שרשור שאלות ותשובות (???)

rapgamer4ever

New member
יש דבר שהוא מעבר למשמעות כלכלית

וזה רצון לספק את רצון הצרכנים. אתה אומר שאין שוק שיקום באמצע הלילה? סבבה, אבל הרבה אנשים יראו את המשחקים החוזרים, נכון? למה ערוץ הספורט משדר את הפלייאוף? בפלייאוף כן מספיק אנשים קמים כדי לכסות עלויות? גם לא, אבל הם יודעים שיש לזה ערך ספורטיבי גבוה. וערוץ ששואף להיות טוב, שזאת בהחלט צריכה להיות שאיפה שלו (על אחת כמה וכמה עם כל התקציבים שהוא מקבל מאנאערף), צריך לשדר יותר מ-10 משחקי עונה רגילה לאורך השנה. מישהו מבטיח שנקבל משהו בפלייאוף? אגב, ערוץ הספורט לפי מה שהבנתי קנה זכויות שידור ובחר לא לשדר חלק מהמשחקים, כחלק מזליגת התכנים שקורית כל הזמן לערוצים בתשלום.

rapgamer4ever

New member
יש עניין חוץ מהכסף

וזה רצון לספק את רצון הצרכנים. אתה אומר שאין שוק שיקום באמצע הלילה? סבבה, אבל הרבה אנשים יראו את המשחקים החוזרים, נכון? למה ערוץ הספורט משדר את הפלייאוף? בפלייאוף כן מספיק אנשים קמים כדי לכסות עלויות? גם לא, אבל הם יודעים שיש לזה ערך ספורטיבי גבוה. וערוץ ששואף להיות טוב, שזאת בהחלט צריכה להיות שאיפה שלו (על אחת כמה וכמה עם כל התקציבים שהוא מקבל מאנאערף), צריך לשדר יותר מ-10 משחקי עונה רגילה לאורך השנה. מישהו מבטיח שנקבל משהו בפלייאוף? אגב, ערוץ הספורט לפי מה שהבנתי קנה זכויות שידור ובחר לא לשדר חלק מהמשחקים, כחלק מזליגת התכנים שקורית כל הזמן לערוצים בתשלום.

go lakers go

New member
ניר אני הגבתי על צארלטון לא על ערוץ 5

אלו שני ערוצים שונים לגמרי בתכלית ! צארלטון הוא ערוץ שקם על בסיס כדורגל ישראלי וכדורגל אנגלי. אין בצארלטון שום הפקות מקור חוץ משידורי כדורגל ישירים .לאחרונה נוסף תוכן חדש ( כדורסל ) ללא פגיעה או שינוי בתוכן הישן ( כדורגל ישראלי ואנגלי ) , ולכן ניתן לבדוק בדיוק כמה הצטרפו על בסיס התוספת הזאת בלבד , והאם שווה להם להשקיע או לא ( מהר מאוד הם יגלו שלא
) ערוץ 5 זה סיפור אחר לגמרי . הוא לא מוגדר כערוץ כדורגל בלבד ( למרות שלמעשה 80 אחוז מהתכנים שלו הם רק כדורגל ) ויש לו הפקות מקור עצמאיות . מה שקורה שם עם שידורי הNBA זו שערורייה בפני עצמה , ואינו קשור לתוכן ההודעות שהגבתי על צארלטון . אגב ערוץ 5 . שהוא יצא בסוף שנות ה80 הם ידעו מראש שצפויות להם שנים של הפסדים . הם קנו וקנו זכויות שידור ללא קשר לתמורה שהם יקבלו מציבור הלקוחות , ולו בכדי להיכנס לשוק ולצבור גרעין של לקוחות . אותו דבר ,להבדיל אלף אלפי הבדלות , חברת סלקום . שסלקום יצאו לשוק דקת שיחה הייתה עולה 8 אגורות ! הם ידעו מראש שהם יפסידו לטווח הקצר אבל ירוויחו לקוחות לטווח הארוך . אגב , אני בכלל לא בטוח שיש 10000 איש שרואים NBA . מה שבטוח , שגם אם יש 10000 , אולי 500 מהם היו מוכנים לשלם על זה כסף ,שהמשחקים בשעות 4 בבוקר .

go lakers go

New member
הפתרון NBA LEAGUE PASS

תאכלס לאוהדי NBA הכי משתלם NBA LEAGUE PASS . אתה משלם 100 דולר ויש לך את כל השידורים של כל העונה !!! גם לא חייב לראות דרך המחשב ולענות עצמך במסך של 15 אינצ' .חיבור כבל בעלות 10 שקל בין המחשב לטלויזיה ( וכיום רוב הטלויזיות LCD ) ואתה רואה NBA באיכות הכי טובה שיש . ערוץ הNBA משדר משחק אחד ביום . NBA LEAGUE PASS משדר את כל המשחקים !

OrEl74

Well-known member
מנהל
אז זהו שלא!!!

על הפלייאוף משלמים בנפרד וכיוון שאני מאוכזב מזה מאוד אני לא מתכוון לרכוש גם את הפלייאוף.

go lakers go

New member
אבל עדיין אם אתה אוהב רק NBA וכדורגל בכלל לא

לא מעניין אותך , לא משתלם לשלם 40/50 שקל בחודש ( 600 שקל בשנה ) עבור 3/4 שידורים בשבוע במקרה הטוב , שיש לך אפשרות לשלם 100 דולר ולראות את כל העונה הסדירה . אגב ,כמה עולה הפלייאוף בפאס ?

אם כבר שאלות

איך האיכות של השידורים ? זה נתקע לפעמים או שהכל חלק ? דרישות מינימליות למחשב או משהו כזה

go lakers go

New member
תשובה

כנס ללינק http://ilp.nba.com/ הכל מוסבר שם .113 שקל כל הפלייאוף בצפיה 4 על 3 , 151 שקל בצפיה 16 על 9 HD דרישות מחשב בצד שמאל למטה בלינק . אני רואה בבית דרך לינקים "לא חוקיים" + חיבור המחשב לLCD . את הליגפאס ראיתי אצל חבר , שגם חיבר את המחשב לLCD ורואים באיכות HD . הרבה יותר טובה משל ערוץ 5 וצארלטון . הכי חשוב לא להפעיל במחשב אימיול , ביטורנט וכל תוכנה שלוקחת משאבים וזיכרון מהמחשב .

תום116

New member
אמממ

אני אחכה להתפתחויות לראות אם ערוץ הספורט מזיזים את התחת שלהם. אם לא, יש סיכוי טוב שאעשה את זה.

go lakers go

New member
אתה לא בצבא ? ../images/Emo195.gif

לדעתי כמו בכל שנה , מהגמרים האיזורים , יהיה שידור של כל המשחקים ב ESPN/ערוץ 5 . חח לייזי גורדון הרג אותי עכשיו במרפק של ריי אלן לורזאו .

תום116

New member
חח כמובן

אבל תודה לאל הסתיימו הימים שאני חוזר פעם ב-14 יום הביתה ודברים כאלה, היציאות הביתה כבר הרבה יותר טובות. משחקים של הלייקרס ב-4/5 בבוקר ראיתי גם בזמן לימודים כך שאני רגיל לעסק. אותי לייזי הרג בצעקות שלו אחרי הרבע הראשון, איזה גמור.
נ.ב אייל משומר?! כל הכבוד, יופי של גול. נתראה בדרבי בעונה הבאה. אנחנו(ארסנל) ממשיכים לעשות את שלנו, 4-1 ובחוץ אחרי פיגור במחצית! סנה מחוץ לגומלין באמיריות, מקווה שנשלים את העבודה ברביעי ונעשה את החצי גמר המתבקש...בתקווה שיהיה מול, פורטו!

go lakers go

New member
אתה אוהד הפועל חיפה בכדורגל ?

ארסנל בליגה לא רלוונטית כבר כמה שנים
לפחות הם התאפסו על המקום ה 4 בליגה , שמבטיח צמפיונסליג. השער חוץ בויריאל כנראה יעלה אותם לחצי גמר . לגבי פורטו אל תבנה על זה . מנצסטר ופרגוסון תמיד איכשהוא יוצאת ממצבים לא הגיוניים ( הגמר מול באיירן , הפנדל של טרי עונה שעברה ) . משומר ?! השאיר אותי פעור פה מול הטלויזיה , והשדר של צארלטון צרח , כל הבית זז. השנה בליגת העל לאף אחת לא מגיע אליפות. מה עם מאיר לוי ?! סתם סתם . הפועל חיפה ? חחחחחחחח . הייתי בטוח שאתה צהוב גם בכדורגל .

תום116

New member
רק ביום שישי הייתי במשחק בקרייה

3-0 חלק על הפועל ירושלים בדרך הבטוחה לליגת העל, צמד של האקס שלכם, השמנמן, שחקן העונה בליגה הלאומית. ארסנל- לא הייתי מגזים עם הלא רלוונטית. טוב, אולי בערך, פרט לעונה שעברה, שצעדנו בפסגה בבטחה והיינו כבר בפער 5 נקודות באמצע פברואר(!), שלב מתקדם מאוד של העונה- אבל אז הגיעה ההתמוטטות. הפועל חיפה- צחוק צחוק, אבל הדרבי האחרון שהיה בגביע, אנחנו לקחנו! שנה הבאה אנחנו חוזרים למקום הראוי לנו- הליגה הראשונה! יש לי תחושה שלא נירד שוב בשנים הקרובות, בעיקר בגלל הרחבת הליגה. מכבי ת"א בכדורגל- כל חבריי אוהדי מכבי, אוהדים גם את קבוצת הכדורגל- אבל אני הפועל חיפה עוד מימי רוסו(שיחק גם אצלכם אם אתה זוכר), מילנקו, טלקר, גרייב וכל שאר הגיבורים של 99.

go lakers go

New member
טוב שאתם עולים ליגה

זה 2 או 3 באנקרים למכבי חיפה + משחק בית נוסף או שניים . השמן ההוא ? כל הפועל חיפה זה יוצאי מכבי חיפה . כל עוד יואב כץ בהפועל אני לא רואה לה עתיד גם בליגה של 16 קבוצות . חשבון מים לעיריה הוא לא מסוגל לשלם . הוא קצת תמהוני המר כץ הזה . יאללה כבר אוטוטו 2 . לילה טוב תום . תחגוג העונה כי בשנה הבאה בליגת העל הפועל חיפה הולכת להפסיד. והרבה .

EizoTop

New member
../images/Emo45.gif

גם תקציב מינימום הוא לא יעמיד הקמצן הזה...

תום116

New member
בסדר מספיק../images/Emo13.gif

אתם מספרים לי מי זה יואב כץ? אין ספק שנפל עלינו בעל בית מעצבן במיוחד(נפל עלינו בדיוק בזמן המפרקים), עוד לפני שקנה את הקבוצה הוא היה כך- ואחרי, בכלל. קרציה ומציק. כמובן שאני לא מתכחש לכך, ומסכים עם זה. אם אני אתחיל לרשום פה את כל מעלליו של יואב כץ, אני ככל הנראה לא אסיים. הלייקר הצעיר- "הגועל חיפה"? יש איזו יריבות סודית בין הפועל ב"ש להפועל חיפה שלא ידוע לי עלייה? חבל, דווקא מחבב את המועדון הזה(ב"ש). אני מעדיף לומר 'נתראה בליגת העל', נשמע לי טוב הרבה יותר.
אבל העיקר ששנינו לייקרים!

למעלה