליי באופניים...
תה צמחים, אופס, תרוצים...
חברתי לשעבר ואנוכי הלכנו מבני ברק עד דיויד אינטרקונטיננטל (השם יותר ארוך ממסלול ההליכה
) ביוה"כ של לפני שנתיים בדיוק. אורך המסלול, הלוך ושוב (תחמנו, קנינו כרטיס פנסיונר בכוון אחד...) היה כ-20 ק"מ. בערך כוון אחד שלך, ואתה עם אופניים. חוץ מזה יכולת לסוע עד לוד ומשם לגנוב רכבת... סתאאם. כלומר כן עשינו את המסלול שתארתי אבל אני לא באמת בא אליך בטענות. סתם בצחוק זה היה.

כרום

New member
הצצה על תחנת יוספטל..
תודה רבה על העדכון המצולם
תגיד, השלטים ברציף עדיין נקראים בת ים - יוספטל? מה נסגר עם המאבק שחלק מחברי הפורום יזמו לאיזכור העיר חולון בשם התחנה? אחרי הכל זה ממש לא צודק כי התחנה נמצאת על הגבול בין חולון ובת ים. ושלא נדבר על זה שרחוב יוספטל הוא רחוב משותף לחולון ולבת ים, עוד סיבה לאיזכור חולון בשם התחנה!

תודה רבה על העדכון המצולם
תגיד, השלטים ברציף עדיין נקראים בת ים - יוספטל? מה נסגר עם המאבק שחלק מחברי הפורום יזמו לאיזכור העיר חולון בשם התחנה? אחרי הכל זה ממש לא צודק כי התחנה נמצאת על הגבול בין חולון ובת ים. ושלא נדבר על זה שרחוב יוספטל הוא רחוב משותף לחולון ולבת ים, עוד סיבה לאיזכור חולון בשם התחנה!
כן,השם בשלטים הוא עדיין "בת-ים יוספטל"..
אין מושג מה נעשה עד כה ע"י עירית חולון כדי לתקן את האבלה שנעשתה לעיר, ואיפה כל העסק עומד..

כרום

New member
כן,השם בשלטים הוא עדיין "בת-ים יוספטל"..
אין מושג מה נעשה עד כה ע"י עירית חולון כדי לתקן את האבלה שנעשתה לעיר, ואיפה כל העסק עומד..
אולי יש לך תמונה ברורה של השלט?
אני יודע בדיוק לאן לשלוח אותה כדי לנהל מאבק אמיתי... וכמובן אני מבקש את רשותך לפרסום ושימוש בתמונה.

מדרגות של יציאת החרום מרציפים+מעבר תחתון
לעברו השני של הגשר..

27

מצב
הנושא נעול.
למעלה