שרשור שערים לגביע המדינה סיבוב ט'..!!

Winner4Ever

New member
אייאקס, וולנסיה גם כמובן. סתם ירוק מתוסכל

איך איך אפשר לאהוד את הקבוצה הכי מגעילה בארץ? אה אופס נזכרתי הם לקחו כמה אליפויות ברציפות, מעניין איפה הקהל נעלם העונה? או עוד יותר מעניין ממה נרטב יותר הז'קט של רוני לוי , מיריקות או מטרופיות... קהל מסריח, הלוואי שיהיה דרבי

astro151

New member
אני ירוק מתוסכל?...אתה אדום מסריח!

אייאקס?...ולנסיה?...חחחחחחחחחח....אוהדים בחיפה מתביישים להגיד שהם אוהדי הפועל ואתה מדבר איתי על הקהל שלנו?...תקשיב טוב הקופים תמיד מעודדים תמיד אבל תמיד 90 דקות זה שיש אוהדים ששורקים בוז אין מה לעשות זה יש בכל קבוצה אבל מה אתה מדבר איתי על אוהדים בכלל חוץ ממך ומעוד איזה 3-4 אין לכם אוהדים בגרוש לא פלא שרובי שם לעצמו כדור בראש כי אתם הטרפת את רבי!!!...ואני יכול לנהל איתך כאן ויכוח של כמה שעות טובות אם היה לי כוח אבל זה לא שווה את זה....אז ת'יכול לנסות לעבוד על עצמך כמה שאתה רוצה אבל עליי אתה לא עובד אני במקומך קובר ת'ראש באדמה ולא יוצא

astro151

New member
הם מעניינים לי ת'שערות של התחת...

בקיצור...וגם הפועל באר שבע...

אני רק אומר שלשחק נגד קבוצה גדולה

לא עושה אתכם קבוצה גדולה, זה התוצאה שאתם מוציאים נגדה... והפסדתם 4-0 לאספניול... הפועל חיפה עשו דברים יפים באירופה, אני בטוח שבעוד שנתיים שלוש היא תחזור לליגת העל...אין ספק שמכבי חיפה קבוצה טובה יותר, אבל יש לכם אוהדי הצלחות, ואני אוהד בית"ר, לא אוהד הפועל חיפה, אז עונה אחת לא לקחתם אליפות ואתם מתנהגים כמו מפונקים מתל ברוך...

למעלה