שרשור שאלות, ישראל-אירלנד.

שאלה לי

עושים בעיות על הכנסת מצלמה לאצטדיונים?? אני רוצה להכניס מצלמה לאירלנד-ישראל. יש לי כרטיסים ל10 (אני מקווה שיש משם ראיה לא גרועה.) זה אפשרי?? אין עם זה בעיות?

lirans1

New member
שאלה על המשחק מחר

הכניסה למשחק של האולימפית עולה כסף ? ובאיזה שעה הוא..?

chelsea1

New member
ש עכשיו איזה מסיבה משהו של אירים??

בתל אביב אם מישהו יודע שיגיד תודה

tchdhk1

New member
מכירת כרטיסים למשחק

שני כרטיסים למשחק ישראל אירלנד לכל המעוניין 0545872500 (לפני שבת)

Uncle Leo

New member
חולצה של הנבחרת

למישהו יש מושג איך אני יכול להשיג חולצה של הנבחרת? (עם שם ומספר מאחורה, כמובן) אני יודע שאפשר בדיוטי פרי, אבל אני לא ממש טס לאנשהו בקרוב P: (אולי אפשר איכשהו להזמין מהאינטרנט מהחנות של הדיוטי פרי? כי חיפשתי ולא מצאתי). תודה רבה.

natibar

New member
באיזה פאב אפשר לראות את המשחק

אני מחפש פאב שיהיו בו הרבה צופים באווירה טובה, באזור ת"א והמרכז תודה

idotriple

New member
חברה, מאיפה אפשר להוריד את השיר...

של הנבחרת??? מישהו בבקשה יכול לשים לינק לאיזה אתר ששם מופיע השיר? תודה רבה!

gooli3

New member
שידור משחק בבלוג TV

יש מצב שמישהו ישדר לנו כאן את המשחק מחר? אין לנו כבלים/לויין ואין לנו איך לראות ערוץ 10,אז תעשו לנו טובה בבקשה ותעלו את זה לכאן. יש סטודנטים תפרנים בארץ שגם רוצים לראות כדורגל.

רעיון לפורום כדורגל

אהה יש לי רעיון תעבירו מסר לכול חברי תפוז להיתקבץ בפורום אחרי המישחק ולדבר אל איך היה המישחק וכו כי זה חשוב לחברי פורום כדורגל לדעת משהוא אל הימשחק

../images/Emo104.gif ../images/Emo92.gif ../images/Emo53.gif ../images/Emo35.gif בבקשה!!

זה חשוב לי ואני חושבת שההודעה טובעת בימבה הודעות.. אז אם תוכלו?

אני מניח שעולה כסף

אף פעם לא הייתי במשחק של הצעירה (למעט משחק אחד שהתקיים כהצגה מוקדמת לבוגרת), אבל מחר אני מתכוון להגיע. המשחק יתקיים ב15:00 באיצטדיון בהרצליה.

cobainos

New member
צאו לאיזה פאב!

הרבה יותר נחמד לראות על מסך גדול עם שתייה ואוירה מאשר לשבת ולהסתכל במחשב בדיליי לא נורמאלי וכשזה נתקע כל כמה דקות

natibar

New member
מישהו?

אני חייב תשובה דחוף בשביל לדעת אם לצאת או לארגן משהו גדול בבית?

למעלה