שרשור שירי-סקס

1Shir

New member
שרשור שירי-סקס ../images/Emo79.gif

צירוף מקרים של קריאה בפורום ושל שיר יפה ששמעתי ב-MTV העלה בי שאלה: לפעמים בסרטים רואים שלפני סקס מכינים מוזיקה מתאימה... יש מישהו שאצלו זה ככה במציאות? ואם כן-איזו מוזיקה מתאימה לסקס?! אני אף פעם לא הכנתי מוזיקה מראש (החיים שלי רחוקים מאוד מסרט, לצערי) אבל אני מודה שכשיושבים ביחד ויש מוזיקה רומנטית ברקע זה משפיע על המתרחש... ואולי בכלל אצלכם זה לא שירים רומנטיים, אלא מוזיקת מועדונים טראנסית כזאת? נכון שלרקוד עם מישהו במועדון זה דבר מגרה, אבל אני מאלה ששומרים את הסקס לבית למיטה ולא לוקחים אותו היישר לפינה צדדית במועדון.

Yaniv-DC

New member
אז ככה.

במערכת שלי יש מקום לשלושה דיסקים. ממש במקרה היה שם בפנים את הרביעי של אניגמה, את הדיסק המדהים של ERA, ועוד דיסק אוסף כזה של מוזיקת עולם. זה כנראה עבד נהדר, כי תוך כדי הסקס הספקנו לשמוע את שלושת הדיסקים + התחלה מחדש של הדיסק הראשון. לגבי מוזיקת המועדונים - גם אני לא ממש בקטע של סקס במועדון, אבל באותו לילה ההוא היה כל כך חמוד ונורא רצה לרדת לי, ואני... קשה לי להגיד לא...

DJNYC

New member
אני יכול להמליץ רק...

כי אני לא זוכר מתי השתמשתי בזה לאחרונה.. אבל מאזי סטאר ו massive attack שניהם "יוצרי אוירה" מצויינים. להשיג בקאזה הקרובה למקום מגוריך.

xanadu

New member
מישהי פה עם מנת יתר של הכי גאים

בכל מקרה, לי זכור ערב מעניין למדי לצלילי interlude של סוזי ומוריסי, היה גם waiting for the miracle של ליאונרד כהן וכמובן, שאדה שנועדה לגרום לאנשים להזדיין.

1Shir

New member
מישהי- אני מניחה שאני. למה קסנדו?

בגלל הקטע עם המוזיקת מועדונים?... הרבה פעמים דברים שקורים בטלויזיה קורים גם בחיים, אתה יודע... זו לא המצאה שלי. קיימים אנשים שאוהבים להזדיין בקטע של מועדונים ו"איזה פרועים אנחנו". אולי לא האנשים שכותבים כאן, אבל זה קיים גם במציאות ולא מעט. ודרך אגב, לא ביקשתי המלצות, סתם שאלתי... שירים שבאו לי טוב באווירה המתאימה היו: *מישהו כאן מכיר את הדיסק של דלריום? זה סגנון די דומה לדוגמאות שאחרים נתנו כאן וזה דיסק ממש טוב ומתאים לאווירה אינטימית, רומנטית ומגרה. *בדיסק של נו דאוט יש שיר בשם running והוא נורא נותן הרגשת "ביחד" כזאת.

assafcohen1

New member
שלי: חווה אלברשטיין ביידיש. ועוד...

LA LEY, a gret disk i bought lately YEHUDIT RAVITZ שלום חבר

.m

New member
סקס, אהבה ומוזיקה

בפעם הראשונה שלי (חוויה מדהימה בפני עצמה, אבל זה כבר סיפור אחר...) התנגן ברקע "you are so beautifull to me" של ג´ו קוקר, כך שלשיר הזה יש משמעות מיוחדת בעיני. בעקרון, כשמדובר באהבה, אני מעדיפה שירים מלודיים יותר (אניה היא דוגמא טובה), וכשמדובר בסקס המוזיקה באמת לא משנה. סוער או שקט, טראנס או קלאסי - הכל הולך. אבל בשורה התחתונה, עזבו את התפאורות - העיקר זה הפרטנר.
mai

EyeSeeYou

New member
אחחחחחחחח אני מאוהב!!!../images/Emo99.gif

ראשית, יבורך אלפי ברכות
קסאנדו (או איך שלא רושמים את זה) על חיבתו העזה לשיר המדהים
Interlude
של מוריסיי וסוזי - לידיעתך ולידיעת כולם, זהו שיר החתונה שלי
נשים רבות ובעלים רבים באו והלכו והשיר נשאר...ובזה הרגע קסאנדו הפכת עצמך למועמד ראוי
ראה הוזהרת
שנית, יניבוש מותק, ממשיך לא לאכזב - Era, Enigma ושאר מוזיקת עולם הם בהחלט הדיסקים המתאימים ליצירת אווירה מדהימה בעת ובטרם קיום יחסי מין
.
שלישית,DJNYC הזכיר את מאסיב אטטאק
, האלבום Mezzanine בהחלט ראוי להשמע במעמד זה.
התוספות שלי לדברים המצויינים שכבר הוזכרו לעיל-
AIR-הדיסק הראשון, ואם זה לא יוצר אווירה סקסית אז אין לי מושג מה כן. תוספת למוזיקת עולם, מתאימה במיוחד לימים חמים
כשהגעגוע לחורף גדול- לי יש דיסק עם רעש של גשם ורעמים, מלווה בנעימה חלושה..זה מדהים ומטריף, מדליקים מזגן חזק חזק, שוקו
, מיטה, שמיכה קצת נרות
והדיסק הזה - הפקת המאה
אבל הדיסק האולטימטיבי
שלי לסקס הוא ללא ספק היה ונותר Garbage- version 2.00 אותו אני שומר ליחידי סגולה בלבד
. ועד שלא תנסו אותו, לא תדעו מה זה סקס. הדיסק הזה פשוט מתוזמן לכל חלק וחלק בסקס, לא ייאמן.. ומה אם לא הקול
של שירלי מנסון (הזמרת) יכול להביא אותי (ומסתבר שגם אחרים) לשיאים חדשים.

ביג דיל

New member
אני אמליץ על כמה דיסקים:

zero 7 - אם אהבתם את הסגנון של להקת air, אתם חייבים לנסות את הדיסק של הלהקה הזאת, שנקרא simple things.
diana krall - זמרת הג´אז המצליחה בעולם כרגע. when i look in your eyes מכר מיליונים בעולם, והוא מורכז מחידושים נפלאים לקלאסיקות מעולם הג´אז.
sting - האוסף. כל מילה מיותרת.
kate bush - הדיסק הראשון.

resputin

New member
אצלי היה (מברירת מחדל, היה במע´..

..אבל ביצע את העבודה, אחלה אווירה):
Garbage- Garbage
Nirvana- In utero
Garbage- Version 2.0 למרות שלא יצא לנו לשמוע את הכל רצוף, כי כל הזמן השקע של המע´ נפל (מוכשרים מאוד עם הרגליים..), והיינו צריכים להתחיל עוד הפעם הממתחלה (יש למישהו כח להעביר לשיר\דיסק הנכון?! -אב מוזיקה צריך, אחרת סבתא תבוא בשאלות..
)

נמרמר24

New member
מעבר לדיסקים ספציפיים...

זה רק אני או שמוזיקה ישראלית וסקס לא הולכים יחד? יש אולי יוצא מהכלל או שניים (כמו עברי), אבל, עם כל האהבה והרצון הטוב, זה לא זה... דרך אגב, אני בהחלט הולך לנסות את זה עם version 2 של גארבג´. תודה על הרעיון!

EyeSeeYou

New member
בהחלט תנסה!

ואם אתה צריך עזרה מכאלה שכבר ניסו ונהנו.....אהם אהם

resputin

New member
ובקשר למוסיקה ישראלית..

..כשירדתי למישהו בפעם הראשונה, הוא משום מה התחיל לשיר את ´לעוף´ של היהודים, מה אני אומר- משעשע. אז בין פזמון-בית-גמירה הוא איבד קצת את הקצב,איבד קצת את המילים, אבל קצת את הרעיון, ואז סתם גמר. אח"כ החלטתי להביא את הדיסקים..

Liroy25

New member
ירדת לו והוא זימר תוך כדי?

מה קרא לגניחות ההנאה המסורתיות?!

נתן.ל

New member
לזמר תוך כדי ../images/Emo98.gif

נשמע מעניין
מעניין אם אפשר לזמר את האריה מתוך כרמן תוך כדי. צריך לנסות .

נתן.ל

New member
../images/Emo11.gif לא מערב את התקווה בפעילות כזאת

אמנם לא רואים עלי - אבל אני עדיין מחשיב עצמי פטריוט (לא רק טיל)

Yaniv-DC

New member
האמת שאחד כזה...

שלא סתם שר, אלא עוד שר שיר של להקת השנה לגילאי 14 ומטה, באותה השנייה הייתי מלביש אותו ושולח אותו לעזעזל...

למעלה