שרשור שאלות חדש
שאלות לפה בבקשה

ayeletbj

New member
סקיני או לא?!?! מבלבל

אז ככה יש לי ג'ינס שאבא שלי הביא לי פעם ממפעל של גריפ (אבא של השכיר להם פעם מפעל והם הביאו לנו מלא בגדים) ופתאום היום אני מסתכלת עליו והוא נראה ממש סקיני! ואני ממש רוצה סקיני ועכשיו הבנתי שאולי אני בכלל לא צריכה לקנותת :) קיצר אני מוסיפה תמונות ותגידו לי איך זה..התמונות במצלמת אינטרנט והאיכות גרועה...מקווה שתבינו ת'תמונות ..נורמליי.. ותגידו לי מה לדעתכם ? גזרה ישרה או סקיני?

ו...

אין ממש "דרכים" לזהות אם זה סקיני או לא... אם זה צמוד לך בסוף הרגליים אז זה כן P:

AnNa141

New member
נעלי אדידס

מישהי מכן יודעת איפה אני יכולה להשיג נעליים כמו בתמונה וכמה הן עולות? אהה ואתן יודעות אולי כמה עולה סקיני שחור בקסטרו? תודה

Feeorin

New member
מכנס../images/Emo211.gif

אני מתחפשת למיקי מאוס ואני צריכה טייץ שחור, מכנס עד הברך רפוי (לא ג'ינס או מכנס מחויט) וכפפות לבנות אתן יודעות איפה לקנות את הכול? הכול צריך לעלות לי בסביבות ה200 ש"ח, יש מצב ל50 ש"ח מעל אבל לא הייתי דוחפת את זה יותר מדי

amit641

New member
תשובות: ../images/Emo129.gif

איזה אורך של טייץ את צריכה? ארוך? 3/4? אם הוא ארוך את צריכה אותו סקיני או לא? בכל מקרה הכל תמצאי בהיינס. בקשר למכנס אדום עד הברך גם את זה צמצאי בהיינס. הם בסיילים עכשיו. כפפות לבנות יש כמעט בכל מקום שמוכרים תחפושות.

Feeorin

New member
תודה../images/Emo211.gif

טייץ קניתי בהיינס, ארוך סקיני, ואחד הדברים ההכי נוחים בעולם!!! לא היה לי מושג שזה כזה נוח מכנסיים לא מצאתי שם, לא היה בסגנון שאני רוצה כי כל מה שיש שם זה טרנינגיפ ואני מחפשת משהו דק וגולש כזה, לא יודעת איך להסביר, מקווה שהבנת

xxMisSxx

New member
יש לאבא אחת עצומה. ../images/Emo10.gif

שאפילו גדולה עליו ואני לא חושבת שרמת דוד משכירים לפורים חליפות [
]

למעלה