שרשור שאלה קטנה.

איציק3332

New member
1.אני צחקתי,2. אין לי רצון לריב איתכם

אתם מאוד מסקרנים אותי בכל זאת לא פוגשים כל יום (אני לפחות...)אנשים שמעריצים את שי חי. שום פרובקטיבים צעקניים ויוצאי דופן.
אתה סופר מסקרנים אותי .
התחברתי לדמות? שי חי זה העונה הזאת וזאת האמת עם כל הדברים השליליים שאני חושב עליו, אותו דבר היה אם לא היו מוציאים את חודדה או מיילי, שי חי הוא ממשיך דרכם ואותו לא זרקו .
שי חי מעך דרס השפיל איים כל מי שהיה בבית,בניגוד למיילי וחודדה הוא גם היה מאיים כלפיהם,בכל זאת קרטיסט.

Aberforth

New member
אתה לא פחות מסקרן.

חשבת שתגיע לפה, ותדבר על שי חי בלהיטות לא פחותה מאלה שאוהבים אותו?

איציק3332

New member
להיטות של שינאה?האיש משך המון אש

יצר לעצמו המון שונאים וקצת מעריצים.
כן והוא היה דמות בולטת שאי אפשר להתעלם ממנה.
וזאת בזכות הלשון האכזרית שלו, הרי הוא יצור מכוער ולא בולט (מלבד הקעקועים שבולטים) אבל הפה האכזרי שלו בולט.

איציק3332

New member
הלשון שלו היתה מסריחה ולא חריפה

הוא הגזים,יש דרך. לאיים זה לא לשון חריפה להשפיל זה לא לשון חריפה.

rachela8

New member
למה נכנסת לפורום שיחי אם אתה שונא אותו אני לא מבינה

יש לך הפורום של האח הגדול תכנס לשם ותשמיץ מאוד ישמחו לקבל אותך שם,שיחי עזב ובפורום האח הגדול מדברים רק עליו כאילו אין 6 דיירי זבל לדבר עליהם,תגיד להם לא לעשן

Aberforth

New member

golan4840

New member
0 אחוז משמעת עצמית?

אם היית רואה קצת מעבר לפרקים ערוכים היית רואה איזה כמויות מטורפות של איפוק ומשמעת עצמית יש בבנאדם, כל אחד אחר שהיה עובר את מה שהוא עבר שם היה מתחרפן ורוצח מישהו (אני מגזים בכוונה אבל הבנת את הנקודה)

רוב הזמן נח

Well-known member
שי חי לא היה חייב להגדיר את עצמו כאמן לחימה

זה שהוא פעם התאמן והגיע לדרגת דאן 5 לא אומר בהכרח שזה מה שהוא היום.
&nbsp
האם שי חי מתאמן היום בצורה סדירה בקראטה? (מלבד תרגול של תנועות בקראטה כמה דקות ביום)
&nbsp
כי אם לא, אז הוא לא היה חייב להדגיש את זה. אבל מאחר והוא הדגיש, אז מצופה ממנו להיות בעל משמעת מעל לאיש הממוצע.

רוב הזמן נח

Well-known member
אמן לחימה זה לא רק לעשות כמה תנועות כמה דקות ביום

אם מישהו שכושר גופני זה דבר שחשוב לו (ואמן לחימה הוא אחד כזה)
אז במינימום הייתי מצפה ממנו כדרישה לכניסה לבית האח הגדול, זה שיציבו מתקן מתח בחצר.
&nbsp
&nbsp
&nbsp

Aberforth

New member
דעתי על סיגריות!

הן מגעילות, מסריחות וקרוב לוודאי מעודדות סיכוי למחלת הסרטן.
&nbsp
מצד שני, התוכנית, שי חי או ההפקה מעולם לא אמרו שזו תוכנית שנועדה להציג אמת כלשהי. אין פה ניסיון לחנך את הדור. כל ניסיון להלביש את סיפור הסיגריות או הבעיטה בקרטון כלא הולם לילדים הוא אבסורד מיסודו. זו תוכנית שנועדה ליצור אסקפיזם. לא לחנך את הדור הבא.

איציק3332

New member
ראיתי סרטון שמישהו מפיל את שי חי בכמה דקות

כיסח לשי חי את הצורה בקארטה... אז לפני שאת מתלהבת תבדקי איזה סירטונים יש שם ואז תפני אנשים לראות.
את מתחננת להכנס לצבא שי חי אז תגלי אחריות

nicknick28

New member
נשמע שהיום הוא יותר במקום של ללמד

שי דיבר על זה פעם בבית,שהיום הוא לא באותו מקום כמו בעבר,שהשתתף בתחרויות והתאמן באופן אינטנסיבי אצל טובי מאמני הקראטה בעולם.

שהיום הוא הגיע לשלב מסויים בעולם הקראטה וכעת הוא בכיוון יותר של ללמד,להעביר סמינרים,ולהעביר את הידע הלאה,יש לו את המכון שלו בו הוא מעביר שיעורים.

זה המקצוע שלו , זה ההישג שהוא הגיע אליו לאחר שנים של אימונים קשים,אין סיבה שלא יציג עצמו כך.
כמו שפרופסור שבעבר כתב מאמרים ועשה מחקרים והשפיע רבות באקדמיה, יקרא פרופסור גם הרבה אחרי ,גם כשהוא כבר לא עוסק באקדמיה באותה אינטנסיביות ובאותה הרמה ואף כשלא עוסק בה בכלל.

לגבי עניין המשמעת,אני באמת לא שופטת אדם במצבו. נראה שהוא היה ממש בדיכאון. ודיכאון זה לא דבר נשלט,גם אם נורא רוצים. והוא משפיע והורס את האדם מכל הבחינות,גם מבחינת המוטיבציה והמשמעת.
לא יכולה להתחיל לדמיין מה השהות בבית כזה עושה לבנאדם. מה גורם לאדם שכבר 20 שנה מתאמן ברמה יומיומית או לפחות כמה פעמים בשבוע להפסיק לעשות זאת.
מה גורם לאדם כל כך חזק להגיע למצב שהוא חלש ושוכב במיטה כל היום,חולה כל שבוע -שבועיים,לא מפסיק להשתעל,סובל מבעיות בלסת הנובעות מלחץ.
כנראה מדובר בחוויה כל כך קשה נפשית שאי אפשר להבין אותה.

מה שאני לא הבנתי עד עכשיו

זה למה אנשים נתפסים עליו בתור זה שצריך להיות עם האיפוק בגלל שהוא אמן לחימה
כל השאר יכולים לעשות מה שהם רוצים כי הם לא אמנים?
להם מותר לשבור את הכלים?
אוהו איזה משמעת עצמית יש לבן אדם
ולהזכיר לך את עניין הקרטון הוא עשה בכדי לזרז את היציאה שלו מהבית
ולא כי "איבד שליטה"

רוב הזמן נח

Well-known member
יש דברים שהוא היה צריך לריב עליהם

אבל 90 אחוז מהדברים שהרגיזו אותו הם שטויות שלא ראויות להתיחסות לאדם עם משמעת ברמתו.
&nbsp

רוב הזמן נח

Well-known member
יש דבר כזה שנקרא בסיס של כושר גופני

אם שי חי לא מסוגל היום לעשות 10 עליות מתח (כמו שצריך)
אז הוא לא בכושר גופני וכל הפוזה שלו על אמן לחימה דאן 5 לא שווה כלום.
&nbsp

לא מסכימה

&nbsp
עומרי גם מזלזל בספורט שלו והוא יותר באירובי
וגם הוא עישן
גם לשאוף סיגריות שלא אתה מעשן זה גרוע אם לא יותר
עישנתי 16 שנה ועסקתי בספורט
ואני יכולה לומר שזה קשור לסיבולת לב ריאה ולאו דווקא לכושר

רוב הזמן נח

Well-known member
כושר של סיבולת לב ראה ועישון

אלה עוד שני דברים שמנוגדים.
&nbsp
אבל בכללי, מי שבראש שלו נמצא בתחום של כושר גופני כלשהו, סיגריות זה הדבר האחרון שהוא יגע בהם.
&nbsp

למעלה