שרשור ציטוטים.

ShArOn162

New member
שרשור ציטוטים.

חחח..לא יכולתי להתאפק.הייתי חייבת לפתוח. _________________________________________ נינט(למיקי):"את לא מאמינה לי".נינט משלימה עם המצב. מיקי(לנינט):"שרון אוהבת אותך,כולם אוהבים אותך,תפסיקי להיות כל הזמן בלחץ".מיקי חיה באשליות. דנה:"היא מפחידה אותי,הלוטרה".דנה במשבר. מיקי(לנחי):"רק חסר לי שתבוא למדונה ותגיד לה מתי הרפיטיציה שלכם".מיקי במשבר. מיקי(לרועי):תגיד,אתה בטוח שהיא כלבה?היא ניראת קצת יותר כמו שרקן." מיקי מעצבנת את רועי. תמשיכו...

InFecTeD LOVER

New member
נינט השתמשה במילה מאמינה../images/Emo79.gif

לפחות 700 פעם בסדרה הזאת
"אני לא מאמינה" "אני לא מאמינה" "אני לא מאמינה" "אני לא מאמינה" "אני לא מאמינה" "אני לא מאמינה" "אני לא מאמינה" "אני לא מאמינה" "אני לא מאמינה" "אני לא מאמינה" "אני לא מאמינה" "אני לא מאמינה" "אני לא מאמינה" "אני לא מאמינה" "את לא מאמינה לי" "את לא מאמינה לי" מאמינה. מאמינה. מאמינההההההההההה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ממממממממממאאאאאאאממממממממממממיייייייייייננננננננההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההה!!!!!!!!!!!!!!!

InFecTeD LOVER

New member
shit! ../images/Emo79.gif

I told you not to publish that!! sorry I'm writing in english, my FUCKING keyboard can't write hebrew now...

ShArOn162

New member
עוד ציטוט.

אריאל (לשרון):"לכי תעשי מקלחת קרה את מזיעה ומגרה אותי".

ShArOn162

New member
עוד כמה:

נינט:"אני אומרת הרבה מאמי?!"לא....מה פתאום. אריאל(לנינט):"בשבילך,הכל".וגם בשביל גבעון. אריאל(לשרון):"עלו עלינו".נראה לך?!עברו רק ארבעים ומשהו פרקים.

shakedmish

New member
ציטוטים :)

"לא...זה אי אפשר לתאר אותך" "לא...אין..." "מאמייייייייייי" "נונקלה גרגר תירס יפה של אימא, ילדה קטנה וחמדמדה של אימא" חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

kerenE17

New member
חחח רגעע גמלי יש!!

סתם שניה אני יחשוב על משו... אממממ
רגע... אממממממ.. אההה.. שרון לאריאל- "כל המדינה פתחה תנ"ך!!!".. חח משו כזה.. הרסה אותי!!=] נינט- משו פה מסריח! מיקי לזוהר- זוהר שוב לא החלפת גרביים????... זוהר- מה? חחחח זוהר לא קולט שיורדים עליו...

למעלה