שרשור שאלות לראשון-שני

Plushable

New member
אילו חברות לקים אפשר למצוא באיטליה?

ייתכך שאני נוסעת לאיטליה בזמן הקרוב, והיתי שמחה לדעת אילו חברות לקים אוכל למצוא שם?
שמעתי שיש של את החברות המקומיות KIKO ו-LAYLA, למישהי יש מושג מה המחיר היחסי שלהן בשוק?
אפשר להשיג שם לקים של ESSENCE?
אשמח להמלצות לחנויות, איפה לקנות, וכל דבר בערך! תודה :)

lilo4

New member
kiko!

הייתי ברומא כשרק התחלתי להתעניין בלקים ככה שלא בדקתי יותר מדי, אבל כן נתקלתי בחנות של קיקו. יש להם סטנד מטורף של לקים מכל מיני סוגים.
לפי האתר שלהם המחירים נעים בין 1.5 יורו ללקים הרגילים לבין 5 יורו ללקים דואו-כרומיים, באמצע יש עוד כל מיני סוגים עם רמות שונות של מחירים. אני מכירה רק את הלקים הרגילים עם הגימור הקרמי ואני ממליצה עליהם בחום. המברשת שלהם מעט רחבה, אבל הפורמולה טובה [ניסיתי 4 לקים] והעמידות גבוהה.
יש להם גם מיוחדים כמו לקים מגנטיים, קראקלים וכו'- לא היו כשהייתי שם, לא ניסיתי ואני לא יודעת.

לגבי שאר החברות אני לא כ"כ יודעת להגיד. ממה שאני זוכרת כשנכנסתי לכמה חנויות שמוכרות קוסמטיקה באופן כללי- המחירים ממש לא היו משתלמים, בחלק מהמקרים המחירים היו זהים לארץ בחלק מהמקומות זה היה אפילו יותר יקר מהמחיר בארץ.

Plushable

New member
תודה

האמת קצת מבאס שהמחירים גבוהים :( חשבתי שאני הולכת להשתגע שם ולקנות את כל הסטנדים, אבל במחירים גבוהים סביר להניח שזה לא יקרה.

Plushable

New member
עוד שאלה

KIKO אפשר לקנות רק בחנות של המותג או בפארמים?
ואם את זוכרת, איך נקראים הפארמים שלהם?

lilo4

New member
המחיר של הלקים הרגילים בסדר גמור

1.5 יורו ללק זה בסדר גמור, היורו היום קצת פחות מ-5 ש"ח. זה לא 5 לקים בשקל וחצי כמו שיש בשוק
אבל זה עדיין אחלה מחיר. גם היקרים יותר יצאו לך סביב ה-20 ש"ח, בשביל לק מיוחד- דואוכרומי, קראקל וכו' זה נראה לי בסדר גמור.
אולי כדאי לך לחפש קצת סווטצ'ים לפני כדי לא לקנות על עיוור לגמרי.

עד כמה שאני זוכרת לא ראיתי מוצרים של קיקו מחוץ לחנויות שלהם, בכל מקרה אני ממליצה להיכנס לאחת החנויות שלהם כי זו חוויה. זו חנות מותג והיא מעוצבת בצורה מאוד יפה ונעימה, לפחות מה שהיה אז.

יש שם כמה רשתות של פארמים, לצערי אני ממש לא זוכרת
לא קשה לפספס
ברומא יש בתי מרקחת גדולים שמוכרים גם קוסמטיקה בכל חור בערך

Plushable

New member
מחפשת סווץ' של Frozen Yoghurt של GADE

הוא קרץ לי אבל תהיתי בנוגע לסמיכות שלו ולמראה הסופי.
אשמח אם מישהי שיש לה את הלק הזה באוסף תוכל לחלוק איתי תמונה :)

trilliane

Well-known member
מנהל
הוא דליל, עדין ושקוף

אין לי תמונה להראות לך כי לא השתמשתי בו בפני עצמו, מלכתחילה קניתי אותו כדי למרוח על לבן טיפקסי ו"לרכך" אותו (רק שבסופו של דבר גיליתי שזה אפקט כמעט בלתי מורגש שרק אני מבחינה בו...
).

ניסיתי אותו פעם על ציפורן אחת בלי כלום ובשכבה הראשונה הוא נראה די ורדרד כי הוא מאוד לא אטום, כאמור, אז הוא מעביר את הצבע הטבעי של הציפורן. בשכבה שנייה היה קצת יותר לבנבן וגם בשלישית לא הגיע ללבן לבן כי הוא פשוט לא מאוד פיגמנטי (כפי שאפשר לראות גם מהבקבוק). אבל הוא עדין ועם שימר חמוד ואם הסגנון הזה מדבר אלייך לכי על זה, בסה"כ 10 ש"ח.

Plushable

New member
קיוויתי שזה יראה כמו It’s All About the Glam

של Nicole by OPI
אבל אולי ננסה.
אגב השיטה של ״זה רק 10₪״ עוד יכולה לרושש בנאדם :)

trilliane

Well-known member
מנהל
תקוותך התגשמה, הוא נראה לי די דומה

מהתמונות כבר חשבתי שאולי הוא אטום יותר, אבל אז קראתי שסקרנג'י השיגה את התוצאה ב-4 שכבות, אז נראה לי שהם שקופים במידה דומה...

http://www.scrangie.com/2011/11/nicole-by-opi-kardashian-kolors.html
אם את מחפשת לק דומה פשוט תשאלי ישירות... זה יעזור למקד את התשובה.

trilliane

Well-known member
מנהל
וגם ניקול נראית ורדרדה למדי אחרי 2 שכבות

http://2.bp.blogspot.com/-iozRn_FCQ...acqeojY/s1600/It%27s+All+About+the+Glam+2.jpg
http://addictedtoallthingspretty.co...icole-by-OPI-Kimpletely-In-Love-2-777x582.jpg
כי בשתי שכבות הוא עדיין לא אטום...

בקיצור, המאפיינים נראים דומים מאוד, אני חושבת שהוא קרוב מספיק לכל צורך מעשי. לא יודעת איך הפורמולה של ניקול, אבל ג'ייד אני לא אוהבת למרוח יותר משתי שכבות. מעולם לא ניסיתי למרוח כ"כ הרבה שכבות של פרוזן יוגורוט, אבל מניסיוני עם Lilac Bloom של ג'ייד, בשכבה השלישית הוא כבר מתייבש ממש לאט וגם למייבש לקח זמן להשתלט עליו (10 דקות ממש לא הספיקו).

ענבל30

New member
דומה לו, אבל אטום בשתי שכבות

או כמעט לגמרי אטום
- זה שיק מס' 231. (מקווה שלא טועה במס'). לבן שימרי מנצנץ. המראה הכללי שלו הוא לבן אטום, אבל הגימור השימרי מרכך אותו. למיטב זכרוני הוא מספיק אטום בשתי שכבות.

פיגרו1

New member
שאלה למנוסות החותמות ציפורניים-איך לא מתלכלכי

ם?
איך אתן מצליחות לשים חותמות על ציפורניי הידיים מבלי ללכלך את יתר הציפורניים?
הכוונה היא שבין החתמה אחת לשנייה צריך הרי לנקות את הדיסקית, החותמת עצמה והגורף
באציטון דבר שגורם גם ללכלוך וגם לאופציה של מחיקת הלק מיתר הציפורניים. אשמח להכוונה.
תודה רבה.

Plushable

New member
אני משתמשת

אני משתמשת במקלון אוזניים, ויש בנות שמשתמשות בפדים להסרת איפור או חתיכת צמר גפן ומחזיקות אותו עם פינצטה.

trilliane

Well-known member
מנהל
אני פשוט מחזיקה כך שלא ייגע בציפורניים

אם אני משתמשת בפד אז בכריות האצבעות, אם אני מנקה עם כדור צמר גפן אז מחזיקה אותו בין האצבעות.

Osnatz1

New member
כנ"ל.. אני לא טורחת לנקות בכלל בין ההחתמות

אם על החותמת עצמה נשאר משהו, הכי פשוט לנקות עם מקלון ואז אין שום סיכוי שיהרס הלק..

trilliane

Well-known member
מנהל
ניסיתי פעם עם מקלון, זה לא היה נוח

הוא נדבק ללק וגם השאיר סיבים... אולי זה מספיק לשאריות קטנות, לניקוי רציני יותר הוא לא מספיק לי (בפרט כשאני מחתימה בשחור עם הקונאד לחותמות הוא מטנף משהו טוב).

LemonLimeLilach

New member
אני גורפת את הכל אל מחוץ לדיסקית

לנייר סופג (אני גם משתמשת בעיקר בקונאד השחור), כך שמה שנשאר על הדיסקית עצמה זה לק בתוך החריטה, וגם כשיש בפנים שאריות אפשר להחתים כמה וכמה פעמים בלי שזה יפגום בדוגמא שנשארת בסוף על הציפורן.

למעלה