שרשור שאלה קטנה.

מה השאלה לא הבנתי.בתוך מקום סגור עם לחץ מטורף זה מה שירגיע

את שי חי,בחוץ הוא לא מעשן.תפסיק לשפוט כל עוד אתה לא במקומו

רוב הזמן נח

Well-known member
אין מצב כזה שאדם בוגר שלא מעשן ועוסק בתחום פיזי כל שהוא

שקשור לכושר גופני (שי חי הוא אמן לחימה בקארטה דאן 5)
יכנס למקום כמו בית האח הגדול ועל היום הראשון יתחיל לעשון כמו קטר.
&nbsp
&nbsp

רוב הזמן נח

Well-known member
את עוסקת בתחום שקשור לכושר גופני?

בן אדם שמגדיר עצמו כאמן לחימה וטוען שהוא ברמה של דאן 5 בקראטה, לא צריך בכלל לחשוב לגעת בסיגריות.
&nbsp
&nbsp

אוי אתה ממש

רוב הזמן נח

Well-known member
מה לעשות שזה קצת מגוחך לראות אחד שטוען שהוא אמן לחימה

ולא מבין למה זה לא בסדר להכניס סיגריה לפה.
&nbsp
אני לא מצפה ממי ש-40 שנה מעשן שיבין דברים כאלה.
&nbsp

golan4840

New member
זה דווקא לא כזה מקרה חריג

אני זוכר במשימת סין הוא סיפר לבנים על איזה אחד זקן שמתאמן אצל המאמן שלו שנים וכל הפסקה היה מעשן סיגריה.
והוא אמר מספר פעמים שהוא מעשן בעיקר בגלל השיעמום (וכשעושים עליך חרם בבית כזה אז יהיה לך מאוד משעמם) ויפסיק מיד כשיצא

רוב הזמן נח

Well-known member
כל הטענות שמישהו מתחיל לעשן בגלל...

ויפסיק לעשן מידי לאחר..

הן טענות לא רציניות.

golan4840

New member
אני מכיר מלא אנשים שעישנו רק בצבא. לא נגעו בזה לפני ולא אחרי

זה אפשרי אתה יודע, העולם לא מקובע ולא כל מי שמעשן לתקופה קצרה מייד מקוטלג כמכור ולא ספורטיבי.

רוב הזמן נח

Well-known member
זה לא מלא. אלה מיעוטים בודדים

בכללי סיגריה זה מוצר שיצרו אותו בצורה כזאת שמי שמתחיל להשתמש בה יהיה לו מאוד מאוד קשה להפסיק.
&nbsp
לכן מי שמעשן כמה שנים מאוד קשה לו להפסיק. לכן, אדם נבון שמודע לנזקי הסגריות לא יגע בהם בשום מצב.
&nbsp
אולי לפני 20 שנה הדברים האלה שרשמתי למעלה לא היו נכונים כי המודעות לנזקי הסגריות לא היתה קיימת. אבל היום היא כן!
&nbsp
בסגריות אין מצב כזה של מישהו שאומר אני יעשן עכשיו חצי שנה כי אני בלחץ ואחרי זה אני אפסיק. מי שחושב בצורה כזאת הוא בור שלא מבין מה זאת סיגריה ולשם מה מייצרים אותה.

Aberforth

New member
ביקורת היא נהדרת!

אבל לא כשהיא מהולה בהאשמות, קללות וגידופים כנגד גולשי הפורום.
&nbsp
כמו שאתה לא רוצה שיקללו אותך, כך תנהג כלפי אחרים, לא משנה מה הטעם שלהם ביוצאי ריאליטי.

Aberforth

New member
איציק 3332,

מי שלא מסוגל לקבל ביקורת - צריך ללמוד לעשות את זה.
&nbsp
אני מבין שאתה חש אמוציות רבות כלפי שי חי, גם אם הן הפוכות לשלנו, וזה יפה שהתחברת אל הדמות הזו באותה מידה כמונו.
&nbsp
אני גם מבין שאתה מרגיש שעל מנת להישמע, אתה מרגיש את הצורך לומר את הדברים הכי פרובוקטיביים, הכי צעקניים והכי יוצאי דופן.
&nbsp
אבל פה אין לך צורך להיות כזה. אנחנו נקרא את הדעות שלך גם אם לא תשתלח בגולשי הפורום בכל הודעה שאתה רושם.
&nbsp
ההנאה שלנו לא נובעת מהרצון לריב, אלא מהרצון לשתף, וזה יכול להיות נעים לא פחות מהדברים שאתה עושה כרגע. אז בבקשה.

למעלה