שרשור שירים

bluetartuga

New member
שרשור שירים

שיר מאלבומו היחדש של עברי לידר, שווה שמיעה (שמיעה חוזרת)
http://www.youtube.com/watch?v=3kJiCtRlVTo

אמנם זה שיר שיותר קשור אולי, למצעד הגאווה של מחר בת"א,
אבל אם קוראים בין השורות אפשר בהחלט למצוא את ההקשר לפורום...

"מישהו פעם אהב אותי ככה
לעלות על ספינה לשלושה שבועות ...

מישהו פעם אהב אותי ככה
כמו שהיום כבר בקושי רואים
אבל אני הטיפשה לא רציתי לקחת
את החיים שהציע שרצה להגשים

מישהו פעם עזב אותי ככה
עלה על מטוס למקומות רחוקים
ונשארתי ריקה משותקת מפחד
שיהיה לי רק טוב ורגוע בפנים..."

באיזשהו מקום - הפחד של כולנו לא?

ובמסר ממש אישי, תהיו גאים באהבה שלכם, גם אם לאחרים היא נראית שונה ולא רגילה.

ועכשיו אתם- מה דעתכם לשרשר את "השיר שלכם"?
או אולי שיר שנוגע בכם בעניין הזוגיות המעורבת (והסברים כמובן :)

Saraswati15

New member
טרייסי צ'פמן

האהובה ...
בתקופות בהן היינו אני והאנגלי ביבשות שונות בנפרד, בעיקר בתחילת יחסינו וכשהכל לא היה ברור ועודנו באויר, התחברתי מאוד לשיר הזה של טרייסי צ'פמן, The promise
שיר שמצליח להעביר את הכמיהה לחיבוק החזק הזה, כשנפגשים אחרי כל כך הרבה זמן של געגועים...

http://www.youtube.com/watch?v=3NkG_OkBNr0

שני פ

New member
מבחינתי יש שניים

יש את השיר ששרתי לבעלי בחתונה (ללא פלייבק יש לציין
דודים שלי ואחי ליוו אותי בגיטרות ושירת רקע) Shania Twain - You're Still The One צריך להקשיב למילים ולהבין למה.
והשיר Vanessa Williams - Save The Best For Last הופיע פעם בחלום שחלמתי, חלמתי שאנחנו מתחתנים בחופזה ואמא שלי אמרה "אי אפשר בלי מוזיקה" והפעילה טייפ קטן עם השיר הזה. מאז התחתנו באמת והשיר הזה הושמע כשנכנסנו לחדר בעירייה לטקס הנישואין...
שיואו אני מתחילה לבכות מהתרגשות... לא משנה שעברו כבר 6 שנים כמעט!

שירים של זוגיות מעורבת

יש שיר ישראלי שאינני יודעת את שמו וגם לא את שם הזמרת. היא מספרת בשיר שהיא נמצאת עם בן זוגה הישראלי והטלפון מצלצל וזה איזה בחור אינדיאני שהכירה... יודעים על מה אני מדברת? אם למישהו יש את הלינק בבקשה
השיר מאוד חינני בעיני ובהומור מבטא את הישראליות ורגשות מעורבים לגבי זוגיות מעורבת.

מעורב איטלקי

אני חושב שלהרבה אנשים היתה חוויה כמו במילים מהשיר של עברי לידר. יש כאלה שאלו על מטוס או ספינה וכאלה שנשארו...

אצלנו שירים מתנגנים כחלק מהחיים ואולי זה סימן נוסף לחלק מהזוגיות המעורבת. כשהגעתי בפעם הראשונה לבית של האיטלקי, היו מונחים שם הרבה דיסקים, הרבה מהם של מוזיקה ישראלית והוא שומע הרבה ממנה עד היום. בכל פעם יש שיר ישראלי חדש שעושה לו את זה ומתנגן אצלו בבית.
וחוץ מזוגיות מעורבת, אנחנו מתערבבים גם עם המוזיקה של שאר העולם ויש לנו הרבה חוויות מוזיקליות ממקומות שונים כמו אותו שיר ישראלי מפורסם שהתנגן בשוק של ירוואן, בירת ארמניה, כשבדיוק היינו שם, במילים ארמניות, או הבחור הסרבי (אחד הסרבים היותר יפים שראיתי) שפגשנו לא רחוק מגבול סרביה-רומניה, באתר כלשהוא, וישר התחלנו לדבר והתברר שהוא מנגן בלהקה בלקנית והאיטלקי דיבר איתו באריכות על מוזיקה מהאיזור ואולי ניסע להופעה שלו בבלגרד ועוד ועוד. האיטלקי אוסף מוזיקה ודיסקים מרוב המקומות שאנחנו מטיילים ובכל פעם שאני רואה או שומע אותם - זה מעלה זכרונות נהדרים.

natich1

New member
השיר שלנו

בדיוק כשהתחלנו להבין שמה שמצאנו הוא אמיתי יותר מכל דבר קודם, עלה פתאום השיר הזה שמתמצת בעיניי את אהבה שלנו
ותמיד מעודד ברגעים קשים כשאנחנו עדיין לא אחד ליד השני

Hello i have waited here for you everlong

if everything could ever be this real forever
if anything could ever be this good again

Hadas23091976

New member
כמה שירים:)

בתחילת הקשר ביני ובין ג'ונת'ן, כשעוד היינו מצ'וטטים בפייסבוק והייתי מוצאת את עצמי מחכה לו הייתי שמה בפייסבוק את השיר הידוע משנות ה-80:
http://www.youtube.com/watch?v=lGfyaNR-1Q0

אחר כך הוא ביקר בישראל והביא איתו דיסקים של הביטלס שהתנגנו אצלי בבית כל הזמן (גם הלכנו להופעה של להקה ישראלית שניגנה שירים של הביטלס במועדון בחיפה עם בירה חופשית, זה נקרא Let It Beer וזה מופע שרץ בכל הארץ. ג'ון נהנה מאד באותו ערב, זה היה סיום מושלם ליום האירוסין שלנו ב-16.04.2010), אז מאחר וקשה לי לבחור כי יש כל כך הרבה שירים טובים וקלאסיים אז אני לא שמה לינק.

לדעתי הבלדה על ג'ון ויוקו אולי מייצגת הכי טוב זוגות מעורבים, בכלל ג'ון ויוקו הם אולי ה-זוג המעורב הידוע ביותר בעולם.

שנינו חובבי אירוויזיון אז גם שירי אירוויזיון הם דבר משותף לשנינו.

שנינו אוהבים שירים משנות ה-70 וה-80 ולאחרונה בשבוע שהוא היה כאן אחרי הנישואין (הוא חוזר לתמיד בשבת הבאה!:)))) שמענו בלופים דיסק מהמיטב של סטיבי וונדר.
אנחנו די צוחקים על שירים של זמרים עם קול גבוה וצפצפני (שדי היה מקובל בשנות ה-70 המאוחרות בסגנון עדות בי-ג'יז), אמרנו שיום אחד נעשה לנו אוסף של שירים כאלה בשביל הכיף:).

forglemmigej

New member
טל ואביעד מנגנים את זה בתוכנית שלהם

כל הזמן שמה התודעתי אליו חחח

למעלה