**שרשור תוכנית 👁️ - משימת האשראם הגדול**

מצב
הנושא נעול.

זויהה

Well-known member
עכשיו פתחו פינת ליטוף של ג'וזי. נו האח תמיד רוצה להוציא אותו המסכן שישכחו מה אמר לפני שתי דקות

Nimue

Well-known member
אני לא מסכימה עם המילים הקשות שרמי אמר לג'וזי אבל אני מבינה מאיפה זה הגיע. בוויכוח הזה אני עם רמי. ג'וזי נשמע כמי שמקנא לו שהצעירות סביבו, להוסיף את זה שקארין דחתה אותו, להוסיף את זה שחסר לו תשומת לב שרוב החברים שלו יצאו מהבית, להוסיף את האימרה הנוראית שהוא אמר לרמי.....היה צפוי שהדברים יצאו בצורה כזו עם אמירות אומללות. לא נעים לשמוע ולא נעים לראות אבל אני לא מרחמת על אף אחד.

אני שוקוו

Well-known member
אני לא מסכימה עם המילים הקשות שרמי אמר לג'וזי אבל אני מבינה מאיפה זה הגיע. בוויכוח הזה אני עם רמי. ג'וזי נשמע כמי שמקנא לו שהצעירות סביבו, להוסיף את זה שקארין דחתה אותו, להוסיף את זה שחסר לו תשומת לב שרוב החברים שלו יצאו מהבית, להוסיף את האימרה הנוראית שהוא אמר לרמי.....היה צפוי שהדברים יצאו בצורה כזו עם אמירות אומללות. לא נעים לשמוע ולא נעים לראות אבל אני לא מרחמת על אף אחד.
יאאא גוזי רציתי לחבק אותו !!
רמייייי תתביש לך ! אבא עם ילדים + ילד מיוחד
מדבר ככה לבחור שיכול להיות הבן שלך !
תשלוט בעצמך יא רמי תת רמה שכמותך !!
תתבייש רמי, יש דברים שסייג לחוכמה שתיקה !
ולך, אין את החוכמה הזו !! בוזז עלייך !!

רינו21

Well-known member
את כנראה לא צופה בלייב ומדברת כמו מושפעת ממה שרוצים שתראי
איפה מיליוני האמירות המזוויעות של רמי על ג'וזי מאחורי הגב? שיחות גועל עם דרור עליו? קללות והעלבות אינסוף עליו? הוא המקנא בו וממש לא ההיפך.
עריכה מגמתית בוטה ומאד מצערת

מצב
הנושא נעול.
למעלה