שרשור שאלות לתחילת השבוע

• פותח הנושא lilo4
  • פורסם בתאריך

GentlyWeeps

New member
שאלה בקשר למייבש של wow

הוא מייבש ממש מהר! סוף סוף אין לי סימנים של כרית על הציפורניים.. אבל הבעיה איתו שהוא לא מגן לי על הלק מפני התקלפויות..
יום אחרי שאני שמה כבר יש התקלפויות קטנות בקצה וזה ממש מעצבן... אז לכל מי שמשתמשת בו מה אתן שמות אחרי המייבש (או לפני?) כדי למנוע התקלפות ולשמור על הלק לאורך זמן?

היי שאלה

די חדשה פה אז קצת מסתבכת! רציתי לדעת איפה אתן קונות את כל הלקים שאתן מפרסמות שלך "אורלי"? רק באינטרנט? לא ניתן להזמין את זה מאתר ישראלי? או אם אתן יודעות אם מוכרים אותם במקומות פה בארץ.. כי ראיתי אתמול בסופר פארם לקים שהיה רשום עליהם את השם אורלי וזה היה מחזק ציפורניים וגם ראיתי לק בצבע זהב... הגיוני? יש מצב שזה זה?
שנית איפה מוכרים את הלקים של צ'יינה החדש שהגיע לארץ שפרסמתם פה בפורום :)

Glitterbang

New member
לגבי השאלה הראשונה

מוכרים אורלי בארץ! תסתכלי בסופרפארם, דווקא מבחר נאה ומביאים קולקציות חדשות שזה ממש נחמד

וואו אז תודה רבה!!

אז רוב הלקים שאתן מעלות הם מהסופר פארם?
איזה יופי אני אלך ואחפש! זה אמור להיות איפה שכל הלקים נמצאים או שזה במקום מיוחד? חחיחיח

Glitterbang

New member
במדפי הלקים, יש סניפים שיש יותר מבחר ויש

כאלה עם פחות. בהצלחה!

עניין של מזל

למשל בסניפים של הסופר פארם בבאר שבע אין כמעט לקים של אורלי. או שיש כמה בודדים ומסכנים שתקועים מאחורה.

בדיוק!

הלכתי לסניף בב"ש בביג! לא היה כמעט כלום רק מחזק ציפורניים ולק בצבע זהב

כן, באסה...

אבל שווה לעקוב פה בפורום ולראות מתי מגיעות לארץ קולוקציות של אורלי. ואז כשמישהי כותבת שהיא ראתה בסניף שלה את הלקים החדשים, לרוץ מהר ולקנות. כי באמת אם מביאים לקים חדשים אז זו כמות ממש קטנה והיא נחטפת מהר.

shani m1

New member
יש לי שאלה, שאתן עונות עליה המון. אבל אני

לא ממש מבינה את התשובה. העור שבין האצבע עצמה לציפורן. ראיתי שכל הזמן בפורום אתן רושמות שאתן דוחפות את העור. סליחה על הבורות (עדיין חדשה בתחום טיפוח הציפורניים) אבל מה הכוונה?

lilo4

New member
אין לך על מה להתנצל

כל שאלה היא לגיטימית, ובדיוק בשביל זה הפורום קיים. בת'כלס אף אחת מאיתנו לא נולדה עם הידע, ואם לא תשאלי לא תדעי
לגבי השאלה שלך- זמצאתי סרטון קצרצר וחביב שמסביר בקצרה על הטיפול בקיוטיקלס. בערך אחרי דקה של סרטון מסבירים על כל הקטע של דחיפת הקיוטיקלס, מראים שם למרוח שמן לריכוך [אפשר גם שמן זית] ואז בעדינות בעזרת מכשיר מיוחד דוחפים את העור. חשוב לעשות את זה בצורה עדינה ולא אגרסיבית כדי לא להיפצע. למיטב ידיעתי אפשר לקנות מכשיר פשוט כזה בכל חנות קוסמטיקה, גם בחנויות כמו וואו, ביוטיקייר וכו' http://www.youtube.com/watch?v=Dd4Ztga7aAs

shani m1

New member
תודה רבה, קודם כל :) עוד משהו קטן

אז מזה בעצם המכשיר הזה? בשביל מה הוא נועד?

רימל- חברה חדשה בארץ, לפחות הלקים חדשים כאן

מישהי ראתה? ניסתה? קניתי אחד, טרם ניסיתי. סתם סקרנית לדעת.

poynter

New member
יש לי 3 לקים שלהם שקיבלתי מתנה מחו"ל

מהסדרה שמתייבשת תוך 60 שניות. תקשיבי הם אלופים הם באמת מתייבשים תוך דקה, מברשת עבה וסופר נוחה (מאוד דומה לשל OPI) ויש להם מבחר צבעים לא נורמלי אין לי מושג מה איפה לארץ ומה התמחור כאן, אני מאמינה שהוא יהיה לא נורמלי, אבל אמא שלי קנתה לי בקבוק בדולר

למעלה