שרשור שיער חדש!!!

נעמית33

New member
שרשור שיער חדש!!!

שלום לכולם! מה שלומכם תותחים ותותחיות ???!!!!! אחרי המוווון זמן שלא הייתי בפורום ויש לי סיבות למה.. בכלליות אספר שעברו עליי המון דברים כמו שבוע ניווטים בצפון ללא מקלחת ושירותים.. ואחרי יותר מ-12 שעות בחדר לידה עם גיסתי נולד לי אחיין חדש ומתוק.. ממש בשמחת תורה.. אז עכשיו אני חוזרת עם שרשור שיער אומנם הוא ארוך אבל שווה קריאה (אני מקווה שתיהנו ממנו...) ואשמח לתגובות, הערות והארות. שימו תמונות ברורות שלכם ואשמח לענות על השאלות.. אוהבת מלאן, נעמה. 10 טיפים לאנשים עם שיער: 1.) להשתדל לא לחשוף את השיער יותר מידי לשמש ולשים כיסוי ראש. (גם מטעמים בריאותיים) 2.) אם השיער יבש/ צבוע/ שרוף, להקפיד לשים מסיכה. תלוי בסוג המסכה בד"כ משאירים אותה בין 5 ד' ל 15 ד'. (רצוי לא למרוח את המסכה צמוד לקרקפת במיוחד לא במקרה של שיער שומני) 3.) אנשים נוטים לשפוך הרבה שמפו ומרכך על השיער ואין צורך. העניין הוא באיכות ולא בכמות. אין צורך לשים יותר מגודל של גולה שמפו או מרכך ו"לבחוש" היטב את השיער. 4.) איך יודעים אם השיער נקי או לא? ככל שהשיער מעלה קצף יותר מהר זה אומר שהשיער נקי יותר לכן אם על החפיפה הראשונה לא יוצא קצף נעשה עוד חפיפת בקרה. 5.) הקפידו להבריש שיער ארוך מלמטה למעלה כדי לא לתקוע קשרים בשיער ולא לגרום לנשירה. 6.) לאלה בינינו ששמים קרם בשיער, במיוחד שיער מתולתל, להניח (ולא למרוח) את הקרם מלמטה למעלה בתנועה של כיווץ/ מעיכה כדי להדגיש את התלתל ולא לפתוח אותו. (אם נעשה את זה נכון הקרם והתלתלים יישארו יפים אפילו עד סוף היום) 7.) אין צורך לחפוף שיער כל יום, מספיק פעם ביומיים וכל שכן לא לשים מרכך כל יום. (זה מגביר נשירה) 8.) מומלץ להסתפר כל 3 עד 5 חודשים כדי לחדש את השערה הצומחת ולמנוע קצוות מפוצלים. 9.) הברשת השיער חיונית מאוד כדי להזרים דם בקרקפת ולגרום לשיער לצמוח בצורה בריאה. מומלץ בחפיפה במקלחת לעסות קצת את הקרקפת למשך דקה/ שתיים, זה כיף ומשתלם! 10.) כדי לחסוך בכסף זה הטיפ שמבחינתי הכי חשוב לידע כללי: רוב מוצרי השיער בארץ מיוצרים בלא יותר מחמישה מפעלים שונים. לכן כאשר קונים מוצרי טיפוח ראו על גב האריזה את החברה שמייצרת ואם זה אותה חברה הדבר היחידי ששונה במוצר זה צבעי מאכל וסוג הבושם ששמו במוצר, לכן תחשבו בעצמכם על מה כדאי לשלם או לא לשלם! רוב בכסף שתשלמו הולך על הפירמה ולא על הוצאות על המוצר עצמו. בהצלחה!!!!!

קאריני17

New member
:))

מזל טוב :)))) ואיי התמונה הזאת מזכירה לי ממש משהו :) שבקרוב תראו :) נעמה את נהדרת!!

innocence

New member
היא עסוקה בלהלחיץ את בית הספר XD

אין יותר מדי מה לנסות, היא מציקה להם בכל הזדמנות, תאמינו לי:)

אלונה ע

New member
עדכון מהשטח: זה ייקח עוד שבוע לפחות

אני גם כבר מתה לראות איך יצא הם זירזו שם את ההגשה לכל התלמידות בגלל שאני כל הזמן מציקה להם חח.. אז יקירותיי (נעמה, גאיה, קרין) קחו נשימה עמוקה, בשנייה שזה אצלי אני משרשרת לפורום ומסמסת לכל אחת מכן אישית

innocence

New member
להתחיל סירוק למטה.

לא להסתחיל מהקרקפת כלי פעלה אלא בחלקים (הסירוק עצמו הוא נגד כיוון הקרקפת, אבל "מחלקים" את השיער לחלקים לפי האורך ומתחילים בחלק התחתון ביותר ולאט לאט מתקדמים למעלה). אני מקווה שזה מובן...

נעמית33

New member
להתחיל מלמטה ולעלות לאט לאט

ככה את פותחת את הקשרים הקטנים למטה ועולה לאט ואם היית מסרקת מלמעלה אז היית יוצרת קשרים גדולים ותוקעת אותם ואז מושכת בכוח וגורמת לנשירת שיער.

אה,חשבתי התכוונת לסירוק בכיוון הפוך../images/Emo122.gif

הטיפשות.. אוקיי,תודה

shavitt93

New member
חחחחחחח תנסי להבין :

הכוונה לא לסרק בכיוון מלמטה למעלה קודם כל את מסרקת את הקצוות אחר כך מסרקת יותר למעלה,מעל הקצוות וככה בהדרגה מלמטה למעלה חחח מקווה שהבנננת :p

1Unicorn1

New member
מזל טוב על האחיין!!!!!!!!

איך קראו לו ? וממש אהבתי את השיער פה של גלית ..

למעלה