שרשור תוכניות לסילבסטר!

שמיצית

New member
לי יש עדיין סיוטים ממנו - ממש לא

מומלץ לראות אותו היום.. אבל לראות אותו בכל יום אחר - מאד. אני ממליצה גם על "גיבור" - סרט מרהיב

uti

New member
גיבור ../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif ../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

סרט אומנותי אהבתי בטירוף!!!

פ א ב

New member
גם אני מאוד אהבתי את גיבור../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

Boreg

New member
אכן סרט מעולה ../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

אבל בעיקר בזכות הצילומים, הצבעים והאווירה הצילומים פשוט מרהיבים, ניצוצות של גאונות מתעופפים לכל עבר, ומשתלבים מדהים עם התילבושות המיוחדות של השחקנים (צבע שונה לכל "פרק" בסיפור, רוח, אש וכו'...) העלילה לוקה בחסר ולא מחזיקה את הסרט

מישל ר

New member
אני ממליצה למי שלא ראתה ללכת ל

"אהבה זה כל הסיפור". זה אחלה סרט לסילבסטר, עם כל הרומנטיקה.

uti

New member
זה בקולנוע נכון? לא יצא DVD?

חחחח...נרשמתי עכשיו לסטודיו C ברבע לעשר יש לי שיעור ראשון אני אחזור בטח חדורת מוטיבציה למקלחת בלבד

מישל ר

New member
אכן בקולנוע. כל הכבוד על סטודיו c,

אני גם כן מהמתעמלות שם וממליצה בחום. אמנם עשיתי את הקורס הבסיסי מזמן אבל זכור לי שמאוד נהניתי.

T r i l i a n

New member
../images/Emo6.gif תהני

מהניסיון שלי זה לא מעייף בטירוף, במיוחד לא השיעורים הראשונים.

אלינו יבואו שני זוגות ההורים

לארוחת ערב... יש לי הרגשה שההורים שלו באים רק כי הם חושבים שנכריז משהו חשוב (כמו "אנחנו בהריון"). ואין רחוק מזה במציאות...

עששית

New member
גם אנחנו בבית עם סרט וארוחה חגיגית

שנכין. תודה לכן שאתן גורמות לי לא להרגיש זקנה

עששית

New member
עוד לא החלטנו

אבל אני חושבת שיהיה מרק עגבניות עם לחם בפנים שהיה אצל אהרוני לגבי השאר - נחליט היום אחה"צ בבית, נלך לקנות מצרכים ונכין

אתי@

New member
אני חשבתי להכין ספגטי שיכורים

שזה רוטב עם הרבה יין לבן, שמן זית, שום, פטרוזיליה, ובזיליקום. המרק עם הלחם מ"פותחים שולחן" נראה ממש טוב

עששית

New member
לא טוב בשבילי../images/Emo13.gif

אני אוהבת ספגטי רק ברוטב עגבניות. המרק זה מה שהיה בתכנית של אהרוני בטלוויזיה, אני לא יודעת מה יש בספר.

למעלה