שרשור צהריים לשירותכם

פלומה ברוכה הבאה, התגעגעתי אליך

אני מקבלת אותך בפרחים, אלו פרחי סוכר, מתוק מתוק!!!!!

אנימו

New member
אהלן פלומה - אני מבינה ששהית יום

באילת בעבור כל שנה שלא בקרת שם = 8 ימים....
ברוכה השבה למחוזותינו. נסינו למתן את הלחות . לא מצליחים....

שירז7

New member
ברוכה השבה מאילת

פלומה, בתי ומשפחתה נסעו הבוקר לחופשה באילת. איך מזג האויר שם? לנו כבר היה חמסין, ולכן אני שואלת, אני דואגת כי זו משפחה של בלונדינים.

שמחה לראות אותך פלומה. כבר דאגתי,

שאלתי לשלומך. הרגיעו אותי. אמרו: נסעה לכייף באילת. וול קם הום

סבאאורי

New member
ערב טוב - משעמם לכם?

מה גמלאים עושים כל היום? אנשים עובדים שואלים לעתים קרובות את הגמלאים איך הם מבלים את הימים שלהם ומכניסים בהם עניין. לדוגמה, יום אחד הגעתי למרכז העיר ונכנסתי לחנות. הייתי שם בערך 5 דקות, וכשיצאתי היה שם שוטר שרשם דו"ח חנייה. ניגשתי אליו ואמרתי לו, "בחייך, אולי תקל קצת על פנסיונר?" הוא התעלם והמשיך לרשום את הדו"ח. קראתי לו "חרא פשיסטי". הוא הסתכל עליי והתחיל לרשום דו"ח נוסף על צמיגים שחוקים. אז קראתי לו "בן ז---". הוא סיים את הדו"ח השני ושם אותו מתחת למגב יחד עם הראשון. אז הוא התחיל לרשום דו"ח שלישי. כך זה נמשך בערך 20 דקות. ככל שקיללתי אותו, כך הוא רשם יותר דו"חות. אישית, זה לא ממש היה אכפת לי. אני נוסע באוטובוס. אני מנסה לעשות קצת כיף בכל יום מאז שיצאתי לגמלאות. זה מאוד חשוב בגילי.

אנימו

New member
סבאורי -לי בכלל לא משעמם.בזה הרגע

עליתי לסיבוב באוטובוס . הטיול הזה יקח מינימום - שעה !

emmy5

New member
סבא אורי ../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

../images/Emo160.gifמחפשת חברה לטיול חו'ל

חברתי מחפשת חברה לטיול חול, פתוחה להצעות, המועד והמקום לא מאוד משנים לה. אפשר להתקשר לרבקה טל' 052-6744544

p a l o m a

New member
תודה לכולם. אני חרוגה. תיבת המסרים

שינתה צורה...בקושי זה אצלי... לא נמצאים פה כמה ימים הכל מתשנה...

למעלה