שרשור שאלות לעו"ד אורי צפת

שרשור שאלות לעו"ד אורי צפת

כידוע לכם בשעה 17:00 יגיע עו"ד אורי צפת להשיב לשאלותינו שיהיה בהצלחה. עו:ד אורי צפת : עו"ד אורי צפת, מומחה ובעל ניסיון של 30 שנה בתחום דיני המשפחה. כיום הינו יו"ר ועדת בתי משפט לענייני משפחה בלשכת עוה"ד (ועד מחוז ת"א) ומזה כ- 10 שנים נציג לשכת עורכי הדין בכנסת בנוגע לחקיקת חוקים העוסקים בענייני גירושין, ירושה, ביה"ד הרבני וחוקי משפחה שונים. לזכותו תקדימים רבים במיוחד בתחום חלוקת הרכוש בין בני זוג, מזונות ועוד. מרצה ומלמד בלשכת עוה"ד ובמקומות נוספים. ניתן לשרשר שאלות בנושא : מעקבים ובגידות – דיני ראיות.

שאלה מ"ס 1

אני מאוד רוצה לדעת אייך אני מצליח לגרום לשופט שילד בן שנתיים יגדל בתנאים יותר טובים עם האבא!!!

NיNה

New member
שאלה מס' 2

האם יש משמעות לבגידה (מעבר לעילה) בבית דין לענייני משפחה (להבדיל מהרבנות) לצורך חלוקת רכוש , מזונות וכו'. ועוד אחת קטנה על הדרך... האם הקלטה בטייפ מנהלים בה המקליט נוטל חלק פעיל בשיחה קבילה בבית משפט?

שאלה מס' 3

ידידי המלומד עו"ד צפת, האם בגדת פעם? האם טעמת מהפרי האסור והמתוק? אם כן אתה חושב בעתיד במידה ותתפס לייצג את עצמך או לקחת עו"ד אחר.. בתודה מראש שמים שנמצאת בתכלת

שאלה מס' 4

האם כשיש הסכם בע"פ ,בין בני הזוג, על זוגיות פתוחה, אחד מבני הזוג יכול לטעון בעתיד על בגידה בפני הרבנות?

telavivi2004

New member
שאלה מס"5

אם כתוב בהסכם גרושים שהילד מקבל מזונות עד גיל 18 והיה שינוי בחוק עד גיל 21 עד מתי אני כן צריך לשלם מזונות ? 18 או 21? תודה

המשך ל--5

נכון שאם האישה חייה עם גבר או מתחתנת אני מפסיק לשלם מזונות? או שזה לא קשור.

trainspotter

New member
שאלה מ"ס 6

בעצם שניים לפני כמה זמן הייתה כתבה שמותר לעורכי דין לנצל את מצב האישה שבגדה או נבגדה על ידי כך כמעט רומן איתה זה נכון.שאלה שנייה למה אי אפשר לתבוע אישה שבגדה בבעלה על עוגמת נפש או צער שגרמה לבעלה על מעשיה למה חוקי המדינה הולכים כמעט לקראתה לגבי משמורת ורכוש הבית .האם דינה לא פחותה מגבר.

trainspotter

New member
ועוד שאלה תביעת אבהות

האם יש חוק שמחייב אישה נניח ילדה בן ואחרי מספר שנים מתוודה לבעלה שהוא לא שלו האם הבעל יכול לא לשלם מזונות עבור הילד מה חוקי הגירושין כאן.

trainspotter

New member
אבל הילד לא שלו התכוונתי

האם היית מוכן לשלם מזונות לילד שלא שלך

telavivi2004

New member
לא עניתי לך עניתי לJOHNI

לגבי מזונות אם האישה חיה עם מישהו חדש

במקרה שלי

אחרי יעוץקצר חזרתי הביתה.. כדיי לא להיות רחוק מהילד כי אני לא מוכן לוותר עליו.

אין אפשרות

הדמי מזונות אתה משלם על הילד עד גיל 18 לא משנה אם האישה חיה עם מישהו אחר. הדמי מזונות של האישה זה משהו אחר.

trainspotter

New member
סודות את מתכוונת

שגבר משלם מזונות על הילד לא שלו זה לא אבסורד

למעלה