שרשור שאלות על תחנות פיראטיות

aviv2330

New member
מישהו יודע אם רדיו גלי הים התיכון

מישהו יודע אם הרדיו חזר

erzani27

New member
רדיו שתים

מישהו יודע מה קורה עם התחנה הזו ששידרה מוזיקה שנות השישים עברית וכו האם התחנה הזו עדין קיימת ועל איזה תדר.

erzani27

New member
מה קורה עם רדיו דן

הרדיו שהיה משדר באזור הצפון בתדר 107 האם עדין הוא משדר.

erzani27

New member
מה קורה עם שתי התחנות של קול המזרח.

האחת מירושלים השניה מחיפה האם עדין הם משדרים באיזה תדר עוד תחנת רדיו לייט כל המרכז.

erzani27

New member
איזה תחנות פרטיות משדרות באיזור הצפ

רציתי לדעת איזה תחנות פראטיות משדרות באזור הצפון מה שמם ובאיזה תדר.

רונית 777

New member
"עד שתיפול מהרגליים"

התחנה הזו שידרה בזמנו על תדר 104.5, שניתן לרדיו צפון האזורי, כשזה עלה לאוויר. אז היא עברה לתדר אחר (איפשהו בצד השמאלי של הסקאלה, אם אני לא מתבלבלת) ואם אני לא טועה גם עברה לשדר במתכונת אחרת (בלי שדרנים, עם מחשב, או משהו כזה. ייתכן שהיא משדרת כך עד היום, אבל אל תתפוס אותי במילה). בכל אופן "רדיו 2" הפיראטי, המיתולוגי, המתחרה של רדיו 1 (שהפך להיות רדיו חיפה), כבר לא קיים. אגב, שדרנים מ"רדיו 2" משדרים בכל מיני מקומות אחרים: אייל ברקאי ברדיו חיפה, אריאלה שמר בקול רגע, צביקה פלג בקול רגע (או שאולי כבר פרש/הופרש) וישי רזיאל, מנכבדי הפורום, עושה חייל בעולם הג'ינגלים (ויש עוד כמה שבטח שכחתי). בשמחות!

שכחתי כמה שינויים בלוח התחנות נועם

ברדיו לב המדינה התוכנית הנבחרים של דוד בן בסט משודרת גם שמה אם שכחת לשים ביום שיש ב-10 בבוקר ושידורי רדיו mtv ברדיו לב המדינה מתחילים ב-20:00 ולא ב-18:00 מ-6 עד 8 משודר מוסיקה ישראלית ברצף וחבר של דוד שלי הרוסי מבקש שתסים את לוח השידורים של רדיו פרוויה גם מקווה שתעדכן את השנויום שצינתי בהודעה שיהיה לך יום טוב

Dj Sky

New member
רדיו דן

הרדיו של הצפון 107 , 107.2 fm הפך את שמו לאחר שזכה במכרז לרדיו קול רגע

Joe the wolf

New member
ברוך מחייה רוניתים,,,

כייף לשמוע את קולך הרדיופוני הענוג..

שרשור שאלות על תחנות פיראטיות../images/Emo125.gif

את כל שאלותיכם על תחנות פיראטיות בעבר ובהווה יש לשרשר להודעה זאת.

למעלה