שרשור תוכניות לסילבסטר!

מישל ר

New member
שרשור תוכניות לסילבסטר! ../images/Emo168.gif

נכון שכבר היה שרשור כזה, אבל עכשיו זה יהיה עדכני
) אני אתחיל: במקור היינו אמורים ללכת לחברים לחגוג. אבל אז הגיעו לפתע זוג חברים מאוד קרוב של אמיר לביקור בזק בארץ - הם גרים בחו"ל ולא ראינו אותם מעל שנה - אז כמובן שנקדיש את הערב להם. אז מה איתכן?

אתי@

New member
אנחנו כנראה נהיה בבית לבד

עוד לא החלטנו אם להזמין חברים או לא. חשבתי להכין ספגטי שיכורים ולשתות קיר לרגל השנה החדשה

אתי@

New member
רוטב עם הרבה יין לבן, שמן זית,

שום, פטרוזיליה, ובזיליקום.

T r i l i a n

New member
למה ../images/Emo4.gif? יש מספיק חגים "משלנו"!

וחוץ מזה, אתם מוזמנים לחגוג את יום הנישואין של יויו אם ממש בא לכם

Mrs Mis

New member
-* אבל כל השנה אנחנו חיים לפי לוח

השנה הלועזי אז למה לא לחזוז התחלפות שנה.. לא זוכרת שמשהי כאן ציינת תאריך יום הולדת עיברי אפילו לחגוג אנחנו חוגיגם בלועזי אז מה יש?? האמת שאנחנו לא תכננו כלום אבל בלי סיבה מיוחדת... נראה מה יהיה בערב..

T r i l i a n

New member
אין בזה רע, אבל לא כולם מרגישים

שזה חג. אם לא מתחברים לחג - אז לא חוגגים.

Mrs Mis

New member
נכון אבל לא חייבים להתייחס לזה כחג

אלא פשוט התחלפות שנה - בכל זאת הכל סובב סביב הלוח שנה הלועזי גם בארצנו הקטנטונת.. אין לי בעיה לא לחגוג (אני בכלל לא בטוחה שאנחנו נעשה משהו..) אבל קשה לי לקטלג זאת תחת הכותרת "חגים שלא שלנו"

T r i l i a n

New member
גם לי, אבל זה תלוי בתחושה של

כל אחד אני חושבת שאנשים שבאים מבית דתי/מסורתי שבו כן התייחסו לשנה העברית לא פחות מלגרגוריאנית נראה יותר הגיוני שהחג הזה לא קשור אלינו.

T r i l i a n

New member
מסעדה - רנה. מגיעים ב21:00

אוכלים, שומעים מוזיקה, אולי יהיו קצת ריקודים, שותים הרבה יין, ובסביבות 12:30-1 חוזרים הביתה.

משקולת

New member
סילבסטר../images/Emo82.gif

אני מקווה שפשוט נשאר בבית... בשנתיים האחרונות היינו במסיבות- לפני שנתים היה מאוד כיף, אך בשנה שעברה היתה מסיבה ממש לא משהו- סתם שלמנו הרבה כסף וקפאנו (קפאתי) מקור על גג עזריאלי. הבעל די אוהב ללכת למסיבות, ומכיון שאנחנו לא עושים זאת הרבה (מזדקנים, מזדקנים) הוא מחפש הזדמנויות חגיגיות כדי לגרום לי ללכת... בכל מקרה, לא בא לי להוציא מלא כסף (תמיד בסילבסטר לוקחים מחירים מופקעים), לקפוא מקור (אמרו שהלילה יהיה קר מאוד) ולא להנות. מקווה שהוא ישתכנע שגם בבית אפשר להנות בסילבסטר...

uti

New member
../images/Emo4.gif...כנראה כלום...

האיש מאוד עייף עובד קשה מאוד לאחרונה אני לא יכולה לגרור אותו ככה...הוא לא הראה התנגדות אבל הוא נראה מותש... אולי נזמין איזה ארוחה הביתה וסרט טוב בDVD...(אשמח להמלצות)

מישל ר

New member
המלצות לסרטי dvd

אנחנו ראינו ביום שישי את "שחקי אותה כמו בקאהם" ומאוד נהנינו. סרט מתוק מאוד. יש מיליון סרטים יפים. השאלה מה ראיתם. למשל : "תפוס אותי אם תוכל" עם דקפריו והנקס. אם אתם רוצים מתח אז אני אהבתי את "זהות". אם אתם רוצים קליל, אפשר את "המלאכיות של צ'רלי 3" - דבילי אבל חמוד. אתם יכולים לקחת גם את הפרקים מהעונה החדשה של "חברים" (אף כי היא משודרת עכשיו בערוץ 2).

uti

New member
../images/Emo45.gifאחל'ה המלצות ראינו את כולם../images/Emo6.gif

מישל ר

New member
שמעתי ש"28 יום אחרי" הוא סרט

מצוין שיצא לאחרונה (הוא עשוי להיות קצת מדכא - זה מספר על מישהו שמתעורר בלונדון לגלות שכולם נעלמו והעיר נטושה או משהו בסגנון. ראיתי על זה פעם כתבה בטלויזיה).

uti

New member
אמאל'ה לא רוצה מפחיד שיהיו לי סיטוי

לקראת השנה החדשה

למעלה