שרשור שאלות לסופ"ש

הילית111

New member
לגבי טיפוח הציפורן תודה

שלום חברות תודה למי שעזר לי עם הלקים החלבים מה ששאלתי. יש לי עוד כמה שאלות לגבי טיפול בציפורנים אשמח לעזרה לגבי גזירת ציפורנים בידים וברגלים כשאני גוזרת לבד לא יוצא לי כל כך טוב וישר אני משתמשת במספרים קטנות כאלו שמיועדות לתינוקות ואז משייפת. אבל זה לא כמו שעושים לי בחוץ. אשמח לקבל המלצה למי שאין לה ידיים כל כך לנושא כמוני איך עדיף ויותר קל ומתקבלת תוצאה הכי טובה האם לגזור ציפורניים בידים ורגלים עם קוצץ או מספריים או אולי בכלל רק לשייף לעיתים קרובות עם פצירה? אשמח לשם ספציפי מה לקנות. ולגבי פצירה בגלל שאני לא מצליחה לגזור ישר וטוב ברגלים וביידים הרבה פעמים אני מקצרת את הציפורנים בידים וברגלים עם פצירה. פשוט משייפת אבל ניסיתי כל מיני פצירות אבל אחרי שימוש אחד הן כאילו לא משייפות טוב או אולי אני עושה משהו לא טוב. אולי המלצה למין ערכת מניקור פדיקור כזו למישהי לא מקצוענית סהכ הציפורנים שלי והעור שלי בריא וטוב אז חוץ משיוף ולק וקצת דחיפה של עור מיותר וקרם ופילניג אין לי צורך ביותר מזה אשמח לקבל המלצה על פצירה ממש טובה שקל לעבוד איתה במיוחד אם את לא מקצוענית ומיומנת כמוני אני אוהבת בציפורנים שהן קצרות כמה שיותר ומעוגלות מעט בצדדים זה הכל. ואחרון רוב הזמן אני שמה לקים ממש בהירים לא אוהבת כהים אבל גם בבהירים אם אני לא מורחת מדויק –שוב אני לא מקצוענית אני לא מצליחה לנקות מסביב כמו שצריך עם מקלון לאוזנים ואצטון לא מצליח לי מדויק . מה אפשר לעשות כדי לדייק במריחת הלק? יש איזה טוש אני חושבת שאפשר לנקות איתו מסביב לא יודעת בדיוק של איזה חברה או איפה קונים אשמח להפניה. ובכלל טיפים למריחה מדויקת של לק למישהי שהיא לא מקצוענית וגם קצרה בזמן .. (תינוק בבית ) אגב לק שיק 214 שהמליצו לי עליו חיפשתי בהרבה חנויות ופשוט לא מצאתי אז תודה לכל העוזרות ועוד שאלה לענין מריחת בסיס הבנתי שבבהירים לא חובה אבל בלק של שיק מסדרת הניוד 443 למי שמכירה האם כדאי לשים בסיס מתחתיו או שאם אני שמה שכבה אחת ממנו אין צורך בבסיס תודה שוב לכל העונות

נעמה2219

New member
הי כולן,

הי כולן, ..אשמח לשמוע מה אתן חושבות על המראה הסדוק? והאם למישהי יש טיפים במריחה כדי ליצור מראה כזה? וגם..נתקלתי בחוברת הדרכה ממש מעולה יש פה הסברים מעולים למראה יוקרתי וחגיגי:) http://bit.ly/u0udyQ

dhara

New member
ציפורן שנשברה באופן קטלני

היי
אשמח לעצתכן כי זו פעם ראשונה שזה קרה לי -- הציפורן באגודל נשברה (אלוהים יודע איך) ממש נמוך (או גבוה? לא בטוחה בטרמינולוגיה) - בקיצור, השבר נמצא אחרי החלק הלבן של הציפורן ועמוק לתוך החלק הורוד. אני פוחדת לגעת בזה כדי לא לעשות יותר נזק אז כרגע הציפורן עדיין שם... איך אני חותכת אותה בלי לתלוש לעצמי את הציפורן?? זה ממש מעל הבשר.. אשמח לכל עצה

poynter

New member
מכירה...כואב

קרה לי גם בדיוק באגודל. שימי פלסטר, כדי שלא תיתפס לך חס וחלילה, כמה ימים עניין של יומיים שלוש והציפורן תארך ויהיה לך הרבה יותר קל לחתוך אותה

Osnatz1

New member
אל תגזרי קצר מדיי

תגזרי הכי קצר שאפשר בלי שיכאב כדי שהיא לא תתפס לך בבגדים וכו' כמו שפויינטר אמרה, ואם הסדק בולט יחסית תרביצי שיוף קל עם באפר כדי שהסדק עצמו לא יתפס וירחיב את השבר. כשלי זה קורה אני מקצרת ככל האפשר וממשיכה עם שגרת המחזק+לק ברגיל כי השכבות של הלק מונעות מהסדק להמשיך להשבר כלפי הבשר.. יש גם את שיטת התיון להדבקה זמנית של הציפורן אבל לא ניסיתי אף פעם.. שרדתי מתישהו יותר משבועיים רק עם לקים על הסדק עד שהוא היה גבוה מספיק בשביל לגזור..

lilo4

New member
בדיוק מה שאני עושה

גוזרת הכי נמוך שאפשר אבל ככה שיהיה לי נוח, ומשייפת בעדינות. פעם נמנעתי מלמרוח לקים, ואז ראיתי שהשכבות של הלק עוזרות להדביק את השבר ככה שהציפורן פחות נתפסת בדברים. טיפ קטן- לפעמים הציפורן נשברת בבת אחת בלי אזהרה, אבל לפעמים אפשר לשים לב שהיא מתחילה להישבר, במקרים כאלה מומלץ לשייף את האזור שמתחיל להישבר ואפילו לשקול לקצר את הציפורניים כדי למנוע את השבירה.

dhara

New member
תודה לשתיכן

הצלחתי לגזור את העניין, ואלוהים זה כואב!!!!

אורזיגל

New member
לא חסר, מעבר לאדום, ירוקים למיניהם, בהירים

מאט או פנינה (ניודים, ורדרדים בהירים).

אורזיגל

New member
אנא עזרתכן - ורוד פוקסיה השימרי של ORLY

לא מזמן מישהי קישרה לפוסט בבלוג שלה על הלק הנ"ל. הלק נראה אצלה נפלא. רכשתי אותו ולאכזבתי הרבה, הוא שונה מהאדום והירוק כהה השימריים של ORLY. המרקם של הורוד מחוספס, בניגוד לחלק של ה-2 האחרים. לא זוכרת מי פירסמה. אפשר קישור? אני רוצה לקרוא שוב מה היא עשתה שאצלה זה נראה נהדר.

Osnatz1

New member
לא בטוחה מי זו שפרסמה את הפוסט

אבל יש לי כמה לקים גליטריים שהם די מחוספסים, בשביל שהם יהיו יותר חלקים למגע שימי שכבה (או אפילו שתיים אם צריך) של מייבש/טופ.

אורזיגל

New member
בקשר לחספוס אני יודעת מה לעשות

רציתי לדעת מה הבלוגרית שמה מתחת. חוץ מזה ציינתי את האכזבה מהחספוס, כי הייתי בטוחה שמבחינת מרקם הוא כמו שאני מאוד אוהבת

למעלה