שרשור קניות/מכירות

oggi2

New member
שרשור קניות/מכירות

מצטערת מראש- לא מצאתי אחד, מקווה שזה בסדר.

oggi2

New member
שושוז סמיילי מידה 23 כחולות

הזמנתי אותן מאיביי, הייתה בעיה במשלוח, אז המוכר המקסים שלך לי זוג נוסף. מקץ חודשיים!! הן הופיעו אצלי.
אני רוצה לשלם לו בכל מקרה על הזוג הנוסף, אז מין הסתם גם אשמח למכור את אלו http://www.shooshoos.co.il/Product/Navy-Grey-Sandal.aspx במחיר עלות (של איביי 25 פאונד, לא של הארץ..), מידה 23 אירופאית, נעל רכה ומומלצת. במסרים.

נינושה2

New member
הצילו תולעת ספרים! אני אתרושש

הגדול שלי, בן 8.5, מכור לספרים. הוא פוקח עיניים בשש בבוקר ומלמל "ספר... ספר....." וכל היום הוא רגוע ולא משגע את השכל רק אם יש לו ספר. כמובן שהוא עושה עוד דברים, חברים, ספורט וכו', אבל בעקרון הילד כשהוא בלי ספר טוב הוא לא במיטבו.
ספרים עולים המון כסף. לספריה הולכים, כן, אבל הבחור רוצה שהספרים יהיו שלו ולא שיצטרך להחזיר אותם.
איפה לכל הרוחות אפשר לרכוש ספרים יד שניה במחיר נורמלי באיזור השרון? הספריה שלי בבית גדולה אבל בכ"ז עדיין לא לגיל שלו.
הצילו

נינושה2

New member
וואו, רגע , נזכרתי

ב"בוק שופ דינה" ברעננה, איך שכחתי? חייבת לגשת לשם.
יש עוד המלצות?

נינושה2

New member
דייי סגרו את זה!

סגרו את בוק שופ דינה! אני בהלם. איזה עצוב.
יפה איך אני מנהלת דיאלוגים עם עצמי היום

ענבלית70

New member
ברעננה יש חנות יד שניה

שנקראת "עולם קטן לילדים". ברחוב רמב"ם. לא רק לספרים, אבל גם.
גם סימניה זה פתרון מעולה.
והכי כייף זה לדבר עם עצמך

נינושה2

New member
ברחוב רמב"ם יש את בוק שופ דינה

שכאמור נסגר, לא ייאמן. כמה שרצתי שם. איזה עצוב שעסק כזה לא יכול להחזיק את עצמו במציאות של ימינו.
אני מבינה שאת מדברת על משהו אחר?
סימניה לא הרבה יותר זול מסטימצקי ודומיו. ולא ראיתי שם מגוון בספרי יד שניה.

ענבלית70

New member
אני יודעת

והיה נדמה לי שזו אותה כתובת.. גם דינה היתה בתחילת רמב"ם. אף פעם לא הייתי בחנות הזאת (עולם קטן) אבל קראתי עליה תשבוחות (היא הוגדרה באחד העיתונים כאחת חניות יד2 השוות בארץ), ואני יודעת שיש שם גם ספרים אבל לא רק, ככה שמאמינה שזו לא אותה חנות.
בסימניה יש אנשים פרטיים שמוכרים ספרים. כשאני חיפשתי, המחירים נעו סביב ה 20-30 ש"ח לספר.
אבל רגע, אין שבוע הספר השנה? בשנים האחרונות סביב חודש יוני הרשתות היו יוצאות עם המבצעים של 4 במאה.

בלה שור

New member
בתחנות המרכזיות יש לפעמים דוכנים

של ספרים שהם אפילו לא משומשים אלא פגומים קצת ולכן לא היה אפשר למכור אותם בחנויות ברגיל (אני ראיתי כאלה בתחנה המרכזית בחיפה ובתל אביב אוניברסיטה)
ואז ספר עולה כ-25 ש"ח.

נינושה2

New member
קניתי היום

6 ספרים במחיר של 2 בסטימצקי. רק מרגיז שהמלאי מוגבל, הייתי רוצה לקנות כל ספר כולל קלסיקות ב-25 -30 ש"ח.....

JoIIy Roger

New member
מציבים גבול כמו בכל דבר אחר

אם היה רוצה נעלי ספורט חדשות שיהיו שלו כל שבועיים היית קונה?
שילך לספריה. אם הוא רוצה לקנות שיחסוך מדמי הכיס שלו.

הרגל קניית ספרים חדשים ש"יהיו רק שלי", מכניס אנשים להרגל גרוע מאוד של בזבוז מיותר.
יש חנות יד שניה מאחורי המשטרה בצומת רופין, פתוח שם בימי שלישי ושישי מתשע עד 11:30. יש מעט ספרים.

נינושה2

New member
לא חושבת שזה אותו דבר

ולא חושבת שספרים חדשים הם ביזבוז מיותר. תכל'ס, עוד שני ילדים לפחות אמורים לקרוא את הספרים האלה, אחיו הקטנים יותר. ובטח נשאיל גם לחברים. ברור שעדיף לקנות יד שניה במצב טוב אם אפשר, אבל לא תמיד אפשר.
אני יכולה להבין שהוא רוצה לדעת שביום שבת בשש בבוקר הוא יכול לקחת מהספריה בחדר שלו כל ספר ולקרוא אותו שנית. את ספרי הארי פוטר הוא קרא כבר פעמיים שלוש.
ענין החסכון מדמי הכיס מקובל עליי, והוא כבר חסך לספרים בעבר, אבל לוקח לו חודשיים לחסוך לספר שהוא קורא ביומיים.......

JoIIy Roger

New member
תחשבי על דרך אחרת

כמה ספרים מקובל עליך לקנות לו? ספרים שלא במבצע עולים בסביבות 50-100.
אפשר לתת לו לקנות ספר כפרס פעם בחודש לפי שיטת אסימונים מסויימת.

בנוגע להעברת ספרים לילדים הבאים, כנ"ל לגבי משחקים, בגדים ועוד.

אני לא הייתי מרגילה ילד לקנות ספר פעמיים בשבוע. ערך חשוב יותר לחיים לטעמי להקנות ערך לכסף.

נינושה2

New member
את צודקת, אני ממש לא מתכוונת לספר פעמיים בשבו

אין מצב. לא קונה שום דבר פעמיים בשבוע מלבד עגבניות.
פשוט מחפשת מקום זול לקנות ספרים טובים......

oggi2

New member
תראי.. גם לי יש אישיו עם ספרים

זה כאילו לא נחשב בעיני מתנה או בזבוז או משהו שמשתווה לקניית בגד/צעצוע, אבל באיזה שהוא שלב הבנתי שזה לא נכון, לפחות לא בעיני.
אפשר להחליט על מספר ספרים בחודש/שנה/שבוע וככה הוא גם ילמד לקבוע ולהתמודד עם זה שאין מה לעשות, אי אפשר לקבל ושיהיה לך כל ספר, למרות שגם אני הייתי רוצה.
אז חלק לוקחים מהספרייה, חלק קונים, מחליפים עם חברים מה שכבר נמאס ומחליטים ביחד או לחוד- מחזירים בחנות יד 2 ולוקחים משהו אחר.
כי בסופו של דבר זה כן- ערך של כסף ודחיית סיפוקים.
וגם אצלנו יש ספרייה ענקית יחסית לילדים, וגם לי הייתה עד שהבנתי שהם תופסים מקום ובמקום זה לקחתי זיכוי בחנות יד 2.
את לא מגיעה לאיזור, אבל ברחובות יש חנות מצויינת יד 2.

regvuv1

New member
אני גם בעד להגביל

אני הייתי תולעת ספרים ברמה של יותר מספר ליום, כשהייתי ילדה - הסתדרתי עם ספריה עירונית מצויין. זה גם תרם לי את ההליכה לשם, שעשיתי עם חברה טובה כל יום.
נראה לי שממש חבל לקנות כל כך הרבה ספרים לילד, גם אם ילד אחר ישתמש בהם מאוחר יותר באותו בית. זה לא כלכלי, לא אקולוגי וגם לא טוב חברתית אם קונים רק במבצעים אצל הענקיות כמו סטימצקי (בסופו של דבר הסופרים וחנויות הספרים הקטנות הם הסובלים העיקריים מכך).

למעלה