שרשור שלישי היום: הנה עבודת

מצב
הנושא נעול.

skoozy

New member
כל הכבוד-רציתי לומר ש-

מוביל החצץ
כל הכבוד-רציתי לומר ש-
אני גאה שעשית מאמץ והלכת לצלם את האקשן בשטח! אני רוצה לומר שמאז שהתחברתי לפורום (כולה לפני שבוע וקצת...) אני ממש סקרן בנוגע לשדרוג הקו לי-ם וסוג הציוד שיהיה בשימוש בקו... הלוואי ויכולנו להתקין מצלמת אינטרנט עמידה במים על הקטר שבשטח כדי לקבל דיוחם אוןליין... ועד שנפתור את הבעייה הזו - זה טוב שיש אנשים כמוך שמתעדים!!! יש עוד??

צחקן

New member
מפחיד זו לא מלה!!

הקו היפה וגם המפחיד ביותר בישראל!!!
יישר כח על התמונות היפות! בעז"ה הקו יגיע בסופו של דבר עד החאן!
מפחיד זו לא מלה!!
ב"ה זה הולך להיות שיא המפחיד להיות ברכבת לירושליים ולהסתקל למטה... אני בקו 400 מפחד כשאנחנו רחוקים 2 מסולילים מהתהום... אז זה? .

elians

New member
נקל על אביתר

זה היה צריך להיות 404...
ב"ה ולא 606. ואביתר, ניתן לראות צילום מסך של לונגוהורון? או שו עבירה פלילית (הפרת זכויות יוצרים?)? .
נקל על אביתר
ונענה במקומו .... [ברשותו כמובן] אם תכנס לפה תוכל לראות תצלומי מסך של מערכת Microsoft windows longhorn

elians

New member
חחחח האמת

אליאנס!!
ואי זה להיות קרוב לנשיא
חחחח האמת
לא מדברים על זה אבל זה מעצבן לראות איך משקיעים ימבה כסף בבית שלו בקריה שמסביב בשאר השכונה רואים את ההזנחה הפושעת בכל מקום. הוא בכל אופן לא מודל לדוגמא או בעל חשיבות כל עוד הוא לא דואג לעיר שלו.

צחקן

New member
הראת בעבר תמונות...

חחחח האמת
לא מדברים על זה אבל זה מעצבן לראות איך משקיעים ימבה כסף בבית שלו בקריה שמסביב בשאר השכונה רואים את ההזנחה הפושעת בכל מקום. הוא בכל אופן לא מודל לדוגמא או בעל חשיבות כל עוד הוא לא דואג לעיר שלו.
הראת בעבר תמונות...
ב"ה הזנחה פושעת.. ואני בכלל לא מנה ללמוד בראשי הצבור כאן בארץ מה עושים איך. לצערי הרב, אין כאן אחד(כמעט) שאפשר לממוד ממנו איך להתנהג. ולצערי, יש כאן אנשים במדינה הזאי שהם בעלי תפקיד ציבורי, אבל עם כמה תיקים פלילים במשטרה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה